Súťaže a rozdávanie

Zadajte darček $ 3 000 Čisté zametanie s HODINOM ešte dnes!


Ste pripravení na akumulátorovú revolúciu pri upratovaní domácnosti? Predstavujeme bezdrôtový systém HOOVER® ONEPWR ™. Táto skupina deviatich vysoko výkonných čistiacich prostriedkov bez šnúry pracuje na výkonných vyberateľných, nabíjateľných lítium-iónových batériách. Každý produkt ONEPWR ™ pracuje s každou batériou ONEPWR ™.

Tento september predstavuje spoločnosť HOOVER odovzdanie nášho darčeka s čistým zametaním 3000 USD. Dvaja šťastliví víťazi dostanú kompletný systém HOOVER® ONEPWR ™, ktorý bude obsahovať tie najlepšie inovácie v oblasti upratovania a údržby domácnosti. HOOVER® ONEPWR ™Systém poskytuje výkon a čas potrebný na úplné vyčistenie bez toho, aby bol zviazaný káblom. Iba HOOVER® ponúka výhody vysokovýkonného čistenia bez použitia káblov a úplnej kompatibility s batériami v robustnej rade výrobkov.

Od dnešného dňa a každý deň do septembra (od 12:00 EST 31. augusta 2019, do 11:59 EST 30. septembra 2019) môžete vstúpiť do súťaže o systém deviatich čistiacich prostriedkov HOOVER® ONEPWR ™.

Každý šťastný výherca dostane balíček s cenami vrátane FloorMate Jet ™; Blade + ™; bezchybný GO ™; bezšnúrové ručné vákuum; bezšnúrový zametač tvrdých povrchov; akumulátorový vysokovýkonný ventilátor; bezšnúrový vysávač na mokré / suché vysávanie; vysokokapacitné vákuové vysokokapacitné vákuové bezšnúrové akumulátorové zariadenie; a LED Task Task.

Vysajte a umyte svoje utesnené tvrdé podlahy jedným jednoduchým krokom pomocou HOOVER® ONEPWR ™ FloorMate Jet ™. Podlaha vytvorená pomocou kefky z mikrovlákna, FloorMate Jet ™ jemne umýva a čistí všetky tvrdé povrchy a uvoľňuje nečistoty. Jeho silné sanie potom vyschne podlahu súčasne s vysávaním.

Vákuová tyč HOOVER® ONEPWR ™ Blade + ™ je najvýkonnejším bezšnúrovým vákuom od spoločnosti HOOVER. Elektronické ovládače na špičke prsta menia rýchlosť kefy, čo pomáha efektívne čistiť rôzne typy podláh. Je určený na zachytávanie 99% prachu a nečistôt.

S bezšnúrovým bezšnúrovým GO ™ HOOVER® ONEPWR ™ môžete okamžite odstrániť neočakávané nehody, rozliatie a neporiadok. Ľahko zdvíha a odstraňuje škvrny kombináciou silného sania s ľahkým dizajnom a kompaktnou veľkosťou pre ťažko dostupné miesta.

Na rýchle vyzdvihnutie v okolí domu použite bezšnúrový ručný vysávač HOOVER® ONEPWR. Omrvinky na gauči? Žiaden strach. Toto ručné vákuum je vybavené vstavaným štrbinovým nástrojom a mimoriadne veľkým nádobou na nečistoty, ktorá sa ľahko vyprázdni.

HOOVER pokrýva vaše vnútorné aj vonkajšie čistenie. Akumulátorový tvrdý zametač HOOVER® ONEPWR ™ je výkonný a ľahký variant na čistenie terás a chodníkov. Používajte v kombinácii s akumulátorovým vysokovýkonným dúchadlom HOOVER® ONEPWR ™, ktorý má reguláciu otáčok a výkonný ventilátor pre rýchle čistenie okolo dvora.

Vysoko náročné čistenie už nevyžaduje dlhé káble a ťažké vybavenie. Akumulátorové vysávačové náradie ONEPWR ™ s 3 galónmi bez šnúry je ľahké a prenosné, bez straty energie potrebnej na čistenie automobilu, dielne a ďalších pracovných oblastí. Akumulátorové vysokokapacitné vákuové vysúšacie zariadenie HOOVER®ONEPWR ™ s objemom 6 litrov, ktoré je mimoriadne výkonné, je ideálne pre použitie v interiéri aj exteriéri. Dodáva sa so sadou viacúčelových nástrojov pre maximálnu účinnosť čistenia.

Nakoniec už nikdy nedovoľte, aby sa hromadili správy. HOOVER® ONEPWR ™ LED Task Light má nastaviteľnú hlavu, ktorá sa otáča vo všetkých smeroch, čo vám pomôže identifikovať vnútorné a vonkajšie miesta, ktoré je potrebné vyčistiť. Už viac ako 100 rokov spoločnosť HOOVER navrhla výkonné a ľahko použiteľné výrobky, ktoré čistia celý dom od podlahy po strop. HOOVER je značka spoločnosti TTI Floor Care North America, ktorej portfólio popredných značiek zahŕňa aj spoločnosť Oreck,® Dirt Devil,® a HOOVER® Commercial. TTI je rýchlo rastúci svetový líder v oblasti elektrického náradia, príslušenstva, ručného náradia, vonkajšieho vybavenia a zariadení na starostlivosť o podlahu. Spoločnosť urýchľuje a vedie transformáciu týchto odvetví prostredníctvom bezdrôtových technológií. Viac informácií nájdete na www.hoover.com.

VSTUPTE TERAZ!

Vstupte na prezradenie o čistom zametaní 3000 dolárov denne pomocou HOOVER®, aby ste zvýšili svoje šance na výhru jedného z dvoch systémov HOOVER® ONEPWR ™ z deviatich bezšnúrových čistiacich prostriedkov.

„Odovzdanie darčekov s čistým zametaním 3 000 USD s HOVEROM“ je otvorený iba pre trvalých legálnych obyvateľov USA v Spojených štátoch amerických a v okrese Columbia. Zamestnanci (a ich najbližší rodinní príslušníci a členovia tej istej domácnosti) spoločnosti Vila Media, LLC, HOOVER a ich príslušné pridružené spoločnosti nie sú oprávnení na vstup. Vo všetkých ostatných geografických polohách je neplatný. Nie je potrebný žiadny nákup. Ak je to zakázané, neplatí. Obdobie súťaže o cenu trvá od 12:00 hod. (EST) sobota 31. augusta 2019 až 11:59 hod. (EST) pondelok 30. septembra 2019. Pozri úradné pravidlá.