Súťaže a rozdávanie

Vstúpte do rozchodu 2019 trávnikového traktora ešte dnes s John Deere!


John Deere je synonymom kvality starostlivosti o trávnik a vynikajúcich technických výsledkov. Toto leto nás teší, že sme mohli oznámiť odovzdanie záhradného traktora 2019. Jeden šťastný výherca dostane svoj vlastný záhradný traktor John Deere E130 plus kompletnú súpravu na údržbu. Model E130 je ideálny na použitie v domácnosti a dokonale poseká akýkoľvek dvor. Toto je vaša šanca, aby ste si vzali domov ikonický zelený a žltý jazdecký traktor s trávnikom!

Od dnešného dňa a každý deň do polovice augusta (od 12:00 EST 15. júla 2019, do 11:59 EST 15. augusta 2019) môžete vstúpiť do súťaže o trávnikovú súpravu John Deere E130. ,

John Deere založil v roku 1837 vo Veľkej Detour v Illinois kováč John Deere. Noví priekopníci sa snažili zmeniť ťažkú ​​lepkavú prérijnú pôdu pomocou liatinových pluhov určených pre ľahkú piesočnatú pôdu v Novom Anglicku. John Deere bol presvedčený, že pluh, ktorý bol vysoko leštený a správne tvarovaný, sa mohol pri rozrezávaní brázd vydrhnúť. V roku 1837 vytvoril taký pluh pomocou zlomeného pílového listu. Do roku 1841 vyprodukovala Deere 100 pluhov ročne. V roku 1843 vstúpil do partnerstva s Leonardom Andrusom, aby produkoval viac pluhov, aby uspokojil rastúci dopyt. Odtiaľ sa výroba týchto revolučných oceľových pluhov postupom času vyvinula v úplnú, najmodernejšiu továreň na výrobu pluhov. Spoločnosť John Deere je v súčasnosti etablovaná ako jedna z popredných značiek v oblasti vysokovýkonných vonkajších zariadení, vrátane poľnohospodárstva, úpravy terénu, stavebníctva, lesníctva a starostlivosti o dvor.

Séria E100 je najnovšou a najaktuálnejšou radou cenovo dostupných rezidenčných jazdných kosačiek John Deere. Prečo by práca na dvore mala byť fuškou? So správnymi nástrojmi je možné kosiť a vykonávať údržbu v rekordnom čase bez bolesti hlavy (alebo bolesti chrbta). S týmto vedomím sa pozrime na niektoré z najlepších funkcií, ktoré môžu používatelia očakávať od kosačky na trávu E130…

Presné inžinierstvo je to, čo skutočne odlišuje trávnikový traktor E130. Jeho motor V-twin je 22 koní (16,4 kilowattov) a valcová konštrukcia poskytuje vyšší krútiaci moment pri nižších vibráciách, čo umožňuje jemnejšiu a tichšiu jazdu. Hydrostatický prevodový systém používa stlačený olej na pohyb piestov pri vysokých rýchlostiach, čo umožňuje nekonečnú kontrolu rýchlosti.

Okrem toho sa používatelia nikdy nebudú báť chaotických výmen oleja so 30-sekundovým systémom výmeny oleja John Deere Easy Change ™. Potrebujete iba nový olejový filter a je dobré ísť. Motor E130 je tiež certifikovaný Kalifornskou leteckou správou (CARB) pre znížené znečistenie ovzdušia a palivovo efektívne normy.

Ale aké použitie je skvelý motor bez nadštandardného tela? E130 má všetko. Teleso je vyrobené z pevného jednodielneho rámu vystuženého vysokopevnostnými oceľovými koľajnicami. Liatinové predné nápravy sa neohýbajú ani neprepadajú a je zaručená vaša bezpečnosť. K rámu je priskrutkovaný oceľový blatník, ktorý poskytuje lepšiu ochranu.

Vychutnajte si maximálny komfort pri riadení pomocou ľahko použiteľného ovládacieho panela. Sedadlo vodiča sa dá nastaviť do ideálnej polohy, takže používatelia sa nezaťažujú. E130 má tiež tvarovanú palubnú dosku s farebne označenými a označenými ovládacími prvkami. Inžinieri spoločnosti John Deere premýšľali o všetkých detailoch - vrátane nekĺzavých a antivibračných rohoží, ktoré vám uľahčia jazdu a urobia z kosenia radosť.

VSTUPTE TERAZ!

Vstúpte do záhrady 2019 na trávnikový trávnik každý deň, aby ste zvýšili svoje šance na výhru jedného traktora na jazdu na koni E130 a súpravy na údržbu od spoločnosti John Deere.

“2019 Rozdeľovač trávnikov s John Deere” je otvorená iba pre trvalých legálnych obyvateľov USA z dolných 48 štátov a okresu Columbia. Zamestnanci (a ich najbližší rodinní príslušníci a členovia tej istej domácnosti) spoločnosti Vila Media, LLC, John Deere a ich príslušné pridružené spoločnosti nie sú oprávnení na vstup. Vo všetkých ostatných geografických polohách je neplatný. Nie je potrebný žiadny nákup. Ak je to zakázané, neplatí. Obdobie súťaže o cenu trvá od 12:00 hod. (EST) pondelok 15. júla 2019, do 11:59 hod. (EST) vo štvrtok 15. augusta 2019. Jeden vstup na domácnosť za deň. Alternatívny spôsob zadania pre Kreslenie je k dispozícii faxom na vaše meno a adresu na číslo 508-437-8486 počas príslušného Vstupného obdobia. Výherné možnosti závisia od počtu prijatých oprávnených prihlášok. Pozri oficiálne pravidlá.