Nástroje a dielňa

Genius! Zmeňte akýkoľvek pás na opasok


Od doby bronzovej sú pásy rozšírené o našu každodennú uniformu - od ťažkých mečov vojakov až po najdôležitejší nástroj pre kovboji - revolver. Do 20. rokov 20. storočia sa väčšina nohavíc predávala so vstavanými slučkami a pomocný opasok sa zmenil na skriňovú svorku. Kutilstvo spoločnosti ShakeTheFuture je poctou staršiemu obdobiu, keď spoločnosť vždy zvíťazila nad módou a opasok, ktorý ste mali viac než zdvihni nohavice. Ak ste moderný víkendový bojovník, nečakajte, kým vás nepripravia na vyskúšanie jeho užitočného zvratu v tomto každodennom príslušenstve.

ShakeTheFuture vymenil hrot pásu za všestranný skrutkovač, konkrétne skrutkovač na testovanie napätia, ktorý pracuje na väčšine skrutiek Phillips a plochých hláv. Po odlomení rukoväte z jeho skrutkovača použil kliešte na odstránenie starého hrotu pracky a ohnutie jej výmeny (kovovej tyče skrutkovača) do tvaru. Potom zmeral bod skrutkovača oproti starému hrotu, orezal prebytok svojím Dremelom a vložil ho do pracky, kde zostal takmer neviditeľný. Ak je to také jednoduché, prečo vám nezabráni pracovať na výstroji? Ešte lepšie je, že pracka pásu funguje ako rukoväť pre lepšiu páku.

Použitie ručného skrutkovača je nekonečné. V jeden deň budete možno potrebovať, aby niekto otvoril dvere, opravil zvlnený stôl alebo otvoril zaseknutú zásuvku alebo západku. Ak nenávidíte prichytenie nepripraveného, ​​držte skrutkovač vždy pri sebe pomocou tohto jednoduchého spínača. akýkoľvek remeň môže byť opasok na náradie!

VIAC: Inštrukcie cez ShakeTheFuture