Interiérový dizajn

3 opravy pre zamotané vianočné svetlá


Najkrajší čas roka sa uzavrel, čo znamená, že je čas zložiť strom a zabaliť pančuchy. Zatiaľ čo niektoré dekorácie sa dajú jednoducho dať preč, iné môžu byť úplne odstránené a usporiadané. Číslo číslo jedna v zložitej dovolenke upratovanie? Vianočné svetlá. Nezáleží na tom, ako opatrní ste, zdá sa, že vždy skončia v neusporiadanom chaose - čo môže byť frustrujúce nielen pre prácu na konci sezóny, ale aj pre budúci rok. Urobte z tohto nepríjemného procesu vánok s jedným z týchto troch riešení, aby sa vaše strunové svetlá rozmotali a zostali pod kontrolou.

KARTÁRSKE VÝKONY

Toto šikovné riešenie nevyžaduje nič viac ako pravouhlý kus pevnej lepenky, ktorý zostal z jedného z vianočných balíkov, ktoré ste našli pod stromom. Začnite rozrezaním lepenky do kovadlinového tvaru - pomôže to zabrániť tomu, aby sa slučky posúvali preč, a potom navinuté šnúry okolo tenšej strednej časti. Keď skončíte, zastrčte zástrčku voľne pod jeden z prameňov, aby svetlá zostali na svojom mieste. Najlepšia časť tohto ľahkého (a zadarmo!) Triku je v tom, že inštalácia budúci rok bude oveľa jednoduchšia: Môžete rýchlo potvrdiť, že nie sú rozbité žiadne žiarovky a potom jednoducho rozmotať svetlá priamo z lepenky na strom.

TWIST A TIE

Neovládateľné svetlá nemajú šancu proti tomuto nápadu na jednoduché uloženie. Je nepravdepodobným pomocníkom vo vašej obývačke alebo jedálni? Náhradné sedadlo! Začnite prevrátením stoličky alebo stoličky hore nohami. Potom obaľte svetlá okolo osem stien tak, aby vám zostalo asi 12 palcov šnúry. Zakrúžkujte zvyšný kábel okolo stredu obrázku osem a uviaznite voľný uzol, aby ste zabránili roztrhnutiu svetiel. Balíky ukladajte do skriniek alebo do vianočných ozdôb, až na budúci rok nastúpia do haly.

HANGER HELP

Pre tento šikovný trik sa nepozerajte ďalej, ako je nevyhnutná skriňa číslo jedna: vešiak na šaty. (Jeden s trochou extra objemu je najlepší, aj keď lyžiari z plastu dokážu urobiť štipku.) Slučky okolo závesu pracujte z jedného konca na druhý, až kým nedosiahnete posledných pár centimetrov prameňa. Zbytkový kábel voľne uviazajte okolo háčika na záves.

Pre mimoriadne efektívne uloženie zafarbte žiarovky vašej súpravy s háčikmi z tých istých odtieňov-bielych svetiel s bielymi vešiakmi, červenými alebo viacfarebnými svetlami na červených vešiakoch, a tak ďalej zaveste skrinku pomocou háčika usporiadaného usporiadateľa. Ak je priestor skrine tesný, zvážte pripevnenie háčika S k stredu základne závesu a zavesenie iného zväzku zabaleného do svetla. Strčte ramená vedľa svojho obľúbeného vianočného sveter, takže svetlá zostanú usporiadané a budú sa ľahko prístupné budúci rok.