Súťaže a rozdávanie

Zadajte ešte 4 000 dolárov za kompletné odovzdanie ceny za horúci deň so spoločnosťou Infratech ešte dnes!


Jeseň je tu a prichádza zima. Tento rok sa necítite obmedzený na svoje domáce a vnútorné priestory. Vychutnajte si svieži večer na verande alebo na terase, a to vďaka vonkajším ohrievačom série C a CD od spoločnosti Infratech. Tieto výkonné, ale elegantné jednotky využívajú infračervenú technológiu na výrobu sálavého tepla s nulovými emisiami alebo zápachom. Vykurovacie systémy Infratech sú tiež vyrobené z recyklovateľných materiálov a sú najpraktickejším a najúčinnejším spôsobom, ako pridať teplo a pôžitok na terasy, terasy, verandy, altánky a ďalšie!

Jeden výherca získa výber až štyroch vonkajších ohrievačov Infratech. Spoločnosť Infratech bude dodávať aj svoj exkluzívny univerzálny ovládací panel spoločnosti Infratech. Vďaka tomuto inteligentnému systému môžete ľahko ovládať všetky svoje ohrievače prostredníctvom jedného centrálneho rozvádzača - vďaka ktorému budete na jeseň a v zime vaše najpohodlnejšie a najpohodlnejšie obdobia. (Inštalácia nie je súčasťou balenia.)

Dnes a každý deň až do 15. októbra (od 12:00 hod. EST 15. septembra 2019, do 11:59 hod. EST 15. októbra 2019) vstúpite do súťaže o výhru v cene 4 000 dolárov za úplné odovzdanie tepla spolu so spoločnosťou Infratech. Výherca dostane až štyri ohrievače série C alebo CD plus univerzálny ovládací panel.

Minimalistické nové vonkajšie ohrievače radu Infratech série C a CD kombinujú vysoko pôsobivý dizajn so sústredeným tepelným výkonom, pre optimálne teplo a štýl. Vyrobené z odolnej, ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele 304, ohrievače obsahujú montážne konzoly vložené, aby pri inštalácii vytvorili „plávajúci“ efekt.

Ohrievač série C alebo CD umiestnite do montážnych výšok medzi 7 a 14 stôp, kde teplo môže úplne vyžarovať a vyplniť vaše vonkajšie priestory. Môžete si tiež vybrať farbu a povrchovú úpravu, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu interiéru.

Pretože rôzne priestory majú rôzne potreby vykurovania, môže byť potrebné viac ohrievačov, aby ste správne zvýšili teploty na pohodlnú úroveň. Našťastie výherca tohto prezradenia získa svoj výber až do výšky štyri Ohrievače série Infratech C alebo CD! Zástupca zákazníckeho servisu spoločnosti Infratech bude s víťazom spolupracovať na návrhu dokonalého vykurovacieho systému pre svoj priestor.

Pozrite si webovú stránku spoločnosti Infratech, kde nájdete užitočného sprievodcu pri výbere najlepších ohrievačov pre vaše potreby vonkajšieho vykurovania. Môžete tiež naplánovať bezplatnú konzultáciu so svojím tímom odborníkov.

Okrem štyroch vonkajších ohrievačov poskytne Infratech výhercovi aj univerzálny ovládací panel. Tento exkluzívny riadiaci systém vám umožňuje inštalovať a ovládať vaše ohrievače Infratech pomocou akéhokoľvek 120-voltového stmievača osvetlenia - ktorý je poskytovaný pre vaše pohodlie. S nainštalovaným univerzálnym ovládacím panelom máte možnosť vytvárať viac vykurovacích zón pre prispôsobené pohodlie doma, upravovať intenzitu vykurovania od 0% do 100%, aby ste dosiahli ideálny komfort pre váš priestor, a využívať voliteľné funkcie časovača.

Pomocou univerzálneho ovládacieho panela môžete vykurovacie telesá monitorovať aj na diaľku pomocou smartfónu alebo tabletu. Vďaka hands-free aplikáciám Wi-Fi aktivovaným hlasom je váš univerzálny ovládací panel kompatibilný s výberom inteligentných domácich asistentov vrátane Amazon Alexa, Apple Siri a Google Home Assistant. Vstúpte a vyhrajte od spoločnosti Infratech všestrannosť, pohodlie a pohodlie presného vonkajšieho vykurovania.

VSTUPTE TERAZ!

Zadajte denne 4 000 dolárov Kompletné vonkajšie odovzdávanie tepla so spoločnosťou Infratech, aby ste zvýšili svoje šance na výhru výberu až štyroch vonkajších ohrievačov série Infratech C alebo CD a jedného univerzálneho riadiaceho systému.

„Kompletné odovzdanie ceny za teplo vo výške 4 000 dolárov s Infratech je otvorená iba pre trvalých legálnych obyvateľov USA z 50 štátov a okresu Columbia. Vo všetkých ostatných geografických polohách je neplatný. Nie je potrebný žiadny nákup. Ak je to zakázané, neplatí. Inštalácia nie je súčasťou balenia. Obdobie súťaže o cenu trvá od 12:00 hod. (EST) nedeľa 15. septembra 2019 až 11:59 hod. (EST) utorok 15. októbra 2019. Jeden vstup na domácnosť za deň. Pozri oficiálne pravidlá.