Suterén a garáž

Víkendové projekty: 5 spôsobov, ako si zostaviť garážové police


Pre majiteľov domov nie je garáž iba miestom na zaparkovanie auta - je to tiež miesto na parkovanie všetkovrátane záhradníckeho náradia, píl na drevo a sezónneho skladovania. Ale bez priestorovo inteligentných regálov, ktoré by tieto nástroje a spotrebný materiál ohradili, môže táto prax zmeniť vašu dobre vyzerajúcu garáž na dezorganizovanú zónu kvapiek. Tento víkend zvráťte priebeh neporiadku jedným z týchto piatich nápadov pre garážové police pre domácich majstrov, ktoré premenia váš priestor na organizačnú oázu.

DLHÝ HAUL

Potrebujete vo svojej garáži vyhradený priestor na ukladanie zásobníkov na zásobníky sezónnych dekorácií alebo športového vybavenia, ale nechcete minúť za drahé kúpené jednotky? Nehľadajte ďalej ako toto elegantné, ale ekonomické riešenie od spoločnosti Ana White. Zatiaľ čo jej garážové police pre domácich majstrov s dĺžkou 20 stôp sú ideálne pre priestor s veľkým štvorcovým záberom, môžete zmeniť plány tak, aby bol hotový produkt tak dlhý alebo taký krátky, ako potrebujete. Rám a polica, ktoré boli vyrobené z 2x4s, sa ľahko spoja pomocou skrutiek so samoreznými skrutkami a lepidla na drevo. Po prevlečení dosiek pre police cez rám zaistite projekt na stenu, potom obrúste a zafarbite, aby ste získali dokonalý povrch.

NÁVRH DO ŽLUTIA

Garážové police pre domácich majstrov vyrobené z odkvapových žľabov slúžia na skladovanie na stene. Po vytvorení a maľovaní rámu dôvtipný blogger za Každý, kto môže ozdobiť žľaby k rámu a naplnil zaoblené základne striekajúcou farbou, semenami a inými projektovými muštami. Lacné a ľahko zostaviteľné, toto robustné a efektívne riešenie robí hračkou nájsť to, čo potrebujete, aj keď ste v krku projektu.

ZÍSKAJTE

Ak už podlahu vašej garáže hovoria o trávnikových pomôckach alebo športovom náradí, pozrite sa hore - strop vašej garáže má skrytý úložný potenciál. Ak ju chcete maximalizovať, postupujte podľa pokynov blogerov v denníku The Cavender Diary a postavte si túto jednoduchú, ale priestorovo inteligentnú závesnú poličku. Hrubá drevená doska vytvára pevný základ pre úložnú jednotku, zatiaľ čo reťaze s háčikmi S pripevnené k stropu a pripevnené k základni pomáhajú udržať zriedka používané zásoby a dekoráciu bezpečne zavesenú.

SKLADOVANÉ SKLADOVANIE

Otvorené police sú zábavnou a funkčnou súčasťou kuchyne. Tento hack IKEA spoločnosti Polished Habitat dokazuje, že vzhľad funguje rovnako dobre v garáži. Namontované skladovacie kocky - často určené pre podlahu - vytvárajú perfektné domovy pre koše, nástrekové farby a náradie a zabezpečujú, aby každý nepárny a koniec mal svoje miesto. Vezmite tieto police pre domácich majstrov do zárezu tak, že do zostavy zabudujete kúsok pegboardu a zastrčíte ho na lavicu pod pracovnú stanicu, ktorá bude vhodná pre všetkých vážnych domácich majstrov.

ZHORA NADOL

Na stavbu tohto multifunkčného zázraku od Don't Worry nemusíte byť drevorubači. Buď šťastný. Neustále sa učte. Nastúpení stolári a majstri remeselníkov môžu udržať garážové neporiadok pod kontrolou tým, že priskrutkujú regenerované 2x4s byt k stenám, potom zaistia regenerované dosky nad nimi slúžiť ako DIY garážové police. Nosníky pod uhlom rezu poskytujú ešte väčšiu oporu pre police a séria skrutiek pozdĺž základov 2 × 4 umožňuje umiestnenie hrablíc, lopat a iných závesných predmetov, čo z toho robí projekt dvojitého zaťaženia.