Hlavné systémy

Rádio: Bezpečné vonkajšie osvetlenie pre dovolenku


Ak plánujete pridať sviatočné osvetlenie nielen do stromu v obývacej izbe, ale do stromov a kríkov vonku, tu je niekoľko tipov, ktoré treba mať na pamäti.

Počúvaj O BEZPEČNOM ZÁVESENÍ SVIETIDIEL alebo si prečítajte nasledujúci text:

Najskôr nezabudnite zapojiť vaše lanká do zásuvky vybavenej prerušovačom obvodu zemného spojenia (GFCI), čo je ochrana, ktorá preruší napájanie obvodu, ak napätie narastie na nebezpečne vysokú úroveň. Tým sa efektívne eliminuje možnosť elektrického šoku, ktorý spôsobí požiar v domácnosti. Takže, ak budete rok čo rok vystavovať sviatky, možno budete chcieť premýšľať o inštalácii stálej zásuvky GFCI na svoj majetok. Prenosné zásuvky GFCI, ktoré sú určené na dočasné použitie, sú bežne dostupné v železiarňach a domácich centrách. Ďalší dobrý nápad: Investujte do predlžovacích káblov so vstavanými detektormi napätia. V kombinácii s vývodkami GCFI takéto káble ďalej znižujú pravdepodobnosť, že preťažený obvod ohrozí váš domov a ducha dovolenky.

Rádio je 60-sekundový tip na vylepšenie domácnosti, ktorý sa vysiela na viac ako 186 staníc na 75 trhoch v celej krajine. Kliknutím sem sa prihlásite na odber, takže môžete automaticky dostávať každú novú epizódu hneď po jej príchode - úplne zadarmo!