Súťaže a rozdávanie

Zadajte darček 3 000 dolárov za nápadné nápady s The Grommet!


Veľké vynálezy začínajú odvážnymi novými nápadmi - nápadmi, ktoré nám dávajú viac času v našej dobe a viac radosti s našimi rodinami a v našich domovoch. Z tohto dôvodu spolupracujeme so spoločnosťou The Grommet za náš prvý dar 3 000 dolárov za nápadné nápady. Od dnešného dňa a každý deň do 15. septembra môžete vstúpiť do súťaže o jednu zo šiestich darčekových kariet s hodnotou 500 dolárov, ktoré sa dajú použiť na thegrommet.com. Použite 500 dolárov na úžasné produkty, ktoré ste nikdy nevideli nikde inde. V spoločnosti Grommet nájdete riešenia šetriace čas a priestor pre váš dom a záhradu - od firiem, ktorým môžete veriť.

Spoločnosť Grommet bola spoluzakladaná generálnymi riaditeľmi Julesom Pierim a hlavným riaditeľom Discovery Joanne Domeniconi, aby uviedla na trh inovatívne, neobjavené produkty v prospech malých podnikov a spotrebiteľov. Od roku 2008 spoločnosť The Grommet objavila tisíce jedinečných vynálezov, ktoré sú teraz menami domácností, vrátane spoločností FitBit, SimpliSafe a IdeaPaint.

Dnes spoločnosť Grommet každý deň prijíma nových účastníkov do svojej komunity s viac ako 3,5 miliónmi priaznivcov a prvých osvojiteľov. Nové výrobky - a ich príbehy - sa zverejňujú každý deň v týždni s cieľom zlepšiť spôsob, akým sa spotrebiteľské výrobky objavujú, zdieľajú a nakupujú.

Grommet je tiež domovom Citizen Commerce.® Nákupy spotrebiteľov predstavujú 65% amerického hospodárstva. Naše nákupné zvyklosti majú silu utvárať svet a spoločnosť Grommet je na misii ovplyvňovať spôsob, akým nakupujeme a predávame výrobky, so zameraním na americký tovar, ručne vyrábané výrobky a nedostatočne zastúpení podnikatelia, ktorí hľadajú spravodlivú príležitosť. Grommet vás podporuje, pretože podporuje hodnoty, ktorým veríte.

Tu je prehľad niektorých inovatívnych produktov a životných hackov, ktoré nájdete v The Grommet.

Ak žijete v malom priestore - alebo si jednoducho užite šetrenie miesta - výsuvný teleskopický rebrík od spoločnosti Xtend + Climb je dokonalým nástrojom pre všetky domáce opravy. Vďaka dobre navrhnutej rukoväti ju môžete nosiť pod jednou rukou a keď ste hotoví, jednoducho ju sklopte, zaistite a uložte.

Ak ste unavení z hádzania dobrých kúskov potravín do koša, zamilujete recykláciu potravinového odpadu od Food Cycler. Približne za tri hodiny zhutní tento kompaktný stroj jedlo pre hnojivo pre vaše rastliny. Uhlíkové filtre odstraňujú zápach, takže kompostovanie je nevyhnutné pre čistenie domácnosti.

Vďaka tomuto digitálnemu páskovému meradlu od eTape16 uľahčte a spresnite svoj ďalší projekt na vylepšenie domácnosti. Tento obľúbený zákazník má vždy uzamykaciu čepeľ a elektronickú čítačku na presné meranie.

Pre záhradníkov tam, Grommet má špeciálne 5-v-1 Multi-Tool od Yard-X práve pre vás. Či už potrebujete motyku, vidličku, hrable, škrabku alebo háčik, tento nástroj ste zakryli. Tento multifunkčný nástroj je nielen praktický, ale je vyrobený aj z najkvalitnejších materiálov (oceľ, hliník, laminát), ktoré odolávajú všetkým poveternostným podmienkam a hrdzi.

Od dnešného dňa a každý deň do 15. septembra (od 12:00 hod. EST 15. augusta 2019, do 11:59 hod. EST 15. septembra 2019) môžete vstúpiť a vyhrať jednu zo šiestich 500 darčekových kariet od Grommet. Začnite vytvárať zoznam svojich obľúbených nálezov!

Vstúpte teraz!

Zadajte Gearmet Grommet denne 3 000 dolárov za nápadné nápady a zvýšite tak svoje šance na výhru jednej zo šiestich 500 darčekových kariet od spoločnosti Grommet.

„Rozdelenie svetlých nápadov 3 000 dolárov s priechodkou“ je otvorený iba pre trvalých legálnych obyvateľov USA v Spojených štátoch amerických a v okrese Columbia. Zamestnanci (a ich najbližší rodinní príslušníci a členovia tej istej domácnosti) spoločnosti Vila Media, LLC, The Grommet a ich príslušné pridružené spoločnosti nie sú oprávnení na vstup. Vo všetkých ostatných geografických polohách je neplatný. Nie je potrebný žiadny nákup. Ak je to zakázané, neplatí. Obdobie súťaže o cenu trvá od 12:00 hod. (EST) Štvrtok 15. augusta 2019, do 11:59 hod. (EST), nedeľa 15. septembra 2019. Jeden vstup na domácnosť za deň. Pozri oficiálne pravidlá.