Trávnik a záhrada

Najlepšie solárne svetlá pre váš trávnik a záhradu


Mnoho majiteľov domov sa snaží využívať svoj vonkajší priestor tak dlho, ako to počasie dovoľuje, posedenie na verande, varenie na terase alebo hranie hier na trávniku. Každá z týchto aktivít má však tendenciu ísť lepšie, keď uvidíte, kam idete a čo robíte - čo môže byť vysoký poriadok po západe slnka.

Osvetlenie trás našťastie pomáha predĺžiť zábavné hodiny aj za súmraku. Vyberte si aj sadu, ktorá je poháňaná solárnou energiou, a vy ani nepridáte svoj sezónne vysoký účet za služby! Tieto svetelné zdroje, ktoré získavajú fotovoltaickú energiu priamo zo slnka, závisia od denného slnečného svitu pri prevádzke, a to buď prostredníctvom nabíjateľnej batérie alebo vzdialeného solárneho panela.

Ako sa dá predpokladať, slnečné lúče sú najúčinnejšie v oblastiach s veľkým priamym slnečným žiarením, kde môžu nasávať slnečné lúče najmenej osem hodín denne. Ak sú svetlá na relatívne tienistom mieste, môžete skúsiť získať primeranú energiu pripojením k fotovoltaickému panelu na streche, ktorý odoberá náboj z priameho slnečného svetla a prenáša ho na slnečné lúče na zemi. Aj keď slnečné svetlo nemusí svietiť tak jasne pre týchto majiteľov domov s výrazným pokrytím stromov ich vlastnosťami (alebo pre tých, ktorí žijú v daždivom podnebí), ako to robia v oblastiach zaliatych slnkom, stále ponúkajú príjemný jemný jas v noci bez náklady na vás. Vyberte ľubovoľnú súpravu z týchto najlepších svetiel slnečnej cesty, aby sa váš dvorček žiaril a vaše cesty boli viditeľnejšie ASAP:

 1. NAJVÄTŠÍ SOLÁRNE SVIETIDLO: Solárne svietidlá LED SolarGlow z nehrdzavejúcej ocele
 2. NAJLEPŠÍ TRADIČNÝ DIZAJN: Vonkajšie solárne osvetlenie GIGALUMI
 3. ROZPOČET PICK: SUNNEST Vonkajšie solárne záhradné osvetlenie
 4. NAJLEPŠIA MOŽNÁ PRÍNOS: Svetlá solárnych diskov Etmury
 5. NAJLEPŠÍ MODERNÝ DIZAJN: SUNWIND LED solárne osvetlenie stĺpovej cesty
 6. NAJLEPŠIE PRE RODINY: Blind Solar Glow Dláždené záhradné dekorácie
 7. DLHODOBEJŠIE: Solárne chodníky ArMax pre chodníky
 8. NAJLEPŠIE OSVETLENIE V RÁMCI: Aityvert Blikajúce plameňové solárne baterky

Pri nakupovaní online alebo v miestnom železiarstve by majitelia domov mali pri výbere najlepších svetiel solárnej cesty pre svoj majetok zvážiť niekoľko faktorov.

 • Charge: Väčšina možností na trhu má LED (svetlo emitujúce diódy) svetlá, ktoré majú tendenciu držať dlhší a jasnejší náboj ako žiarovky a žiarivky. Spotrebitelia zvyčajne nájdu plne nabitú dobu prevádzky na obale od výrobcu.
 • farba: Väčšina súprav poháňaných solárnym žiarením vyžaruje mäkké biele alebo jantárovo sfarbené svetlo, aj keď je ďalšou hravou možnosťou zvážiť použitie farebných svetiel v odtieňoch, ako sú červené, zelené a modré. Z dostupných možností má žlté svetlo tendenciu používať menej energie a vydrží dlhšie ako ich náprotivky s bielym svetlom.
 • jas: Priemerné svetlo slnečnej cesty poskytuje efekt podobný 40-wattovej žiarovke, aj keď za mierne vyššiu cenu sú k dispozícii aj silnejšie možnosti. Spotrebiteľ môže tieto informácie na škatuli výrobcu uvedenej v „lúmenoch“ - merať viditeľný jas. Väčšina svetiel solárnych panelov má úroveň lúmenov 1 až 30; čím vyššie číslo, tým jasnejšia je žiarovka.
 • prevedenie: Pokiaľ ide o vzhľad, slnečné lúče svetla sú k dispozícii v širokej škále štýlov. Či už dávate prednosť klasickým remeselníckym dizajnom, viktoriánskym vibráciám, étericky vyzerajúcim guľkám alebo bizarnému osobitému vzhľadu, na trhu je svetlo, ktoré vyhovuje vášmu vkusu. Ak hľadáte riešenie pre najmodernejšie osvetlenie, zvážte nákup svetiel aktivovaných pohybom alebo tie, ktoré žiaria blikajúcim vzorom, napríklad sviečky.

Zaobchádzali sme hore naše najlepšie tipy na najlepšie svetlá solárnych ciest na trhu, pričom sme vzali do úvahy vyššie uvedené kritériá a recenzie od súčasných zákazníkov. Začnite porovnávať nákupy nižšie a osvetlenie vášho vonkajšieho priestoru nebolo nikdy jednoduchšie!


1. NAJVÄČŠIE SOLÁRNE SVIETIDLO: Solárne svietidlá LED SolarGlow z nehrdzavejúcej ocele (6-balenie za 44,99 dolárov)

Táto vysoko výkonná súprava zo hodín SolarGlow je značne drahšia ako mnoho jej náprotivkov za menej ako 8 dolárov na svetlo. Výkonný cenovku možno pripísať jej intenzite; Tento 3,9-hviezdičkový súbor, ktorý vyhodí 15 lúmenov svetla na osem hodín alebo viac, je ideálny pre oblasti, ktoré vyžadujú veľmi osvetlené chodníky. Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele odolnej voči poveternostným podmienkam, majú záruku na celoživotnú výmenu. K dispozícii na Amazone.


2. NAJLEPŠIE TRADIČNÉ DIZAJN: Vonkajšie solárne osvetlenie GIGALUMI (6 ks za 39,99 dolárov)

Vytvárajte eleganciu na záhrade pomocou týchto svetlometov so sklenenou textúrou z upraveného skla. Každé 19-palcové vysoké svetlo má funkciu automatického zapínania za súmraku a voliteľné vypínače pre ľahké ovládanie. Akumulátorové batérie NiMH s nabíjaním 1,2 V, ktoré sú určené pre nakupujúcich od spoločnosti Amazon a sú vybavené 4,3 hviezdami od zákazníkov spoločnosti Amazon, poskytujú po úplnom nabití až osem hodín teplého bieleho svetla. Gigalumi zaručuje, že ich kovové svetlá sú odolné a nepremokavé s jednoročnou zárukou alebo bezrizikovou refundáciou. K dispozícii na Amazone.


3. ROZPOČET PICK: SUNNEST vonkajšie solárne záhradné osvetlenie (12 ks za 21,99 dolárov)

Ak máte na osvetlenie dlhú príjazdovú cestu alebo meandrujúcu záhradnú chodník, toto veľké balenie 13-palcových vysokokvalitných cestných svetiel poskytne vynikajúce pokrytie. Tieto štvorhviezdičkové svetlá sú nastavené na automatické zapínanie a vypínanie za súmraku a úsvitu a v závislosti od vašich slnečných podmienok poskytujú vďaka zabudovaným batériám typu AAA NiMH s kapacitou 1,2 voltov 600 mAh štyri až šesť hodín chladného bieleho svetla. Sada je dodávaná s jednoročnou zárukou alebo so zaručenou náhradou. K dispozícii na Amazone.


4. NAJLEPŠIA VOĽNÁ MOŽNOSŤ: Svetlá pre solárne disky Etmury (8 ks za 15,99 dolárov)

Tieto odolné záhradné svetlá umiestnené v hliníkových chrómových obaloch, ktoré nie sú v jednej rovine so zemou, nie je možné zakopnúť! Každé svetlo (zložené z ôsmich žiaroviek LED) žiari teplou bielou po dobu 8 až 10 hodín, napájané vstavanou dobíjacou batériou NiMH s kapacitou 600 mAh. Táto 6-svetelná súprava získala štyri z piatich hviezdičiek od recenzentov a má 60-dňovú plnú náhradu. K dispozícii na Amazone.


5. NAJLEPŠÍ MODERNÝ DIZAJN: SUNWIND LED solárne napájané osvetlenie stĺpovej cesty (6 ks za 27,99 dolárov)

Dráhové svetlá Sunwindu sú odolné a sofistikované. LED žiarovky, ktoré vrchujú tieto 15-palcové stĺpiky, poskytujú až osem hodín mäkkého krémového osvetlenia, keď je každá batéria NiMH AA s kapacitou 400 mAh nabitá. Okrem toho sa 4,3-hviezdičková sada automaticky zapína a vypína za súmraku a úsvitu. K dispozícii na Amazone.


6. NAJLEPŠIE PRE RODINY: Dekoratívne záhradné dekorácie pre dláždené slnečné žiarenie (29,99 dolárov)

Svetlá cesty nemusia byť také formálne. Pre funky twist na záhradné osvetlenie, skúste Blably je svetelné kamene. Každý jasný dláždený kameň (ktorý pokrýva takmer 13 x 10 palcov trávnika) získava od zákazníkov 4,4 hviezdičiek za energeticky úspornú žiarovku LED a 16 nastaviteľných farebných filtrov. Batéria NiMH s kapacitou 2 000 mAh vydrží 8 až 10 hodín, aby ste si ju mohli vychutnať v noci, automaticky sa zapína a vypína za súmraku a úsvitu. K dispozícii na Amazone.


7. DLHODOBÉ NABÍJANIE: Semaforové svietidlá ArMax Solar Walkway (4 balenia za 33,95 dolárov)

Spoločnosť ArMax navrhla jedno z najúčinnejších slnečných svetiel na trhu, ktoré ponúka až 25 hodín osvetlenia na jedno nabitie NiMH 1000 mAh. Štvorhviezdičkové, 19-palcové vysoké stĺpové svetlá poskytujú teplú bielu žiaru zvnútra klietkových zavlažovačov pomocou výkonného solárneho panela a LED svetiel, ktoré žiaria jasnejšie, dlhšie ako mnohé konkurenčné produkty. K dispozícii na Amazone.


8. NAJLEPŠIE OSVETLENIE V PNEUMATIKÁCH: Solárne baterky s blikajúcim plameňom Aityvert (4 balenia za 76,99 dolárov)

Tieto 43-palcové vysoké baterky napodobňujú teplú žiaru ohňa a dodávajú dráme vašej krajine, či už zapnutú alebo vypnutú. Očakávajte všetky špičkové vlastnosti zo sady s 4,7 hviezdičkami vrátane zabudovaných nabíjateľných lítium-iónových batérií (2200 mAh), ktoré poskytujú päť až desať hodín osvetlenia v závislosti od počasia a sezónnych podmienok. Svetlá sa zapínajú a vypínajú automaticky za súmraku a za úsvitu. Dodáva sa s 12-mesačnou zárukou a celoživotnou podporou zákazníka. K dispozícii na Amazone.