Súťaže a rozdávanie

Thumbs Up: Dnes sa začína súťaž domácich majstrov!


V roku 2015 sme objavili niekoľko skutočne neuveriteľných projektov pre domácich majstrov od mnohých talentovaných blogerov. Od stolových dosiek pokrytých centmi po pokladnice v tvare guľatiny a ďalej, naši obľúbení blogeri nás znova a znova obdarili. Teraz v novom roku vám súťaž Thumbs Up prináša ďalšie kolo inteligentných domácich majstrov. Pomôžte nám privítať rok 2016 výberom prvého víťaza roka!

ZOBRAZIŤ VŠETKY PROJEKTY TU

Palec hore vyzdvihuje niektoré z najlepších blogerov pre domácich majstrov a tento mesiac sa zameriavame na vynálezcov niektorých veľmi šikovných riešení pri organizovaní. Každý z týchto blogerov preukázal svoju zručnosť vytvorením položiek, ktoré sú rovnako praktické ako štýlové. Teraz je vašou úlohou hlasovať za jedného bloggera, ktorý získa titul šampióna Thumbs Up a výherca ceny - darček za darček 250 dolárov.

ZOBRAZIŤ VŠETKY PROJEKTY TU

Takže odovzdajte svoj hlas dnes a každý deň do 31. januára, aby ste pomohli svojmu obľúbenému bloggerovi stať sa víťazom Thumbs Up tohto mesiaca. Koniec koncov, iba vy a váš hlas môžete určiť výsledok tejto súťaže.

Gratulujeme víťazovi blogu, ktorý vyhral minulý mesiac a blogerovi šampiónov roku 2015, Start at Home. Prečítajte si viac o víťazstve Palec hore projekt tu.

Chcete na ďalší blog odporučiť bloggera Palec hore? Povedzte nám o tom na Facebooku alebo Twitteri!