Hlavné systémy

Túto zimu zostaňte v každej časti svojho domova v bezpečí


Unico iSeries spáruje účinnú vonkajšiu jednotku s najmenej jedným rozdelením vnútornej steny. Produkt iSeries, ktorý je ideálny na zabezpečenie vykurovania a chladenia doplnkov, garáží a ďalších jedinečných zón, môže byť súčasťou inštalácie domácnosti od spoločnosti Unico.

Je to fakt života v mnohých domácnostiach: Aj keď vykurovací systém môže celkovo robiť skvelú prácu, jedna miestnosť alebo pár z nich tvrdohlavo zostane chladno a nedosiahne rovnakú úroveň pohodlia ako vo zvyšku domu. Či už problém sužuje podkrovnú spálňu alebo dielňu zameranú na garáže, majitelia domov vyskúšajú akýkoľvek počet možných riešení, ale zvyčajne ide o frustrujúce hľadanie. Napríklad môžu byť vhodné ohrievače priestoru, ale ich prevádzka môže byť tiež veľmi nákladná (nehovoriac o nebezpečenstve požiaru). Hromadenie na vrstvách svetrov a prikrývok? To môže urobiť trik v štipku, ale je to sotva trvalá oprava.

Dobrou správou je, že rovnako ako technológia priniesla revolúciu do iných kategórií výrobkov, priniesla to vítanú inováciu do sveta vykurovania a chladenia. V dôsledku toho si môžu majitelia domov vybrať zo širokej škály zaujímavých možností. Asi najzaujímavejšie sú ductless mini-split systémy, ktoré sú už populárne v Európe a Ázii a ktoré tu získavajú stále viac a viac konvertov. Či už dodávajú klimatizáciu do jednej miestnosti alebo do každej miestnosti v dome, ductless systémy ako Unico iSeries sú efektívne, vysoko výkonné a všestranné riešenia pre každý domov.

Jednoduchá inštalácia dáva serveru iSeries nohu. Vo väčšine prípadov je pravdepodobné, že rozšírenie alebo iná úprava vykurovacieho systému by vyžadovala významnú renováciu. To nie je nijaká malá časť kvôli veľkému objemu tradičných potrubí v plnej veľkosti. Nie je ľahké zapojiť potrubie do existujúceho domu. Aj keď sa produkt iSeries môže bez problémov párovať s malým kanálovým systémom Unico, nemusí do neho byť zapojené žiadne potrubie. Vďaka kompaktnému a zefektívnenému dizajnu sa systém hodí na jednoduchú a neinvazívnu inštaláciu, čo majiteľom domu umožní vyhnúť sa výzvam, ktoré predstavuje väčší projekt.

Vonkajší invertor Unico iSeries môže podporovať až štyri vnútorné vykurovacie a chladiace jednotky. Môže sa tiež pripojiť k systému Unico, ktorý ponúka netušivé, prakticky neviditeľné riešenie pre celý domov pre celoročné pohodlie.

Základným produktom iSeries sú dva komponenty - vnútorná jednotka a vonkajší menič. Ten pracuje dômyselne. V zime získava teplo zo vzduchu - aj keď je vonku - 25 stupňov - a posiela ho do interiéru. V lete systém robí pravý opak, odoberá teplo z domu a vylučuje ho von. V ktorejkoľvek sezóne dosahuje menič hviezdnu účinnosť tým, že sa vyhýba jednej z energeticky náročných charakteristík tradičného cyklovania HVAC zapínaním a vypínaním. Namiesto toho iSeries šetrí energiu (a doláre) nepretržitou prevádzkou pri nízkej úrovni výkonu. Ide o bežnú sťažnosť vlastníka domu, že náklady na vykurovanie sú malé, ale s účinnosťou komponentov iSeries to nemusí byť tak.

Kým vonkajšia jednotka využíva technológiu, ktorá vám šetrí peniaze, vnútorná jednotka tak robí vaše pohodlie. Pre štartéry jeho ventilátor eliminuje horúce a chladné miesta tým, že zabezpečuje rovnomerné rozloženie vzduchu. A pretože sa server iSeries upevňuje v priestore, ktorý kondicionuje, môže monitorovať prostredie a automaticky upravovať výstup tak, aby vyhovoval požiadavkám. Spoločne tieto funkcie pracujú tak, aby zabránili odchýlke teploty, inými slovami vždy získate teplotu, ktorú očakávate. Staršie systémy na reguláciu podnebia vytvárajú kolísanie teploty podobné horskej dráhe; iSeries poskytuje spoľahlivé, dokonca aj teplo.

Vnútorná jednotka, ktorá je súčasťou potrubného systému iSeries od Unico, efektívne a ticho dodáva vykurovanie a chladenie tým periférnym priestorom v domácnosti, ktoré nikdy nedosiahnu pohodlnú teplotu.

Máte obavy z hluku? Nebuď. Okrem toho, že sú dostatočne nenápadné na to, aby sa mohli namontovať do tesnej alebo mimo cestnej časti miestnosti, nad vnútornými jednotkami iSeries pracujú na pozoruhodne nízkom objeme. V skutočnosti sú takmer tiché a nevytvárajú viac ako 23 decibelov - približne zvuk jemného šepotu. Tradičné možnosti vykurovania upozorňujú na seba - majú tendenciu byť objemné a nevzhľadné alebo spôsobujú raketu. Na rozdiel od toho diskrétny server iSeries neurazí oči ani uši. Nevšimnete si, že to funguje; všimnete si iba to, že vaša kedysi chladná izba sa teraz cíti príjemne.

Výhody iSeries sa ešte viac prejavia, ak nainštalujete viac vnútorných jednotiek, čo je úplne rozumná voľba, pretože jeden vonkajší menič môže podporovať až štyri vnútorné jednotky. Pravdepodobne ste oboznámení s vykurovacími systémami, v ktorých jediný termostat reguluje teplotu celého domu. S viacerými vnútornými jednotkami však môžete vytvoriť viacero zón a každú z nich ovládať nezávisle. Takto môžu byť všetci ľudia s rôznymi preferenciami pohodlní pod jednou strechou. Navyše môžete vypnúť úsporu energie v interiérových jednotkách v akejkoľvek zóne, ktorú neobývate. Pre vaše pohodlie a vašu peňaženku má zónovanie veľký zmysel!

Ak vás pretrvávajúce nepohodlie v interiéri viedlo k prehodnoteniu vašich potrieb HVAC - alebo ak staviate nový domov, alebo využijete túto šancu pozerať sa mimo bežných pohotovostných režimov. Nákladovo efektívny, nenápadný a pozoruhodne všestranný server Unico iSeries môže byť dokonalým riešením, ktoré ste doteraz doteraz nepoznali. Pamätajte tiež na toto: Ak sa v zime chvejete, pravdepodobne sa v lete potíte. Pretože iSeries poskytuje nielen vykurovanie, ale aj chladenie, môže vám pomôcť získať späť oblasti vášho domu, ktorým ste sa v určitých ročných obdobiach vyhýbali. Kto vie? Tieto miestnosti sa môžu stať vašim obľúbeným!

Tento príspevok vám priniesol systém Unico. Jeho fakty a názory sú názory a názory.