Kuchyňa

Genius! Škrabka na zeleninu In-a-Pinch


Kuchynské pomôcky na jedno použitie - cesnakové lisy, odšťavovače a škrabky na zeleninu - všetky robia svoju prácu nesmierne dobre, ale aj malá zbierka rýchlo zaplní zásuvky, pulty a skrinky. Každý ďalší pomocník zaberá miesto, zvlášť ak ho nepoužívate mesiac alebo viac naraz. Napriek tomu vina nástrojov na odstraňovanie odpadu, na ktoré ste minuli dobré peniaze, ich udržiava. Pre nulovú ľútosť a nefalšovaná kuchyňa, darujte dnes svoje nevyužité pomôcky a potom postupujte podľa pokynov majstra domácich majstrov ShakeTheFuture a vymyslite tento jednorázový (a úplne zadarmo!) šupku na zeleninu.

Jeho postup, ktorý ukázal na kameru, je jednoduchý: Začnite čistou nádobou na sódu. Krútte pútko dozadu a dopredu, až kým nespadne, a potom nožnicami alebo otváračom na konzervy odrežte vrchnú časť. Akonáhle je kovová klapka odstránená a tenký okraj je ohnutý, môže byť vnútorná hrana otvoru (raz použitá na pitie) použitá na rýchle uhlové rezy - ideálne na pleť zemiakov, mrkvy, jabĺk a ďalších.

Aj keď je kôra k dispozícii zadarmo, nemusíte sa zlomiť, aby ste videli krásu v tomto jednoduchom majiteľovi. Minimalisti budú schvaľovať dizajn peelerovej nehrdzavejúcej ocele a štíhly profil a táborníci si zamilujú šľahanie večere s pohodlím, ktoré je bežne vyhradené pre domáce jedlá. Približne 1/3 veľkosti tradičných škrabiek šetrí miesto v kuchyni s hladovým skladovaním bez obetovania funkčnosti.kôra- nápad pre každého nájomcu alebo majiteľa domu. A ak je váš kutel pre domácich majstrov tak malý že sa bojíte, že ho stratíte, choďte do toho a po hodine to hodte! Môžete to prerobiť za pár minút pomocou čistej plechovky od sódy a nožníc.

VIAC: Inštrukcie