Trávnik a záhrada

Víkendové projekty: 6 návrhov pre záhradný nábytok pre domácich majstrov


So správnym nábytkom môžete svoju záhradu zmeniť na oddych a relaxáciu v exteriéri. Bohužiaľ, možnosti ochrany proti poveternostným podmienkam nie sú vždy lacné. Preto sme zostavili šesť návrhov záhradného nábytku pre domácich majstrov - zostavenie vášho vlastného exteriérového nábytku umožňuje úplné prispôsobenie bez vyprázdnenia vašej peňaženky. Či už hľadáte miesto na zdvihnutie nôh po pracovných hodinách alebo stôl, ktorý vás udrží v organizácii, zatiaľ čo vám budú špinavé ruky, určite existuje ručná voľba, ktorá bude vyhovovať vašim záhradníckym potrebám.

VŠETKY BALENÉ

Na pridanie funkcií na svoju terasu nepotrebujete osmanský tovar zakúpený v obchode. Skúste si vytvoriť svoj vlastný podľa tohto šikovného projektu od Style Me Pretty-všetko, čo potrebujete, je rezervná pneumatika, dva typy lana (nylon a sisal) a horúca lepiaca pištoľ. Najskôr zabaľte nylonové lano okolo stien pneumatiky a potom horúce prilepte sisalové lano kruhovým vzorom navrchu. Celú vec môžete maľovať ľahkou vrstvou tmelu, aby prežila aj počas dažďových búrok.

SEZÓNNA STANICA

Záhradníctvo je oveľa jednoduchšie, ak máte vyhradenú zostavu určenú len na opätovné zalievanie kvetov. Tento stôl s dvoma policami od spoločnosti Refresh ReStyle môže byť skonštruovaný na ukladanie stierok a kvetináčov pod oblasťou, kde budete pracovať. Keď zabalíte konštrukciu, dajte stolu rustikálny vzhľad so škvrnou podľa vášho výberu. Celý projekt bude trvať poobede - a iba 15 dolárov z vrecka. Nie zlé!

VYPLÝVAJTE ŽIDLE

Postaviť záhradné kreslo, ktoré je pohodlné a robustný po tomto nápade na dizajn od How To Specialist, budete chcieť investovať do ťažkého reziva a preglejky. Kľúčom k tejto konštrukcii je vykonanie presných meraní vopred a potom zdvojnásobenie pomocou spojovacích prvkov: Na dokonalé spojenie každého opatrne rezaného kusu 2 × 4 použite vodotesné lepidlo a elektrickú vŕtačku. Vonkajšie škvrny od dreva zabezpečia, že vaša tvrdá práca nepodľahne poškodeniu vodou. Potom zopakujte postup a vytvorte pár pre svoj dvor.

ZARIADENIE VAŠICH PÁSOV

Pokiaľ ide o záhradný nábytok, vždy je najlepšia flexibilita, ktorú poskytuje lavička, ktorá má miesto od jedného do troch ľudí. Tento originálny dizajn obsahuje množstvo reziva v rôznych veľkostiach - 2 × 2 s, 1 × 2 s, 1 × 3 s a 1 × 5 s - na vytvorenie zaujímavého pruhovaného dizajnu priamo do pevného rámu, pričom každá šírka lamiel je zvýraznená iným dokončiť na dôraz. Výsledkom dvoch ochranných lakov je lakovaná lavica, ktorá je celoročne udržiavaná vonku.

SITTING PRETTY

Na zostavenie tohto jedinečného variantu vonkajšieho sedenia stačí robustný výber zvyškov dreva a skrutiek. Vybudovanie pevného rámu, ktorý sa v priebehu času nekĺzne ani sa zdeformuje, si vyžaduje veľa stredových opor, ale krok za krokom robí záhradný nábytok značky DIY krok za krokom. uskutočniteľný, Tiež tip pre praktického bloggera, ktorý sníval o dizajne: Najskôr si prečítajte matrac pred potápaním do drevospracujúceho priemyslu, pretože čoskoro bude sedací vankúš určovať veľkosť rámu nábytku.

BACKYARD BISTRO

Namiesto hľadania dokonalého „stola pre dvoch“, ktoré by zodpovedalo vašej záhradnej estetike, postupujte podľa tohto návodu od chaty Shabby Creek Cottage a vytvorte si svoj vlastný až do výšky 15 dolárov. Jediné drevo, ktoré musíte vyzdvihnúť, je hrsť pokorných 2 × 4 s, ktoré bloger pre domácich majstrov potom odporúča rezať pomocou motorovej píly na rôzne kúsky, ktoré tvoria túto záhradnú klasiku. Drevený bistro stôl, ktorý je brúsený a pripevnený silovou vŕtačkou, potrebuje iba čerstvý náter, aby na vašom záhradnom hangári poskytol pop farebný odtieň.