Súťaže a rozdávanie

Palec hore: Dnes sa začína súťaž o kovanie pre domácich majstrov


Väčšina domácich majstrov si vypočula, že opätovné zapojenie vášho domova je ako hrať sa s ohňom nezávadným a často nezákonným. Zapojenie vlastnej lampy je však úplne iný príbeh. Bez ohľadu na váš štýl alebo úroveň zručností si môžete doma vytvoriť vlastné osvetlenie - a my sme spojili naše obľúbené projekty bloggerov, aby sme to dokázali v tomto mesiaci. Palec hore súťaž.

ZOBRAZIŤ VŠETKY PROJEKTY TU

Thumbs Up vyzdvihuje niektoré z najlepších blogerov pre domácich majstrov a tento mesiac oceňujeme vynaliezavosť začínajúcich výrobcov lámp. Títo vynálezcovia nie sú elektrikári, ale ich dôvtipný štýl a inteligentné zdobenie im dáva hlavné body v našej knihe. Teraz je vašou prácou hlasovať za jedného bloggera, ktorý získa titul šampióna Thumbs Up a výherca ceny - darček za darček 250 dolárov.

ZOBRAZIŤ VŠETKY PROJEKTY TU

Takže odovzdajte svoj hlas dnes a každý deň až do 29. februára, aby ste pomohli svojmu obľúbenému blogerovi stať sa víťazom tohto filmu v tomto mesiaci. Koniec koncov, iba vy a váš hlas môžete určiť výsledok tejto súťaže.

Gratulujeme minulému mesiacu víťaznému blogerovi Beyond the Picket Fence. Viac informácií o víťaznom projekte Thumbs Up nájdete tu.

Chceli by ste odporučiť bloggera pre ďalšie Thumbs Up? Povedzte nám o tom na Facebooku alebo Twitteri!