Nástroje a dielňa

Najlepšie tlakové umývačky pre vonkajšie čistenie


Nič nehovorí „čisté“ ako vysokotlakové umývanie! Všetko od paluby a príjazdovej cesty po záhradný nábytok a okenné rolety zhromažďuje prach, nečistoty a občasné kopy vtákov, ktoré sú každým dňom chmúrnejšie. Ale dobré umývanie tlakom môže sprejovať týždne, mesiace, dokonca roky nahromadenia.

Čítajte ďalej, kde nájdete rozpis dostupných typov tlakových umývačiek a funkcií, ktoré ponúka každý z nich, aby ste mohli určiť, ktoré by boli pre vaše účely najlepšie. Odtiaľ pokračujte v prehliadaní našich najlepších výberov na dnešok.

  1. NAJLEPŠÍ PRÚDELOVÝ PRÚDOVÝ PRÚDOK Tlaková podložka Greenworks 2000 PSI 1.2 GPM
  2. NEJLEPŠÍ TLAKOVÝ PRÁČEK PRE POHONY: Elektrická práčka Generac Gas 3100 PSI 2,5 GPM
  3. NAJLEPŠIE PRE DISTANCE WASHING: Plynová práčka Ford 3100 2,5 GPM
  4. NEJLEPŠÍ ROZMEROVÝ PRÚDOK ROZVODU: Elektrická tlaková podložka Sun Joe 2030 PSI 1/76 GPM

Meradlo verzus elektrický.

Ak máte veľké plochy na zakrytie paluby bazénov, terasy a vysoké vonkajšie steny - a chcete čo najväčšiu mobilitu a výkon, tlaková umývačka plynu je vaša najlepšia stávka. Tieto modely vás nepripútajú k zásuvke, takže sa môžete skutočne pohybovať a zvýšiť tlak, ktorý sa tiahne ďalej, aby sa práca vykonala rýchlo. Pre menšie, jednoduchšie práce ako čistenie vonkajšieho nábytku, rodinný automobil alebo len pár metrov vonkajšieho priestoru sú elektrické tlakové umývačky iba lístok. Tieto doplnky sú vo všeobecnosti tichšie a ľahšie ako ich náprotivky poháňané plynom, neponúkajú toľko mobility, ale ak si kúpite ten, ktorý je kompatibilný s predlžovacím káblom (nie všetky modely sú), môžete úsek úlohy predĺžiť bez toho, aby musí sa prepnúť do novej zásuvky každých pár metrov. Pri pripájaní a odpájaní kábla nezabudnite držať zásuvku a zástrčku, aby ste nezmieňovali svoje ruky.

Vyberte nastavenie výkonu.

Tlakové umývačky sú dodávané v rôznych prevedeniach. Tí, ktorých hodnotenie je nižšie ako 2000 libier na štvorcový palec (PSI), sa považujú za ľahkú službu a najlepšie fungujú na malých veciach, ako je záhradný nábytok a autá. Stredne náročné tlakové umývačky (medzi 2000 a 2800 PSI) majú oomph o niečo viac a od 2900 do 3300 PSI nájdete modely pre vysoké zaťaženie, ktoré sú ideálne pre veľké príjazdové cesty a vysoké steny, ako aj pre externé prípravy lakov. Na vrchole spektra sa vysoko výkonné tlakové umývačky riadu pohybujú nad 3300 PSl; sú považované za profesionálne a majú vyššiu cenu nálepky. Ak vykonávate rôzne upratovacie práce, zvážte viacúčelový model, ktorý vám umožní prispôsobiť tlak a prispôsobiť ho aktuálnej úlohe.

Pocit sily.

Ďalšou vlastnosťou, ktorú je potrebné zvážiť, je to, koľko galónov za minútu (GPM) vypustí tlaková umývačka. V umývačkách spotrebného tovaru má hodnotenie toku tendenciu pohybovať sa medzi 1,0 a 4,0 GPM. Všeobecne povedané, vyššie čísla vedú k rýchlejšiemu a ľahšiemu vyčisteniu. Takže ak máte čo do činenia so skutočne tvrdohlavým bahnom, drsnosťou alebo gunkom, nechajte silu s vami a rozhodnite sa pre vyššiu GPM.

S radom práčok na trhu, ktoré vyzerajú trochu rovnako, môže byť ťažké zistiť, ktoré z nich sú skutočne najlepšie. To je dôvod, prečo sme vybrali modely, ktoré sú pre domácich majstrov najšťastnejšie. Bez ohľadu na to, čo vaše čistenie potrebuje, jedna z nasledujúcich štyroch určite pracuje pre vás.

1. NAJLEPŠÍ PRÚDELOVÝ PRÚDOVÝ PRÚDOK: Tlaková podložka Greenworks 2000 PSI 1,2 GPM

Na rýchle a efektívne čistenie mierne znečistených predmetov, ako sú napríklad okná domu, exteriéry automobilov, vinylové obklady a nábytok na terasy, vyskúšajte tlakovú umývačku Greenworks 2000 PSI 1.2 GPM. Greenworks '2000 PSI a tri rozprašovacie dýzy ho robia dosť silným a všestranným na riešenie ľahkých čistiacich prác. Podložka sa navyše dodáva s veľkými kolesami a teleskopickou rukoväťou, vďaka čomu je hračka ťahať jednotku pozdĺž cesty, pokiaľ to umožňuje elektrický kábel s dĺžkou 35 stôp (viac, ak máte vhodný predlžovací kábel!) A jeho 25 - vysokotlaková hadica s rýchloupínacími prútikmi je dostatočne dlhá na to, aby sa bez rozťahovania dostala až k oknám druhého poschodia.


2. NEJLEPŠÍ TLAKOVÁ PRÁČKA PRE Jazdné cesty: Elektrická umývačka riadu Generac Gas 3100 PSI 2,5 GPM

Na umývanie vysušeného zabaleného bahna z príjazdových ciest potrebujete ďalšiu silu práčky Generac Gas 3100 PSI 2,5 GPM. Tlaková umývačka je vybavená elektrickým štartom (napájaný z dodanej lítium-iónovej batérie), takže budete v chode jediným stlačením tlačidla - nie je potrebné žiadne otáčanie. Potom, zatiaľ čo Generac dodáva vysoký objem vody 2,5 GPM, jeho metla pomáha pri odstraňovaní najťažšej cesty alebo špiny a špiny na terase. Samotný rozprašovač je vybavený štyrmi nastaviteľnými nastaveniami výkonu a štyrmi ďalšími rýchlo vymeniteľnými tryskami.

3. NEJLEPŠÍ TLAKOVÁ PRÁČKA NA UMÝVANIE VZDIALENOSTI: Plynová práčka Ford 3100 PSI 2,5 GPM

Na čistenie tých miest na dvore, ktoré sú najviac vzdialené od elektrických zásuviek, ako sú vlečka na skladovacej hale alebo plot, budete potrebovať dobrú plynovú práčku vybavenú na cestovanie. Plynová práčka Ford 3100 PSI 2.5 GPM má pevné gumové kolesá, ktoré sa nikdy nezatiahnu, vysokotlaková hadica s dĺžkou 30 stôp a zabudovaná nádrž na čistiaci prostriedok a výbava sily 3100 PSI - všetko, čo potrebujete pre projekty na okraji tvoj dvor! Striekacia prútik Ford je ergonomicky navrhnutá na zníženie únavy rúk.

4. NEJLEPŠÍ ROZPOČTOVÁ PRÁČKA S ROZVODOM: Elektrická tlaková podložka Sun Joe 2030 PSI 1,76 GPM

Tí, ktorí nie sú pripravení investovať do drahej práčky, môžu s elektrickou tlakovou práčkou Sun Joe 2030 PSI 1,76 GPM stále získať energiu za skvelú cenu. Sun Joe skutočne dodáva až 1,76 GPM pri 2030 PSI, aby efektívne zvládal ľahké, stredné a ťažké pracovné úlohy. Tlaková umývačka je dodávaná s piatimi rýchlospojateľnými špičkami postrekovania, vysokotlakovou hadicou 20 stôp a napájacím káblom 35 stôp. Navyše, jeho dvojité odnímateľné nádrže na umývacie prostriedky vám umožňujú vložiť dva rôzne typy čistiacich prostriedkov (povedzme čistič okien do jedného a vinylový čistič do druhého) a potom podľa potreby prepínať tam a späť. Vstavaný TSS vypne čerpadlo, keď nestláčate spúšť.