Skladovanie

3 dôvody, prečo vymeniť drôtené police


Majitelia domov a nájomníci inštalujú policové regály na uskladnenie a usporiadanie, len aby sa rýchlo stali nespokojnými. Prvé problémy, ktoré si všimnú? Po prvé, drôtené police nie sú príliš atraktívne. Pre iného sa ťažko čistia. Ďalšia frustrácia: Pretože drôtené police musia byť inštalované priamo na nástenné kolíky, nemôžete ich umiestniť tam, kde by najlepšie vyhovovali vašim potrebám, priestoru alebo štýlu. Navyše proces nastavenia sa často ukazuje ako zložitý a časovo náročný, pretože zvyčajne existuje veľa dielov a kusov na meranie a rezanie. Potom, keď sa vám nakoniec podarí umiestniť police na svoje miesto, ukáže sa, že nedokážu udržať veľkú váhu - problém, ak ukladáte niečo ťažšie ako niekoľko zložených svetrov!

Našťastie existuje alternatíva k nižším policovým drôtom - alternatíva, ktorá stúpa v priebehu niekoľkých minút, prakticky kdekoľvek, a môže sa rozšíriť, aby vyhovovala vašim potrebám, pretože sa v priebehu času menia. Zoznámte sa so systémom EZ Shelf. S ním môžete usporiadať všetko od odevov a posteľnej bielizne až po dielňu v kuchyni a špajzu. EZ Shelf je vyrobený z vysokopevnostných oceľových rúrok namiesto drsného drôtu a má celoživotnú záruku a osvedčenie „Made in USA“. Drahých niekoľko alternatív môže povedať to isté. Podrobnosti o ďalších spôsoboch, akými EZ Shelf vyniká na trhu, nájdete ďalej.

Vyberte si modulárnu univerzálnosť. Vďaka rozšíriteľným policom EZ Shelf nedochádza k rezaniu a vy môžete preskočiť vyhľadávanie svorníkov. Riešenie sa inštaluje za pár minút iba pomocou niekoľkých bežných domácich nástrojov. Máte tiež flexibilitu pri inštalácii EZ police na akúkoľvek stenu (aj na tú, ktorá nemá bočné steny) v ktorejkoľvek časti vášho domu. Medzitým rozšíriteľný, modulárny dizajn umožňuje prispôsobiť EZ police tak, aby presne zodpovedala vašim aktuálnym potrebám - ale ak sa vaše potreby v budúcnosti zmenia, systém sa ľahko prispôsobí. Začnite s obľúbeným univerzálnym 40 '- 73' rozšíriteľným šatníkom a tyčou alebo prispôsobte konkrétny šatník, garáž, práčovňu alebo kanceláriu pomocou regálového systému špeciálne navrhnutého pre tento účel. Organizácia nebola nikdy tak prispôsobiteľná a pohodlná.

Spoľahnite sa na pevnosť ocele. Najuniverzálnejší policový systém na svete nebude k ničomu, ak nedokáže uniesť veľkú váhu. Zvyčajne sa drôtené police pohybujú okolo 80 libier. Avšak, ak sú vyrobené z ocele, tvrdá a spoľahlivá EZ polica dokáže pojať až 200 libier (bez pripevnenia k čapom v 1/2 ”sadrokartóne) a vysokovýkonné garážové regály EZ Shelf zvládnu ešte viac - neuveriteľných 250 libier. Keď je EZ Shelf pripevnený k klincom, môže držať 300 libier na dĺžku 6 '. Či už skladujete veci na vrchu police, alebo zavesíte predmety z rúrkových tyčí, môžete si byť istí, že EZ Shelf dokáže zvládnuť hmotnosť a objem všetkého od bicyklov a kníh po maľovanie plechoviek a vybavenie domácej posilňovne ako činky.

Vyčistite potiahnutím prstom. Notoricky ťažko čistiteľné, drôtené police priťahujú prach a nečistoty ako magnet. Údržba je ešte ťažšia, ak máte čo do činenia s praním pracieho prostriedku, motorového oleja alebo čohokoľvek iného podobne lepkavého alebo mastného. A čo viac: Drôtené police majú sklon k hrdzaveniu a keď k tomu dôjde, existuje riziko poškodenia všetkého, čo umiestnite na poličku, či už je to kašmírový sveter rodinného dedičstva. Naproti tomu EZ Shelf čistí iba stierkou handry a, pretože je vyrobený z ocele, systém skriniek odoláva hrdze (plesniam a plesniam).

EZ Shelf je elegantne navrhnutý a dostupný v bielej alebo striebornej povrchovej úprave. Takže, či už ste pripravení odísť do dôchodku alebo jednoducho hľadáte nové nastavenie úložiska, nadišiel čas pre EZ Shelf - robustný policový systém, ktorý sa inštaluje kdekoľvek, drží všetko a vyzerá skvele.


Tento príspevok vám priniesla spoločnosť EZ Shelf. Jeho fakty a názory sú názory a názory.