Súťaže a rozdávanie

Thumbs Up: Hlasujte pre svoj obľúbený projekt roku 2015!


Fotosearch, com

Mesiac po mesiaci sme si vybrali našich obľúbených blogerov, aby sa zvýraznili v súťaži Thumbs Up - a vy ste hlasovali pre víťazov svojich obľúbených. Tento mesiac sa teda pozeráme na všetky zdvorilé a vynaliezavé víťazné projekty Thumbs Up z roku 2015. Pozrite sa v čase na svoje obľúbené kutily - od stolov na lego hry až po hodiny z medených rúrok - a pomôžte nám vybrať víťaza.

ZOBRAZIŤ VŠETKY PROJEKTY TU

Palec hore vyzdvihuje niektoré z najlepších blogerov pre domácich majstrov a tento mesiac prinášame späť všetkých našich víťazov za rok 2015 na jednu poslednú súťaž. Každý z týchto blogerov porazil konkurenciu v predchádzajúcich mesiacoch, ale teraz je vašou úlohou hlasovať za jedného z blogerov, ktorý bude našim koncom roka a víťazom ceny - darček za darček 250 dolárov.

ZOBRAZIŤ VŠETKY PROJEKTY TU

Takže odovzdajte svoj hlas dnes a každý deň až do 16. decembra, aby ste pomohli svojmu obľúbenému bloggerovi stať sa víťazom tohto filmu v tomto mesiaci. Koniec koncov, je na vašom hlasovaní, aby ste určili výsledok tejto súťaže.

Gratulujeme víťazovi blogu Everyday Enchanting za posledný mesiac. Prečítajte si viac o víťazstve Palec hore projekt tu.

Chceli by ste odporučiť bloggerovi na ďalšie Palec hore? Povedzte nám o tom na Facebooku alebo Twitteri!