Interiérový dizajn

Rádio: Recept na retro kuchyňu


Ak máte radi klasické kuchyne, ale nemôžete si dovoliť renováciu, stále existuje veľa spôsobov, ako pridať retro odvolanie. Začnite vykopaním niekoľkých starých fotografií s podrobnosťami o dizajne, ktoré chcete znova vytvoriť doma.

Počúvaj NA RETRO KUCHYNĚ alebo čítajte ďalej:

Citrónovo žltá, tyrkysová alebo žuvačka s ružovým prízvukom stenu vezme vašu kuchyňu späť v čase popoludní. Pokiaľ ide o skrinky, choďte na vonkajšiu stranu s pastelovo inšpirovaným pastelom alebo odstráňte dvere a natrite zadný panel, čím vytvoríte pútavé otvorené police. Keď je všetko suché, dokončite mini Holičské chrome zásuvkami a gombíky. A keď už ste pri tom, vymieňajte svietidlo so staviteľským stupňom s niekoľkými závesnými svetlami, ktoré oživia váš pult alebo ostrov.

Skúsení remeselníci si môžu zostaviť svoj vlastný útulný raňajkový kútik so sklopnými lavicami. Priestor pod sedadlom je ideálnym miestom pre zriedkavo používaný riad. Ak nie ste takí šikovný, dá vám jedálenský set 50-tych rokov priestor na stretnutie.

Ďalšia možnosť? Prezrite si retro-inšpirované značky, ktoré preplácajú nový trend s cukrovinkovými prístrojmi a digestormi. Nakoniec vložte tie vinobranie kuchynské textílie a jedlá, ktoré ste zhromaždili, na použitie. Z nejakého dôvodu obstáli v skúške času!

Rádio je 60-sekundový tip na vylepšenie domácnosti, ktorý sa vysiela na viac ako 186 staníc na 75 trhoch v celej krajine. Kliknutím sem sa prihlásite na odber, aby ste mohli automaticky dostávať každú novú epizódu hneď po jej príchode - úplne zadarmo!