Trávnik a záhrada

Silný štart: najlepší betónový mix pre každý projekt pre domácich majstrov


Ak máte nejaké skúsenosti s vylepšením domácnosti, nepotrebujete presvedčiť o silných stránkach betónu ako stavebného materiálu. Elegantný a atraktívny ako žula alebo mramor, ale za zlomok ceny, betón je odolný, hospodárny a priateľský k domácich majstrov, ideálny na stavbu vonkajších prvkov, terás a dokonca aj nábytku a dekoratívnych častí. V prípade betónových zmesí od spoločnosti Quikrete, ktorá má takmer 80 rokov v budovaní firmy, je dych vyrážajúci vonkajší priestor rovnako jednoduchý ako pridanie správneho množstva vody do zmesi, naliatie pripraveného betónu a jeho následné vyliečenie.

Predtým, ako sa pustíte do projektu podľa vášho výberu, musíte si najskôr vybrať správny mix. Rozdiely v receptúrach konkrétnych zmesí spôsobujú, že určité odrody sú vhodnejšie pre určité projekty. Napríklad špeciálne prísady zlepšujú tok betónu pre liate dosky, zatiaľ čo iné prísady zvyšujú nárazovú odolnosť betónu pre hranice trávnika. Ktorú tašku Quikrete by si mal priniesť domov? Ďalej rozoberieme presne, ktorý konkrétny produkt by ste si mali kúpiť za päť obľúbených outdoorových domácich majstrov, a prečo, takže vaše konkrétne výtvory obstáli v skúške času.


Prestaňte snívať o tejto súkromnej vonkajšej oáze a začnite ju stavať betónom! S betónovou zmesou, ktorá jednoducho vyžaduje vodu, ako je napríklad Quikrete Concrete Mix, môžete ľahko nainštalovať terasu, chodník alebo schody, ktoré vydržia každodenné drvenie domácnosti, ako aj nepriaznivé počasie počas nasledujúcich rokov. Originálny Quikrete, ktorý je známy svojou ikonickou žltou taškou, dosahuje za mesiac pôsobivú pevnosť v tlaku 4 000 psi, čo je viac ako dosť pre akýkoľvek vnútorný alebo vonkajší betónový projekt.

V návode na video sa dozviete, ako pomocou Quikrete naliať terasu, chodník alebo iné vonkajšie podlahy.


Vonkajší raj je ešte príjemnejší, keď ho môžete vyzdobiť vonkajšou kuchyňou, ohniskom, lavicami, vírivkami a ďalšími prvkami - aj keď extra váha tohto druhu nábytku by mohla mať úžitok z konkrétnej terasy. Ideálny betón pre nové terasy, ktoré sa v žiadnom prípade nestratia, neprasknú alebo nerozpadnú pod všetkými tlakmi zábavných (doslovných a obrazových), si vyžadujú pevnosť v tlaku, ako je Quikrete 5000 Concrete Mix. Priemyselná zmes cementu, kameňa alebo štrku a piesku je špeciálne pripravená tak, aby dosiahla pevnosť v tlaku 1 500 psi za 24 hodín (a 5 000 psi do jedného mesiaca). Betón, ktorý dokáže zvládnuť aj premávku vozidiel, takže si môžete byť istí, že pobavíte rodinu a priateľov na terase, nebude žiaden problém.


Vymieňate plot, poštovú schránku alebo kandelábru alebo inštalujete hojdačkovú súpravu alebo basketbalový kôš pre deti? Stanovenie stĺpikov pre tieto spoločné vonkajšie konštrukcie v betóne vedie z dlhodobého hľadiska k robustnejším, bezpečnejším a stabilnejším konštrukciám. Keďže s príspevkami môže byť ťažké manipulovať, je najlepšie vybrať konkrétny produkt, ktorý sa rýchlo nastaví. Tam prichádza Quikrete Fast-Setting Concrete Mix. Umožní vám to nastaviť vaše príspevky na dokončenie a dokončiť projekt rýchlejšie. Špeciálna zmes cementu, piesku a štrku sa môže naliať priamo do otvoru a potom preliať vodou bez miešania. Ešte lepšie? Rýchlo tuhnúce receptúra ​​šetrí čas a šetrí vaše ruky únavu z státia okolo držania stĺpika pri čakaní na vyliečenie betónu. Nastaví sa za 20 až 40 minút!

Prezrite si video tutoriál a presvedčte sa sami, aké rýchle a ľahké je nastaviť si svoje vlastné príspevky pomocou Quikrete.


Usporiadajte záhradný gril, naskladajte predjedlá pri bazéne alebo nalejte svojim hosťom studený - to všetko môžete urobiť s konkrétnou doskou! Na zabezpečenie ľahkého nalievania a hladkého povrchu odolného voči nárazu, či už ide o vonkajšie alebo vnútorné jedlo, hľadajte betónovú zmes s prísadami, ktoré zvyšujú tekutosť a dávajú betónu vysokú pevnosť v tlaku, ako je napr. Quikrete Countertop Mix. Jeho superplastifikačné aditívum poskytuje ultra-tekutý betón, takže je ľahké vyplniť formulár a dosiahnuť hladký povrch bez veľkej práce. Medzitým nízky pomer voda k cementu poskytuje vysoko pevný a odolný betón. Doska sa nastaví do 18 hodín po naliatí, ale do jedného mesiaca dosiahne pôsobivú pevnosť v tlaku 6 000 psi, aby obstála v skúške času. Minimálne zmršťovanie betónu spolu s vibráciami počas vytvrdzovania zaručí hladké dosky bez nevzhľadných jamiek alebo dutín.

Pozrite si videopríručku, aby ste vytvorili konkrétne pracovné dosky pre davy ľudí, ktoré uspokoja vaše potreby v prírode.


Či už rámujú trávnik, kvetinové záhony, stromy alebo chodník, konkrétne hranice trávnika pomáhajú definovať a predviesť najkrajšie vonkajšie prvky vášho domu. Svoje vlastné hranice trávnika si môžete nainštalovať na zlomok toho, čo by profesionálny záhradník požadoval, a to naliatím zmiešaného betónu do preglejky alebo vinylovej formy pozdĺž požadovaného obrysu. Ale slovo múdre: Je nevyhnutné používať betónovú zmes, ktorá vydrží prísne kosačky na trávu a iné ťažké zariadenia, ktoré môžu potenciálne poškodiť hranicu trávnika. Betónový mix Quikrete odolný voči trhlinám je vynikajúcou možnosťou. Je formulovaný so syntetickými vláknami, ktoré robia averziu proti praskaniu a odlupovaniu, takže si môžete vychutnať krásny a členitý okraj trávnika, ktorý je odolný voči náhodným vrhnutiam pomocou zariadení na starostlivosť o trávnik.

Postupujte podľa tohto výukového videa o budovaní konkrétneho okraja trávnika a pridajte do svojho dvora charakter a definíciu.

Tento obsah je platená reklama vytvorená v spolupráci so spoločnosťou Quikrete. Jeho fakty a názory sú názory a názory.