Súťaže a rozdávanie

Vstúpte a vyhrajte 3.000 dolárov Osviežte svoje balíčky rozdaním pomocou nástrojov Hyde dnes


Aprílové sprchy priniesli májové kvety a teraz si môžeme vymeniť hranice našich vnútorných priestorov za slnečné žiarenie a teplo našich záhrad a ešte lepšie naše paluby. Ale ak váš vyzerá trošku horšie na nosenie, potom a Hyde Tools majú presne to, čo potrebujete: Zadajte, aby ste vyhrali 3 000 dolárov. Obnovte svoj balíček.

VSTUPTE TU, aby ste mohli vyhrať

Dnes a každý deň v máji (od 12:00 hod. EST do 30. apríla 2016 do 11:59:00 EST do 31. mája 2016), vstúpte a vyhrajte 3 000 dolárov od spoločnosti Hyde Tools, ktoré vložíte na palubu. (Pozri oficiálne pravidlá nižšie.)

Ak ste víťazom rozdania tohto mesiaca, získate 3 000 dolárov, aby ste premieňali svoju zastaranú palubu na relaxačné útočisko. Strávte peniaze o cenu kdekoľvek na palube, od opráv a služieb dodávateľa, až po úplne nový vonkajší jedálenský set. Okrem ceny 3 000 dolárov ponúka spoločnosť Hyde Tools aj sortiment zariadení, ktoré vám pomôžu zrealizovať váš vysnívaný balíček. Či už vyskúšate PivotPro Water Wand - ktorá premieňa akúkoľvek štandardnú záhradnú hadicu na čistiaci stroj - alebo iný z ich nástrojov na multitasking, Hyde má to, čo potrebujete, aby dobrý balíček vyzeral skvele.

Nestrácajte ďalšiu minútu! Vstúpte dnes a každý deň v máji, aby ste mohli upgradovať opustenú palubu na zhromažďovacie centrum, ktoré ste si vždy predstavovali.

Ak sa chcete dozvedieť viac o Hyde Tools, kliknite sem.

„Obnovenie rozdania 3 000 dolárov pomocou nástroja Hyde Tools“ je otvorené iba pre trvalých legálnych obyvateľov USA z 50 štátov a okresu Columbia; obyvatelia Aljašky a Havaja nie sú oprávnení. Vo všetkých ostatných geografických polohách je neplatný. Nie je potrebný žiadny nákup. Ak je to zakázané, neplatí. Súťažné obdobie trvá od 12:00 hod. (EST) sobota 30. apríla 2016 a končí o 11:59 hod. EST v utorok 31. mája 2016. Jeden vstup na domácnosť za deň. Alternatívny spôsob zadania pre Kreslenie je k dispozícii faxom na vaše meno a adresu na číslo 508-437-8486 počas príslušného Vstupného obdobia. Výherné možnosti závisia od počtu prijatých oprávnených prihlášok. Pozri oficiálne pravidlá.