Trávnik a záhrada

Najlepšie prenosné grily pre pikniky a večierky


Majitelia domov, ktorí organizujú časté vonkajšie stretnutia, majú tendenciu mať prísne názory na to, aký druh záhradného grilu udržuje zalievanie úst. Vybratie správneho sporáka na uspokojenie chuťových pohárikov na ceste (alebo na parkovisku pred veľkou hrou) znamená zvážiť rovnaké premenné a potom niektoré.

Prenosné grily balia základné funkcie svojich štandardných náprotivkov do kompaktnejšieho dizajnu pre tých, ktorí varia na cestách. Ale zmenšená veľkosť a cena nemusia nevyhnutne naznačovať skromnú kvalitu. Bez ohľadu na to, či túžite po šťavnatých hamburgeroch, párkoch v rožku alebo ochutenej zelenine, je tu gril, ktorého drobná konštrukcia sa tam nebude obetovať, aby uspokojila vaše potreby. Čítajte ďalej a zistite, čo môžete očakávať od najlepších prenosných možností grilu vrátane týchto siedmich malých modelov, ktoré žijú veľké:

  1. NEJLEPŠÍ PLYNNÝ GRIL NA PLYN: Tekutý propánový gril Weber Q1200
  2. NAJLEPŠÍ PRENOSNÝ GRIL PRE CHARCOAL: 18-palcový gril na drevené uhlie Weber Jumbo Joe
  3. NAJLEPŠIE PRENOSNÝ GRIL NA DYMOVÉ TYPY: Char-Griller E22424 Stolová doska na drevené uhlie
  4. NAJLEPŠÍ PRENOSNÝ GRIL NA ZÁBAVU: Weber Q2200 Liquid Propane Grill
  5. NAJLEPŠÍ PRENOSNÝ GRIL S STOJANOM: Prenosný stojan na propán Colane RoadTrip 285
  6. NAJLEPŠIE PRENOSNÝ GRIL NA HIBACHI-STYLE: Chata liatinový športovec s grilom
  7. NAJLEPŠÍ ROZPOČTOVÝ VÝBER: AGM BBQ drevené uhlie gril

Vylepšite vyhliadky.

Prenosné grily sa dodávajú v rôznych tvaroch a veľkostiach: niektoré majú tvar valca, iné sú ploché a pravouhlé a iné sa môžu podobať veľkej nádobe na varnú dosku s klenutým vrchnákom na vrchu. Takmer všetky sú dostatočne malé na to, aby sa zmestili do kufra alebo sedadla väčšiny áut - odtiaľto pojem „prenosný“ - ale vždy je múdre zmerať dostupný priestor a rozhodnúť sa pre niečo, čo sa hodí do týchto parametrov.

Veľkosť záleží aj na varnom priestore: Prenosné grily sa pohybujú od 150 do 250 štvorcových palcov varnej plochy. Zatiaľ čo menšia varná doska zvyčajne zvládne okolo štyroch hamburgerov približne jeden palec a dva palce po obvode, ďalších 100 štvorcových palcov znamená stlačenie ďalších dvoch na grile. Je potrebné pravidelne pripravovať viac potravín pre viac ľudí, rýchlejšie? Rozhodnite sa pre väčší koniec stupnice, aby ste sa mohli viac zmestiť na gril naraz.

Zvážte svoje možnosti.

Pred nákupom akejkoľvek veľkosti prenosného grilu si položte otázku: Koľko ste ochotní niesť z domu do auta, z auta na piknikový stôl a späť? Prenosné grily majú tendenciu vážiť kdekoľvek od 10 libier do neuveriteľných 35 libier - a táto hmotnosť môže vážne ovplyvniť jej prenosnosť. Veľkosť a hmotnosť tiež nemusia vždy zodpovedať, takže je možné skončiť s malým, ťažkým grilom alebo veľkým, ľahkým grilom. Urobte svoj výskum a spoznajte svoje limity, ak si chcete udržať veci pohodlne na dlhé vzdialenosti.

Vyhoďte to.

Milovníci grilovania majú tendenciu spadať do dvoch táborov: tých, ktorí uprednostňujú plynové grily a tých, ktorí uprednostňujú drevené uhlie. Každá strana má svoje klady a zápory.

  • Pokiaľ ide o jeho časť, drevené uhlie je obľúbená medzi puristami na grile, ktorí milujú dymovú chuť, ktorú môžu vydávať iba drevené brikety. Horí tiež horúco ako propán, čím spôsobuje ťažšie pocity pri jedle. Musíte však naozaj milovať príchuť pri riešení kompromisov: Drevené uhlie môže byť špinavé, ťažké sa hýbať a pomaly dosiahnuť požadovanú úroveň tepla na varenie.
  • plynový ponúka rýchlejší a ľahší spôsob vystrelenia vecí a sotva sa budete musieť starať o vyčistenie, keď sa veci opäť ochladia. Nevýhodou číslo jedna je samozrejme nedostatok arómy dreveného uhlia. Účinnosť bude stáť spotrebiteľov o niečo viac: Prenosné plynové grily sú zvyčajne drahšie ako ich náprotivky na drevené uhlie.

Po dôkladnom porovnaní recenzií prenosných grilov od spotrebiteľov a našich vlastných kritérií sme zaokrúhlilo na šesť najmodernejších modelov, ktoré sú dnes k dispozícii, aby sme vám pomohli nájsť ten, ktorý dodáva vašu obľúbenú chuť. Vyskúšajte najlepšie prenosné výbery grilovacích výstrojov na koni, kempovanie a iné vonkajšie akcie.

1. NEPREPUSTNÝ GRIL NA PLYN: Gril na tekutý propán Weber Q1200

Vďaka svojmu inteligentnému dizajnu a značnému výkonu varenia sa varná plocha Weber Q1200 s veľkosťou 189 štvorcových palcov zmestí naraz až šiestim hamburgerom, pričom zostane ešte miesto na prúdenie. Sklopné bočné stoly dokonca poskytujú priestor na prípravu a servírovanie grilu. 30-lb. Systém elektrického zapaľovania pomocou jednodotykového elektrického zapaľovania grilu umožňuje rýchle vypaľovanie vecí pomocou dvojnásobných 14,1 alebo 16,4-uncových propánových nádrží; po tom všetkom závisí úspech alebo neúspech iba na recepte na marinádu.


2. NAJLEPŠÍ CHARCOÁLNY PRIESTORNÝ GRIL: 18-palcový gril na drevené uhlie Weber Jumbo Joe

Weber je opäť na vrchole zoznamu - tentoraz pre autentickú dymovú arómu, ktorú môže prepožičať. Jumbo Joe s hmotnosťou 18 libier je dostatočne ľahký na to, aby vyrazil na vonkajšie výlety, ale napriek tomu bol odolný. Tento tradičný lesklý čierny gril poskytuje dokonalé zadržiavanie a distribúciu tepla pri varení až ôsmich hamburgerov na jeho 18-palcovej oceľovej mriežke s veľkým rozmerom. Smaltované veko a misa sú špeciálne navrhnuté s tepelným štítom (na zabránenie náhodným popáleninám) a praktický zámok veka slúži ako stojan, takže ho môžete pri nepoužívaní podoprieť. Na konci jedla ľahko odstráňte popol z aktívneho uhlia pomocou zachytávača popola z hliníka.


3. NAJLEPŠIE PRENOSNÝ GRIL NA DYMOVÉ TYPY: DYMOVÝ Grill E22424 Gril na drevené uhlie

Stolová doska na grilovanie Char-Griller vyzerá ako kuracie zariadenie pre prasiatka s bruchom, keďže je určené na grilovanie a fajčenie v štýle Texasu. Tento gril je vyrobený z vysokovýkonnej ocele s 250 štvorcových palcov liatinových roštov na varenie, z ktorých všetko váži 40 libier. Varenie s aktívnym uhlím dáva jedlu výraznú dymovú chuť a vďaka odnímateľnému popolníku sa dá ľahko vyčistiť. Ak už používate na záhrade väčší grilovací gril Char-Griller na záhrade, táto malá jednotka sa môže ľahko pripevniť k boku svojho grilu ako bočný krb, čím sa celé nastavenie zmení na fajčiara.

4. NAJLEPŠÍ PRENOSNÝ GRIL NA ZÁBAVU: Tekutý propánový gril Weber Q2200

Ak ste vážny grilovač, bavte sa zábavne alebo oboje, vyberte si mierne väčší Weber Q2200. Hlavný horák z nehrdzavejúcej ocele (12 000 BTU) s priestorom na varenie s rozlohou 280 štvorcových palcov je dostatočne veľký na to, aby sa mohol variť pre štvorčlennú rodinu naraz. Tento model má tiež dva výklopné pracovné stoly, stojan na ohrievanie a zabudovaný teplomer veka, ktorý pomáha monitorovať mäso. Okrem požadovaných funkcií môžu zákazníci očakávať trvalú konštrukciu: Weber Q2200 je 42,5 libier a je vyrobený z liateho hliníka s porcelánovými smaltovanými liatinovými roštmi na varenie. Zapaľovanie je jednoduché: stačí stlačiť elektronické štartovacie tlačidlo a regulovať teplo pomocou nekonečného ventilu horáka.

5. NAJLEPŠIE PRENOSNÝ GRIL S STOJANOM: prenosný stojan na propán Colane RoadTrip 285

Spoločnosť Coleman je známa vynikajúcim kempingovým tovarom a prenosný propánový gril RoadTrip nie je výnimkou. Gril je vybavený varnou plochou 285 štvorcových palcov, tromi horákmi, ktoré sa nastavujú nezávisle (s výkonom až 20 000 BTU), a vstavaným teplomerom, ktorý vám pomôže sledovať teplotu varenia. Tento propánový gril začína stlačením gombíka - nie sú potrebné žiadne zápasy - a panvica na vodu zachytáva akékoľvek tuk na varenie a môže sa vybrať na čistenie. Tento odolný gril s váhou 46,7 libier vrátane stolov s dlhšími nohami a prípravných stolov je ideálny pre každého, kto nechce počas varenia drepovať.

6. PRÍSLUŠNÝ GRIL NA NAJLEPŠIE HIBACHI-STYLE: Gril Lodge Cast Iron Sportsman's Grill

V Japonsku je hibachi tradičným hrnčiarskym tovarom, ktorý obsahuje horiace uhlie. Táto metóda varenia pri vysokej teplote prepožičiava jedinečnú chuť, ktorú môžete znovu vytvoriť pomocou grilu Lodge Cast Iron Sportsman's Grill. Liatina vyžaduje správne „korenie“ na povrchovú úpravu kovu a Lodge používa 100% rastlinný olej bez syntetických povlakov alebo chemikálií. V priebehu času sa korenie zlepšuje spolu s kvalitou a chuťou vášho jedla. Športovec gril reguluje teplo pomocou prievlakových dverí a na uhlie sa dostanete cez výklopné dvere. Upravte tento 28-libier gril na dve rôzne výšky a usporiadajte svoje jedlo na 157 štvorcových palcoch priestoru na varenie.

7. NAJLEPŠÍ ROZPOČTOVÝ VÝBER: Gril na drevené uhlie AGM BBQ

Ľahký zázrak spoločnosti AGM je presne tou správnou veľkosťou (159 štvorcových palcov a 4 libry) na pikniky, chvosty, backpacking a ďalšie. Tento malý gril z nehrdzavejúcej ocele nemá veko, ale má odnímateľný gril a zachytávač popola. Má tiež päť prieduchov na oboch stranách pre optimálne prúdenie vzduchu a účinnosť spaľovania dreveného uhlia. Používatelia navrhujú, aby ste spodnú časť zarovnali s hliníkovou fóliou, aby ste zachytili akékoľvek kvapkania a udržali gril čistý.