Hlavné systémy

Najlepšie elektrické krby pre okamžite útulnú izbu


Ak túžite po žiarivom teple praskajúceho ohňa, ale inštalácia plynového alebo drevného krbu je nepraktická, zvážte elektrickú alternatívu. Na rozdiel od plynových a drevených krbov, ktoré vyžadujú vetranie komínov, môžu byť elektrické krby inštalované v akejkoľvek miestnosti bez potreby vetrania. Nevytvárajú výpary alebo sadze, čo ich robí bezpečnejšími ako tradičné krby, ich blikajúce plamene sú však pozoruhodne realistické. A môžu byť celkom prijateľné v závislosti od veľkosti a kvality materiálov.

Ak vás zaujíma myšlienka elektrického krbu, čítajte ďalej, aby ste sa naučili najdôležitejšie aspekty nakupovania - a prečo majitelia domov považujú tieto modely za najlepšie možnosti elektrického krbu na trhu.

 1. NAJLEPŠÍ ELEKTRICKÝ FIREPLACE S TRADIČNÝM HĽADISKOM: Južné podniky ohnisko vyrezali elektrický krb
 2. NAJLEPŠÍ ZÁZNAMOVÝ ELEKTRICKÝ FIREPLACE PANELU: Zapustený elektrický krb Valuxhome
 3. NAJLEPŠÍ MALÝ FREESTANDINGOVÝ FIREPLACE: Elektrický krb JAMFLY s infračerveným protokolom
 4. NAJLEPŠIE ELEKTRICKÉ ZARIADENIE NA KAMENE: Infračervený elektrický krb Duraflame
 5. NAJLEPŠÍ ROZPOČTOVÝ ELEKTRICKÝ FIREPLACE: Elektrický krb JAMFLY 7-Log
 6. NAJLEPŠIE ELEKTRICKÉ POŽIARNE NASTAVITEĽNÉ FARBY: Elektrický krb s vymeniteľným plameňom 3GPlus
 7. NAJLEPŠÍ ELEKTRICKÝ FIREPLACE PRE POLOŽKY ROHU: Elektrický krb v južných podnikoch Rollins Corner

Možnosti tepla

Zatiaľ čo hŕstka dnešných elektrických krbov je iba na vzhľad, čo znamená, že produkujú svetlo, ale žiadne teplo, väčšina generuje teplo rovnakým spôsobom ako ohrievač priestoru. Niektoré majú termostaty, ktoré pomáhajú udržiavať stálu teplotu v miestnosti, zatiaľ čo iné majú základné nastavenia, ako napríklad „Nízka“, „Stredná“ alebo „Vysoká“. Všetky elektrické krby ponúkajú ilúziu blikajúcich plameňov, ale prichádzajú aj možnosti zahrievania. tri základné typy.

 • Elektrické ventilátory: Mnoho elektrických krbov, ktoré sú dnes na trhu, sú modely typu ventilátora, ktoré vyhrievajú miestnosť vyfukovaním vzduchu cez sériu horúcich cievok a z jedného alebo viacerých prieduchov umiestnených pozdĺž spodnej časti alebo bokov jednotky. Krby typu fanúšik ponúkajú dodatočné teplo pre miestnosti do veľkosti 450 štvorcových stôp.
 • infračervené: Infračervené krby namiesto ohrevu vzduchu ohrievajú objekty v miestnosti. Rovnako ako slnečné lúče, infračervené teplo je zahrievané svetlo, ktoré ohrieva všetko, na čo svieti. Infračervené krby môžu vykurovať miestnosti až 1 000 štvorcových stôp, ale musíte cítiť teplo v priamej línii jeho svetelných lúčov.
 • konvekcia: Elektrické konvekčné krby umožňujú prirodzenú cirkuláciu vzduchu. Chladný vzduch vstupuje cez prieduch blízko dna, tečie smerom nahor cez vyhrievané keramické platne a potom prúdi cez horný prieduch do miestnosti. Niektoré konvekčné krby prichádzajú s ventilátorom, ktorý pomáha usmerňovať prúdenie vzduchu, a môžu vykurovať miestnosti až do výšky 600 štvorcových stôp. Elektrické konvekčné krby bez ventilátorov ohrievajú menšiu plochu v blízkosti samotného krbu a sú najvhodnejšie pre miestnosti bez prievanu. Konvenčné krby sú široko dostupné, ale pokladajú sa za menej populárne ako ventilátory a infračervené krby.

Iluzia ohňa

Pokroky v technológii LED osvetlenia v kombinácii s používaním malých spätných zrkadiel vytvárajú v dnešných elektrických krboch ilúziu pravého plameňa. Ale prečo prestať s realizmom? Niektoré jednotky vám umožňujú zvoliť si farbu plameňa, ako je zlato, aby zodpovedala sviatočnej dekorácii, alebo zelenú pre jarný vzhľad; dokonca si môžete zvoliť fialové alebo ružové plamene, ktoré zodpovedajú vášmu dekoru alebo nastaviť špecifickú náladu.

Inštalácia a dizajn

Ľahká inštalácia je veľkým predajným miestom elektrických krbov. Jednoducho sa pripájajú do elektrickej zásuvky. Výzva je však taká, že elektrický krb, ktorý produkuje teplo, by mal byť zapojený iba do vyhradenej zásuvky. To znamená, že vodiče, ktoré dodávajú energiu do zásuvky, nedodávajú energiu do žiadnej inej zásuvky. Ak nemáte na mieste, kde chcete krb vložiť, vyhradenú zásuvku, nainštalujte ju odborne.

Väčšina modelov vyžaduje len veľmi málo ďalších spôsobov inštalácie:

 • Nástenné krby pripomínajú televízory s plochou obrazovkou a možno ich zavesiť pomocou zátvoriek (zvyčajne sú súčasťou balenia).
 • Zapustené jednotky, podobne ako panely namontované na stenu, sú navrhnuté tak, aby sa zmestili do dutiny steny, takže povrch bude zarovnaný so stenou. Zahŕňa to rezanie do stien a prestavovanie stenových kolíkov na umiestnenie jednotky, čo si vyžaduje tesárske zručnosti. Ak nemáte skúsenosti s rámovaním na stene, najajte si profesionálneho stolára.
 • Krby voľne stojace na plášťoch napodobňujú vzhľad tradičných krbov, doplnené plášťmi a krbmi vyrobenými z rôznych materiálov, vrátane drevovláknitých dosiek strednej hustoty (MDF), preglejky, tvrdého dreva, ba dokonca bridlice alebo keramiky. Môžu byť umiestnené pozdĺž steny, aby vyzerali, akoby boli zabudované. Krby plášťa tiež prichádzajú do rohových konfigurácií, aby sa zmestili do rohu miestnosti.
 • Voľne stojace krby typu krbu ponúkajú rustikálny vzhľad drevenej kachle a môžu byť umiestnené kdekoľvek v miestnosti.

Ďalšie možnosti

Kým elektrické krby sú celkom jednoduché, nájdete zábavné zvončeky a píšťalky, ako napríklad:

 • Diaľkové ovládače.
 • Programovateľné časovače, ktoré vypínajú krb po zaspaní alebo ho zapínajú skôr, ako sa ráno zobudíte.
 • Ovládacie prvky dotykového displeja.
 • Funkcie nočného svetla, ktoré vyžarujú najjemnejšiu žiaru.
 • Reproduktory Bluetooth na prehrávanie praskajúceho ohňa alebo obľúbených melódií.

Elektrické krby typu plug-and-play získavajú u zákazníkov vysoké známky a určite vám domov prinesú teplo a krásu.

1. NAJLEPŠÍ ELEKTRICKÝ FIREPLACE S TRADIČNÝM ZOZNAMOM: Južné podniky ohnisko vyrezali elektrický krb

Elektrický krb Calvert vyrezávaný v južných podnikoch kombinuje pohodlie elektrického tepla s vzhľadom tradičného krbu na drevo. Tento voľne stojaci ventilátor s krbom s klasickým plášťom a elegantným kvetinovým lemom ponúka doplnkové teplo do miestností do 400 štvorcových stôp. Je dodávaný s diaľkovým ovládaním a má termostat, programovateľný časovač a nastaviteľné plamene. Stojí 40,25 palca vysoký, 44,5 palca široký a má hĺbku 14 palcov.


2. ELEKTRICKÉ ZARIADENIE S NAJLEPŠÍM ZÁZNAMOVÝM PANELOM: Elektrický krb s vložkou Valuxhome

Pre ďalšie teplo a elegantný vzhľad je ťažké poraziť zapustený elektrický krb Valuxhome. Tento elektrický krb typu fanúšik má nastavenie „Vysoká“ a „Nízka“ tepla, časovač a diaľkové ovládanie a vyhrieva miestnosti až do 450 štvorcových stôp. Panel má dĺžku 60 palcov, výšku 21,65 palca a hĺbku 5,5 palca. Aby bolo možné uchytiť Valuxhome, bude potrebné chladiť nástenné kolíky a odporúča sa profesionálna inštalácia, ale po inštalácii je predná strana panelu takmer zarovnaná s povrchom steny.


3. NAJLEPŠÍ MALÝ FREESTANDINGOVÝ FIREPLACE: JAMFLY Infračervený protokolový elektrický krb

Pre malé priestory je elektrický krb JAMFLY s infračerveným záznamom vysoký iba 24,8 palca, hlboký 11,61 palca a široký 26 palcov. Tento infračervený krb má však veľký dosah na teplo a krásu. Napodobňuje krb spaľujúci drevo, kompletný s naskladanými polenami a realistickými plameňmi. Je vybavený vysokointenzívnym LED plameňmi a klasicky vytvoreným plášťom v bohatej hnedej alebo čiernej farbe. Krb je dodávaný s nastaviteľným termostatom a diaľkovým ovládaním a môže vykurovať miestnosť až 400 štvorcových stôp.


4. NAJLEPŠIE ELEKTRICKÉ ZARIADENIE NA OBLASŤ STYLE: Elektrický krb s infračerveným žiarením Duraflame

Pre tradičný štýl kachle na drevo bez problémov sa infračervený elektrický krb Duraflame hodí k účtu. Tento malý infračervený krb je elektráreň, ktorá dokáže vykurovať miestnosti až do 1 000 štvorcových stôp. Jeho plamene 3D plamene realisticky napodobňujú oheň v skutočnom dreve a jednotka je dodávaná s nastaviteľným termostatom a diaľkovým ovládaním.


5. NEJLEPŠÍ ROZPOČTOVÝ ELEKTRICKÝ FIREPLACE: JAMFLY Elektrický krb 7-log

Samostatný elektrický krb JAMFLY 7-Log ponúka žiarivé teplo za prijateľnú cenu. Tento elektrický krb s ventilátorom vyhrieva až 450 štvorcových stôp, ponúka realistickú technológiu plameňa, sedem nastavení jasu plameňa a dve nastavenia tepla. Pri výške 18,54 palca, šírke 19,66 palca a hĺbke 9,85 palca môže byť umiestnená ako samostatná jednotka alebo vložená do existujúceho otvoru pre krb. Cenová dostupnosť JAMFLY, živé plamene a toasty tepla vyhrávajú nad nakupujúcimi.

6. NAJLEPŠIE ELEKTRICKÉ POŽIARNE NASTAVITEĽNÉ FARBY: Elektrický krb s vymeniteľným plameňom 3GPlus

Doplnkové teplo a dekoratívny vkus nájdete v elektrickom krbe s vymeniteľným plameňom 3GPlus. Nastavte náladu s otepľovaním jantárových plameňov, studených modrých plameňov alebo kombináciou oboch. Realistické plamene (nastaviteľný jas) možno použiť s teplom ventilátora alebo bez neho a krb je vhodný na vykurovanie miestností do 400 štvorcových stôp. Je dodávaný s ovládacími prvkami dotykového displeja a dvoma diaľkovými ovládačmi a má štýlovú bielu prednú časť, ktorá vyhovuje každému dekoru. 3GPlus má dve nastavenia teploty, programovateľný časovač a môže byť namontovaný na stenu alebo zapustený.

7. NAJLEPŠIE ELEKTRICKÉ ZARIADENIE PRE POLOŽKY ROKU: Elektrický krb v južných podnikoch Rollins Corner

Ak chcete, aby sa krb dostal do rohu, elektrický ohnisko Southern Enterprises Rollins Corner má skosenú skrinku navrhnutú práve na tento účel. Majitelia domu oceňujú nastaviteľnú výšku plameňa tohto elektrického ventilátora a voliteľnú funkciu zadného osvetlenia tohto ventilátora, ktorá vrhá ružovú žiaru na vnútornej strane kúreniska, čím zvyšuje jas. Má výšku 36,5 palca, šírku 52,2 palca a hĺbku 25,2 palca, prichádza s diaľkovým ovládaním a môže sa pochváliť klasickým vonkajším povrchom z umelého kameňa. Je ideálny na pridávanie dodatočného tepla do miestnosti s rozlohou do 400 štvorcových stôp a funkcia vykurovania sa dá vypnúť, keď všetko, čo potrebujete, je vzhľad ohňa.