Kuchyňa

Nové konštruované dosky poistiek Beauty and Brawn pre nekompromisnú kuchyňu


Vo väčšine rodín je kuchyňa srdcom domáceho života. Je to priestor pre oveľa viac ako len prípravu jedla, jeho stolné počítače sú príležitostnými rodinnými raňajkami, štipkou zasiahnutými ako stoly na domáce úlohy a ponúkajú občerstvenie, keď prídu hostia. Tieto rôzne použitia si vyžadujú povrchy, ktoré vydržia škvrny od potravín, škrabance z posuvných riadov a zárezy z kovových riadov, pričom stále poskytujú ten dotyk štýlu, ktorý oživuje dekor kuchyne. Zatiaľ čo mnoho konvenčných materiálov na doske obetuje formu funkcie alebo naopak, pevné povrchy Corian® a kremeňové dosky Zodiaq® z DuPont sa môžu pochváliť večnou trvanlivosťou a nápadnými vizuálnymi príťažlivosťami, aby majitelia domov mohli predviesť svoj dizajn a kulinárske kotlety. Zistite, ako vám inšpirované farby nových kolekcií pultu od spoločností Corian a Zodiaq môžu pomôcť dosiahnuť vysoko výkonné a vysokokvalitné pulty aj v kuchyni s vysokou prevádzkou.

Zvodná trvanlivosťRobustné a robustné sú viac ako len pekné povrchy, stolové dosky vyrobené z pevného povrchu Corian alebo z kremeňa Zodiaq. Oba materiály obsahujú neporézny, netoxický a tepelne odolný kompozit, ktorý odpudzuje škvrny od jedla a tekutín, plesne, plesne a baktérie - to všetko nevhodné v kuchárskom priestore. Vďaka prírodným minerálom a akrylovému polyméru na pevnom povrchu Coriana a hladkému ale tvrdému lesku čistého kremeňa Zodiaq potrebujú tieto dosky iba pravidelný jednorazový poťah s handrou a neabrazívnym čistiacim prostriedkom, aby zostali bez poškvrny.

Našťastie pre rušného majiteľa domu sa dynamické duo dosiek rovnako ľahko udržiava ako čistenie. Pracovné dosky Zodiaq, vyrobené z kremenných kryštálov, sú odolné proti poškriabaniu a poskytujú domácim kuchárom pokoj, pretože pretekajú jedlom viackrát denne. Kolekcie spoločnosti Corian inteligentne využívajú matné povrchy vo svetlejších farbách a pre odvážnejšie povrchy ponúka technológia DeepColor väčšiu hĺbku farieb a vzorov, ktoré všetky znižujú akékoľvek povrchové vady do stavu sotva tam, zatiaľ čo zintenzívňujú žiarivý odtieň dosiek. Okrem toho „drobné škrabance sa dajú ľahko vyhladiť a vytvoriť tak stály„ úplne nový “vzhľad,“ hovorí Katie Congress, severoamerický marketingový manažér spoločnosti Corian a Zodiaq. Výsledok: Pracovné povrchy, ktoré vyzerajú dobre pre nadchádzajúce roky.

Farebné schémy s upútavaním očí a trendomNajnovšie kolekcie vzorov a farieb pracovnej dosky Corian a Zodiaq sú reakciou na rastúci trend v dizajne obytných kuchýň: inšpirácia z prírody. Vďaka novým kolekciám White, Blue, Earth Tone a Grey môžu majitelia domov získať to najlepšie z oboch svetov - surovú krásu prírodných materiálov bez toho, aby potrebovali údržbu, ktorá vyžaduje žulové a iné kamenné kuchynské povrchy.

„Zvýšená túžba po vzhľade prírodného kameňa,“ hovorí Congress, „takže nové farby Coriana aj Zodiaq zahŕňajú estetiku, ktorá napodobňuje vzhľad prírodného kameňa.“ Nové štýly, ako napríklad Provence a Concrete Carrara od Zodiaq ako rovnako ako piesočná búrka od spoločnosti Corian, dokonca zachádzajú tak ďaleko, že napodobňujú škvrny, škvrny a víry obľúbených materiálov zo zeme.

Podobne aj farebné schémy vytiahnuté z listov, lesných chodníkov a majestátnych horských priesmykov získavajú trakciu a objavujú sa na rozľahlých povrchoch v kuchyni a kúpeľni. Táto prirodzená inšpirácia je zrejmá v zemských zbierkach ako Corian Deep Terrain a Zodiaq Evergreen. Dokonca aj séria Gray sa dostala do deja, s novým teplým, chladným, svetlým a tmavým sa dostáva do neutrálnej polohy, ktorá sa podľa Kongresu stala v posledných rokoch tak populárnou.

Spolu so spoločným prikývnutím k prírode je 16 jedinečných nových odtieňov Corian a Zodiaq zjednotených aj ich veľkou príťažlivosťou pre majiteľov domov so všetkými dizajnovými zmyslami, od tradičných po súčasnosť. "Ostré biele ponúkajú, že nadčasový aj moderný vzhľad, zatiaľ čo modré, zjemnené žlté a zlaté a zelené, inšpirujú radosť v ľuďoch," hovorí Congress. „Nové tmavšie sivé odtiene sprostredkujú dotyk prestíže a autority a pozdvihujú každý interiér.“

Po otočení reflektoru do kuchyne vyzerá na ostrove alebo doske nápadne akýkoľvek počet farieb súkromnej zbierky. Kongres poznamenáva, že betónové výrobky Zodiaq Carrara, Onyx Carrara a Blue Carrara prezentujú pohyb podobný prírodnému kameňu, ktorý vytvára ohromujúci kontrast k pozadiu. A pre majiteľov domov, ktorí skončia s dvoma obľúbenými, sa naozaj nemusíte uspokojiť s jediným výberom: „Kombinácie materiálov sú momentálne veľmi populárne a pevný povrch a kremeň sú skvelou kombináciou,“ vysvetľuje. "Vyskúšajte ostrov Zodiaq s Corianovým pultom, alebo Zodiaqský pult s korianským backsplash."

Ak chcete získať ďalšie možnosti, stiahnite si príručku Design Horizons Trend Guide a kontaktujte zástupcu spoločnosti DuPont, aby ste prediskutovali, ako môžu Corian a Zodiaq povýšiť kuchynské dosky na oslnenie nových výšok.

Tento článok vám priniesol spoločnosť DuPont. Jeho fakty a názory sú názory a názory.