Nástroje a dielňa

Genius! Toto zrkadlo skryje celú zbierku zbraní


Puzdrá na zbrane sú už dlho voľbou úložiska pre zodpovedných majiteľov strelných zbraní, ktorí sa domáhajú bezpečného uloženia zbraní do domácnosti. Tento typ objemného úložného priestoru však nemá tendenciu byť esteticky príjemný a môže zaberať cenné nehnuteľnosti v akomkoľvek obytnom priestore. Keď sa Corey of Sawdust 2 Stitches rozhodol postaviť skrytú skrinku na zbrane, navrhla a umiestnila elegantnú, kradnutú úložnú jednotku pre strelné zbrane svojej rodiny na najneočakávanejšie miesta: v obývacej izbe. Aj keď skrinka na zbrane s vyhorenými pištoľami nie je náhradou za bezpečnostný zámok chránený pred deťmi, ktorý sa uzamkne, jej tajné umiestnenie za zrkadlom a jedinečný dizajn krídlových dverí môžu viesť k tomu, že nebezpečné zariadenie bude mimo dohľadu, ale stále je na dosah.

Inšpirácia čerpaná zo zrkadlovej skrinky Pottery Barn, Corey sa zmontovala roztrhla 2 × 4 do rámu skrinky. Rám potom vybavila prispôsobiteľným vnútorným pegboardovým interiérom a háčikmi, ktoré môžu zaistiť strelné zbrane akejkoľvek odrody alebo veľkosti. V hĺbke iba 3 palce sa v skrinke dajú ľahko umiestniť zbrane, zásobníky a strelivo, pričom zostávajú dostatočne štíhle, aby sa predišlo ich odhaleniu netušiacimi hosťami a narušiteľmi. Skutočná krása skrytého priestoru je v modernom zrkadlovom kryte. Nápadná mriežka s rozmermi 5 palcov štvorcových so štvorcovými rozmermi prilepená k prednej časti skrinky elegantne maskuje šev v strede skrinky - nehovoriac o tom, že dva 47 3/4-palcové dlhé preglejkové dvere (12 a 18 palcov na výšku, v tomto poradí) skryte vážne tajomstvo vo vnútri. Vďaka kĺbovým pantom pripevneným na dvere sa horné aj dolné dvere opatrne vyklopia, aby odhalili medzipamäť vašich zbraní, alebo ich zatvorte, aby sa skryli zbrane.

Rovnako ako Corey, môžete skrinku na zbrane ďalej prispôsobiť - a zaistiť - pridaním zámku kľúča do rámu pre väčšiu mieru bezpečnosti v domácnostiach, ktoré zahŕňajú deti. Ale aj pôvodný dizajn ponúka určitý pokoj v tom, že snímateľný Ľavá časť obloženia skrinky je vybavená skrutkami, ktoré väčšinu času držia zatvorené dvere skrinky na mieste. Bez prvého vysunutia tohto kusu sa dvere skrinky neklesnú. Vďaka tejto šikovnej skrinke na zbrane pre domácich majstrov si môžete jednoducho odpočinúť s vedomím, že vaše strelné zbrane sú vždy bezpečne skryté. Navyše získate do svojej obývačky nezabudnuteľné zrkadlo pre domácich majstrov!

VIAC: Piliny 2 stehy