Hlavné systémy

Rádio: Púzdro pre klasické kachle na drevo


Mnohí z nás si pamätajú, ako sa hniezdia okolo útulného tepla drevených kachlí a vravia zimné večerné hodiny medzi rodinou a priateľmi. Teraz však vďaka kombinácii faktorov zvyšujúcich sa náklady na fosílne palivá na jednej strane vylepšená technológia na druhej strane - veľa majiteľov domov začalo vidieť kachle na drevo nielen ako zdroj atmosféry, ale aj ako životaschopný prostriedok denné vykurovanie domácnosti.

Počúvaj PREČO by ste mali zvážiť DREVO Kachle alebo si prečítajte nižšie

Potrebujete dôkaz, že kachle na drevo už nie sú znečisťovateľmi, aké boli kedysi? Zoberme si toto: Dnešné kachle vydávajú od 2 do 7 gramov dymu za hodinu, zatiaľ čo staršie modely, ktoré nie sú certifikované EPA, sa vyrábajú kdekoľvek od pätnástich do tridsiatich gramov. Niečo iné na zváženie: Mnohé z najlepších kachlí na drevo fungujú osemkrát efektívnejšie ako vykurovacie zariadenie závislé od fosílnych palív.

Kachle sa dodávajú v najrôznejších konfiguráciách. Niektoré sú voľne stojace a sedia v rohu; iné sú zabudované a pripevňujú sa na stenu. Kachle na drevo ponúkajú okrem nových vzorov aj nové funkcie. Po celé desaťročia neexistovala automatická prevádzka kachlí na drevo, ale funkcie ako automatické nakladanie dreva, programovateľné časovače a diaľkové ovládače dnes uľahčujú majiteľovi domov život.

Ďalšou výhodou tohto osvedčeného spôsobu vykurovania: nákup dreva od vašich susedov pomáha podporovať miestnu ekonomiku!

Rádio je 60-sekundový tip na vylepšenie domácnosti, ktorý sa vysiela na viac ako 186 staníc na 75 trhoch v celej krajine. Kliknite tu prihlásiť sa na odber, takže môžete automaticky dostávať každú novú epizódu hneď po jej príchode - úplne zadarmo!