Dvere a okná

Najlepšie búrkové dvere pre váš domov


Ak ste ako mnoho majiteľov domov, keď horúce letné teplo ustúpi zlatej žiaru jesene, túžite po otvorení dverí a privítaní jemných vánok. Otvorené dvere samozrejme pozývajú lietajúci hmyz, strašidelné lupienky a ďalšie potenciálne škodce - takže prichádzajú búrkové dvere. Blokujú nielen chyby pri prenose do prirodzeného svetla, ale slúžia tiež ako izolačná vrstva proti horúcim a studený vzduch, keď sú vonkajšie dvere zatvorené. Ak ste na trhu pre jeden, prečítajte si ďalšie informácie o funkciách, ktoré treba hľadať - a zistite, prečo sme vybrali nasledujúce štyri ako najlepšie búrkové dvere pre väčšinu majiteľov domov.

 1. BEST ¾-VIEW STORM DVERE: Hliníkové búrkové dvere s vlastným ukladaním EMCO ¾-View
 2. NAJLEPŠIE PLNÉ ZOBRAZENIE STORMOVÝCH DVERÍ: LARSON vymení hliníkové búrkové dvere na celé zobrazenie
 3. NAJLEPŠÍ STORMOVÝ DVER PRE JEDNODUCHÚ MONTÁŽ Hliníkové búrkové dvere Pella Rolscreen na celé zobrazenie
 4. NAJLEPŠIE STORMOVÉ DVERE PRE PET VLASTNÍKOV: Vinyl Storm Door EMCO K900

Zatiaľ čo niektorí ľudia používajú tieto pojmy zameniteľne, medzi dverami obrazovky a dverami búrky je rozdiel. Dvere obrazovky slúžia na jediný účel, a to na vypustenie vzduchu a svetla pri súčasnom zachovaní chrobákov. Búrkové dvere, ako už názov napovedá, sú spravidla trochu robustnejšie a hoci majú často clonu - buď ako odnímateľný panel alebo zatiahnuteľnú clonu - pridávajú ďalšiu vrstvu ochrany proti dažďu, snehu a vetru.


Materiálové záležitosti

Väčšina dnešných búrkových dverí je vyrobená z ľahkého hliníka cez pevné penové jadro, ale sú tiež k dispozícii búrkové dvere s oceľovým a vinylovým plášťom. Očakávajte, že zaplatíte kdekoľvek od 100 dolárov za základné búrkové dvere pokryté vinylom alebo hliníkom a až 1 000 dolárov alebo viac za špičkové búrkové dvere so skosenými sklenenými panelmi alebo špeciálnym mosadzným hardvérom.

 • Dvere búrkové vinylové sú lacné a dobre stoja proti snehu, ľadu a dažďu, ale ich vypálená farba má tendenciu postupne ustupovať, ak sú na slnečnej strane domu. Ak chcete dvere potiahnuté vinylom, zvoľte farbu svetla odolnú voči vyblednutiu, ako je biela alebo mandľová.
 • Oceľové búrkové dvere sú drsné a dlhotrvajúce, dostatočne silné, aby vydržali hrbole a buchnutie aktívnej rodiny bez prehlbovania a prichádzajú v rôznych farbách.
 • hliník je rovnako odolný ako oceľ, ale je ľahší, čo z neho robí najpopulárnejší materiál pre búrkové dvere na dnešnom trhu. Hliníkové búrkové dvere majú rôzne farby.

Dverové štýly

Dvere Storm majú rôzne možnosti sklenených panelov, aby buď prepustili čo najviac svetla, alebo aby blokovali svetlo na spodnej časti dverí a nechali ich iba na vrchu. K dispozícii je niekoľko možností dizajnu.

 • Búrkové dvere s úplným výhľadom majú úzky rám po celom obvode a sklenený panel po celej dĺžke. Zatiaľ čo niekoľko dverí s úplným výhľadom sa dodáva s jednou sklenenou tabuľou, väčšina z nich ponúka dve tabule - jednu na vrchu a jednu na spodku. Horná tabuľa sa posúva smerom nadol, ak chcete otvoriť okno a zatiahnuteľná obrazovka sa stiahne nadol, aby zakryl otvor. Toto sa nazýva „samoobsluha“ a je to populárna funkcia na mnohých dnešných búrkových dverách.
 • Búrkové dvere s polovičným výhľadom sú pevné v dolnej polovici, ale majú na vrchu jednu alebo dve sklenené tabule, ktoré fungujú samoobslužným spôsobom podobne ako pri dverách búrok s úplným výhľadom.
 • Pre viac súkromia, búrkové dvere s vysokým výhľadom ponúka sklenený panel v hornej časti a zvyšné dvere sú pevné. Dvere môžu byť samo skladovacie alebo môže byť okno upevnené na svojom mieste.

Ďalšie konštrukčné detaily

 • Prakticky je celé dnešné sklo búrkových dverí temperované, čo znamená, že ak sa rozbije, rozbije sa skôr na malé kúsky než na nebezpečne ostré črepy. Niektoré búrkové dvere majú dvojité alebo dokonca trojité tabule a môžu mať sklo s nízkou emisivitou (Low-E), ktoré je určené na blokovanie prenosu tepla a šetrenie energie.
 • Majitelia domov si môžu vybrať z panelov z obyčajného skla alebo leptaného, ​​matného, ​​farebného skla alebo dokonca z dvojitých sklenených panelov s ovládateľnými žalúziami medzi tabuľami.
 • Dve najbežnejšie farby búrkových dverí sú mandľová a biela, ale mnoho výrobcov vyplňuje vlastné objednávky v rôznych farbách vrátane hnedej, vždyzelenej, tehlovej a pieskovcovej.
 • Niektoré búrkové dvere sa dodávajú s rukoväťou, ale veľa z nich si vyžaduje zakúpiť rukoväť samostatne.
 • Búrkové dvere so vstavanými dverami pre domáce zvieratá sú ideálne pre milovníkov zvierat, ktorí chcú nechať svojich chlpatých rodinných príslušníkov, aby prišli a odchádzali tak, ako chcú.

Sizing Špecifikácie

Dvere Storm sa dodávajú v štandardných rozmeroch, aby sa zmestili vstupné dvere. Ak chcete získať správnu veľkosť, zmerajte výšku a šírku vašich existujúcich vstupných dverí. Štandardné vonkajšie dvere majú výšku 80 palcov, ich šírka sa však môže líšiť. Väčšina vstupných dverí má šírku 36 palcov a väčšina zadných a bočných dverí má šírku 32 palcov, hoci niektoré dvere sú široké buď 34 palcov alebo 38 palcov.

Možnosti otvárania

Mnoho búrkových dverí je reverzibilných, čo znamená, že môžu byť nainštalované tak, aby sa otvárali buď na pravej alebo na ľavej strane. Zatiaľ čo je to váš hovor, väčšina majiteľov domov uprednostňuje búrkové dvere, ktoré sa majú otvoriť na rovnakej strane ako ich vstupné dvere. Ak vidíte búrkové dvere označené ako „pravé otváranie“, znamená to, že rukoväť je na pravej strane, keď čelíte dverám zvonku domu.

Čo je v krabici?

Na rozdiel od vonkajších vstupných dverí neprichádzajú búrkové dvere do svojich zárubní. Skôr prichádzajú v krabičkových súpravách, ktoré zahŕňajú dvere, horný rám (rám), pántový rám (strana so závesmi) a štrajkovací rám (strana so západkou). Búrkové dvere sa tiež dodávajú so zatváraním (pneumatická tyč, ktorá umožňuje dvere pomaly sa zatvárať alebo ich používa na otváranie). Rukoväť môže alebo nemusí byť zahrnutá. Pokyny na inštaláciu sú v krabici a inštalácia väčšiny búrkových dverí je relatívne jednoduchá práca pre domácich majstrov.

Všetky naše najlepšie výbery sa zmestia na štandardné 80-palcové vysoké záznamy a každý má funkčné okno a obrazovku.


Najlepšie ¾-VIEW STORM DVERE: Hliníkové dvere Storm EMCO ¾-View (196 dolárov)

Ak chcete prepustiť dostatok svetla, ale máte o niečo viac súkromia, ako poskytujú búrkové dvere s úplným výhľadom, zvážte hliníkové búrkové dvere EMCO ¾-View. Dodáva sa v šírkach 32, 34, 36 a 38 palcov a je k dispozícii v šiestich atraktívnych farbách vrátane bielej a mandľovej. Vyrobené z ľahkého hliníka, EMCO je možné namontovať tak, aby sa otváralo napravo alebo naľavo a má výsuvnú clonu, ktorá sa pri použití nepoužíva v hornej časti rámu dverí. Jeho dve sklenené tabule sú vyrobené z číreho skla, s koloniálnymi mriežkami voliteľnými pre tradičný vzhľad a s výberom niklovej alebo mosadznej rukoväte. Nákupcovia Home Depot dávajú Emco 4,2 z piatich hviezdičiek pre ľahkú montáž, odolnosť a dobrý vzhľad. K dispozícii od domáceho skladu.


NAJLEPŠIE PLNÉ ZOBRAZENIE STORMOVÝCH DVERÍ: LARSON vymení hliníkové búrkové dvere s plným výhľadom (313 USD)

Ak chcete vidieť čo najviac vonkajšieho sveta, hliníkové búrkové dvere LARSON Tradewinds sa nedajú pokaziť. Je k dispozícii v šírkach 32, 34 a 36 palcov a dodáva sa v šiestich farbách vrátane brusníc a pieskovca. Tradewinds je vyrobený z ľahkého hliníka a má výsuvnú clonu, ktorá sa stiahne nadol, aby prepustila svieži vánok. Dvere môžu byť namontované tak, aby sa otvárali vpravo alebo vľavo, ale budete musieť objednať LARSON rýchloupínaciu rukoväť osobitne, a to aj v Lowe's. Spokojní zákazníci spoločnosti Lowe získajú 4,5 z 5 hviezdičiek za kvalitu, hodnotu a dobre napísané pokyny na inštaláciu. K dispozícii na Lowe's.


NAJLEPŠIE STORMOVÉ DVERE PRE JEDNODUCHÚ INŠTALÁCIU: Pella Rolscreen hliníkové búrkové dvere s plným výhľadom (250 USD)

Tí, ktorí sa obávajú inštalácie pre domácich majstrov, by si mali vyskúšať hliníkové búrkové dvere Pella Rolscreen na celé zobrazenie, ktoré sa môžu pochváliť exkluzívnym systémom Express Install, ktorý umožňuje krátku a jednoduchú prácu z montáže (buď napravo alebo naľavo). Ľahké hliníkové dvere sa dodávajú v šírkach 32 a 36 palcov a sú k dispozícii v šiestich farbách vrátane bielej a tmelovej, ale rukoväť Pella sa predáva samostatne u spoločnosti Lowe's. Zahŕňa výsuvnú obrazovku a je vybavená sklenenými panelmi Low-E, ktoré znižujú prenos tepla a šetria energiu. Zákazníci spoločnosti Lowe dávajú búrkovým dverám Rolscreen 4,5 hviezdy na rýchlu inštaláciu, „podstatný“ dojem z dverí a na sklo Low-E, ktoré chráni koberce a čalúnenie pred vyblednutím. K dispozícii od spoločnosti Lowe's.


NAJLEPŠIE STORMOVÉ DVERE PRE PET VLASTNÍKOV: Biele vinylové dvere Storm EMCO K900 (239 USD)

Biele vinylové búrky s dverami EMCO série K900 od spoločnosti EMCO sú vybavené dverami pre domáce zvieratá, ktoré sú vopred nainštalované v spodnej časti. Dvere majú vinylové opláštenie cez odolné kompozitné jadro, môžu byť inštalované na ľavý alebo pravý otvor a majú sklenené panely s polopriehľadom a odnímateľný panel obrazovky. Súčasťou balenia je čierna rukoväť, ale dvere sú k dispozícii iba v bielej farbe. Zákazníci Home Depot ocenili búrkové dvere série K900 4,1 hviezdičkami za ich pohodlné dvere pre domáce zvieratá, ľahko čistiteľný vinyl a celkovo dobrý vzhľad. K dispozícii od domáceho skladu.