Podlahy a schody

Všetko, čo potrebujete vedieť o podlahových krytinách papierových tašiek


Je vaša stará podlaha pokrytá kobercom v štýle alebo v špine, špine a iných pamätiach času? Modernizujte ho vytrhnutím akejkoľvek roztrhnutej, zastaralej kobercovej hromady a jej nahradením skromným papierom na remeslá! Tento fascinujúci projekt podlahových krytín odbrúsil svet blogov od jeho nôh svojimi bohatými farbami a mramorovými textúrami - a jeho lacnou lacnou cenovkou iba 100 dolárov za materiál, ktorý sa hodí do jedného priestoru a potom do niektorých. Upozorňujeme: Bez riadneho plánovania a vykonávania sa môže váš experiment s podlahou papierového vrecka vzdialiť od očakávania. Tento týždeň trvajúci praktický projekt nemá žiadne rezné rohy. Od plánovania a prípravy až po finálne úpravy, tu je kompletný prehľad toho, ako dosiahnuť lesklé a trvanlivé podlahy z papierových tašiek.

PRÍPRAVA PODLAHY

Kľúčom k úspechu s podlahou z papierového vaku je začať so správnym podkladom. Hnedý papier remeselníka najlepšie drží a vydrží najdlhšie na podklade z preglejky. (Majitelia domov s cementovými alebo vinylovými podlahami sa možno budú chcieť znovu zamyslieť.) Aj keď je dobré obliecť väčšinu oblastí domu, môžete byť lepšie preskočiť tento druh povrchovej úpravy v oblastiach s nadmernou vlhkosťou, napríklad v kúpeľni, aspoň pre svoj prvý projekt podlahovej krytiny. ,

Pred vytvorením vĺn vo svojom repurposingovom projekte si precvičte techniku ​​aplikácie papiera. Skúšobná prevádzka môže ušetriť čas (a bolesť hlavy) neskoršieho odhalenia chybnej priľnavosti papiera, nerovnomerného zafarbenia alebo zahmleného polyuretánu. Použitím šrotu sa dodávajú papierové vrecká, škvrny a polyuretán cez podlahovú techniku ​​opísanú v nasledujúcej časti.

Akonáhle sa cítite duševne pripravení, dajte si slovo fyzicky pripravené odstránením existujúceho koberca, podložky a svoriek, aby ste sa dostali na povrch pod. Celú podlahu prebrúste, aby sa odstránili aberácie, kladivo v akýchkoľvek vyčnievajúcich nechtoch a vyplňte a obrúste otvory. (Pred vložením lepidla je vhodné vysať zvyšný prach z tejto prípravnej práce.)


ŽIADOSŤ O PAPIER

Po úprave podlahy roztrhnite a pokrčte papierové chuchvalky 6 až 8 palcov z role hnedého remeselného papiera. (materiál použitý v obedových vreckách z hnedého papiera). Vyvarujte sa príliš malých kúskov, ktoré môžu skôr vytvárať elegantný, kamienkový vzhľad ako elegantný faux-mramorový vzhľad.

Natiahnite si rukavice a pripravte dávku zmesi lepidla: tri diely vody na jednu časť bieleho školského lepidla v vedre. Namočte štetec do lepidlovej zmesi a natierajte ju naraz na malú plochu podlahy. Potom uchopte päť papierových vreckoviek, aby ste s nimi mohli pracovať naraz, ponorte ich do zmesi lepidla a vytlačte prebytok. Ako keď maľujete podlahu, začnite v rohu oproti a cez cestu z vášho východu, aby ste sa vyhli papierovaniu do rohu.

Narovnať a prilepiť každý papier brodiť na podlahu, prekrývajúce kúsky niekoľko centimetrov pre organický vzhľad. Použite štetec na vyhladenie vrások. Tento postup opakujte, až kým nie je podlaha zakrytá papierom, a podlahu vysušte cez noc. Nasledujúci deň môžete opravené zvyšky odstrániť pomocou štetca a lepidla.


PRIDAJTE MALÚ FARBU

Lepená podlaha z papierového vaku vyzerá podobne ako by ste si predstavovali ako obedové vrecká roztrhané a rozptýlené po podlahe. Skutočná umelá mramorová mágia sa stane, keď prinesiete bohatú farbu a lesklý povrch. Predtým, ako uvoľníte výpary z plechoviek škvŕn a polyuretánu, najlepšie otvorte všetky okná v priestore, aby ste trochu navlhčili.

Najprv naplňte zásobník na farbu olejovou škvrnou podľa vášho výberu, aby ste sa dostali do práce. Najskôr priložte hranu najbližšiu k obkladu a soklovej doske a „narežte“ pomocou štetca na triesky. Ak chcete zafarbiť zvyšok podlahy bez šmúh, odložte kefu na aplikačnú podložku pre jahňaciu vlnu. Najlepšie sú tie, ktoré sú pripevnené k bloku mopu na konci univerzálnej predlžovacej tyče. Vankúšik ponorte do škvrny, vymažte prebytok a aplikujte škvrnu veľkými, zametacími ťahmi. Potom nechajte škvrnu úplne vyschnúť pri miernej teplote najmenej 48 hodín.

Po vyschnutí škvrny utesníte niekoľko vrstiev polyuretánu na podlahe. Nalejte produkt do zásobníka na farbu a pripevnite podložku na penovú podlahu (lepšie pre povrchové úpravy na báze vody) k predlžovaciemu stĺpu. Namočte penovú podložku do polyuretánu, vymažte prebytok a aplikujte s podobnými pohybmi. Po zaschnutí naneste toľko ďalších náterov, aké odporúča vaša značka z polyuretánu. Ak chcete dať svojej papierovej taške podlahu predprípravu, ukážte povrch po prvom a pred poslednom nátere.


STAROSTLIVOSŤ O PODLAH A PODNIKANIE

Podlaha z odolného papierového vrecka celkom dobre drží normálne množstvo pešej premávky. Dobrodružní kutilovia ako Rachael of the Lovely Crafty Home a Ashley of domácej nedokonalosti majú spoločný impozantný úspech, čo dokazuje, že tento podlahový výkon trvá kdekoľvek od niekoľkých rokov do niekoľkých rokov, ak sa dodržia správne aplikácie a údržba. Nečistoty ju môžu vyblednúť a degradovať, preto je dôležité pravidelné čistenie.

• Vysajte alebo utrite podlahu najmenej raz týždenne. Domáce čistiace prostriedky ako 50-50 roztok octu a vody vylúčia špinu.

• Chráňte podlahu pred dings pripevnením plstených nôh na nohy vášho nábytku. Prípadne vyskúšajte strategické položenie kobercov alebo rohoží strategicky, aby ste ochránili svoje podlahy pred poškriabaním.

Chráňte svoju novú podlahu pred každodenným opotrebením a môžete tak predĺžiť jej životnosť a užiť si ju po celé roky!