Súťaže a rozdávanie

Zadajte darku „Vyber svoj darček“ zo stránky Hayneedle.com ešte dnes!


Chladné tempy a zasnežené dni signalizujú, že zima neprichádza, už je tu. So zimnou sezónou prichádza aj prílev priateľov a rodiny. Hranie hostiteľa pre hostí môže byť obrovskou a drahou úlohou. Ale ak ste šťastným výhercom „Pick Your Present“ Give-Away od Hayneedle.com, mohli by ste svoj domov vybaviť všetkým útulným nábytkom, štýlovým príslušenstvom a zábavnými potrebami, ktoré potrebujete, bez toho, aby ste museli minúť šťastie.

VSTUPTE TU, aby ste mohli vyhrať

Zadajte dnes a každý deň tento mesiac (od 12:00 hod. EST 30. novembra 2015 do 11:59 EST 31. decembra 2015) za šancu vyhrať výber jednej z troch týždenných cien na stránke hayneedle.com. (Pozri oficiálne pravidlá nižšie.)

Hayneedle.com je jedným z najväčších online maloobchodníkov s nábytkom a interiérom v krajine, s viac ako 3 000 značkami a miliónmi produktov pre každú izbu, štýl a rozpočet. Ponúka všetko od nábytku po kuchynský riad a je to online destinácia pre majiteľov domov, ktorí chcú oživiť svoje dekoratívne vízie.

Každý týždeň v decembri udeľujeme jednému šťastnému výhercovi výber cien hayneedle.com. Skontrolujte si každý týždeň a vyberte si z týchto úžasných možností:

Počas 1. týždňa (30. novembra-7. decembra), zahrejte sa na ktorékoľvek z týchto verandových a terasových ohrievačov. Vyberte si z 50-palcového vonkajšieho kabrioletového ohnivého stola Red Ember Wheatland a poťahu, 28-palcového ohnivého tábora s ohňom alebo obchodného patio s ohnivým bronzom so stolom.

Za 2. týždeň (7. - 14. decembra), mohli by ste dať svojej kuchyni veľmi vítanú špecialitu. Vstúpte a vyhrajte kuchynský ostrov Mini Concord Belham Living White s povrchom z nehrdzavejúcej ocele, stojanom Sutter Bakers Rack s koše alebo super pohodlným pivovarom Keurig K450 2.0.

3. týždeň (14. - 21. decembra) by vám mohol dať darček úplne nového nábytku. Jeden šťastný výherca si vezme domov svoju voľbu stoličky kresla Armham Belham Living Palmer, stolku konzoly rustikálnej konzoly Brinfield alebo lavicu Gayson Tufted Entryway Bench.

Vaši hostia nikdy nebudú chcieť zábavu, ak vyhráte losovanie týždňa 4 (21. - 31. decembra). Vezmite si domov svoj výber z barového vozíka Belham Living Trenton, 30 palcovej stoličky Bar Palazzo alebo plne elektrickej šípkovej sady od spoločnosti Arachnid.

Tak na čo čakáš? Vstúpte dnes a každý deň v decembri, aby ste si mohli vybrať veľmi špeciálny darček pre svoj domov.

Ak sa chcete dozvedieť viac o webe hayneedle.com, kliknite sem.

„Dajte si darček od spoločnosti Hayneedle.com“, „vyzdvihnite svoj darček“, je otvorená iba pre trvalých legálnych obyvateľov USA zo 48 susediacich štátov a okresu Columbia; obyvatelia Aljašky a Havaja nie sú oprávnení. Vo všetkých ostatných geografických polohách je neplatný. Nie je potrebný žiadny nákup. Ak je to zakázané, neplatí. Súťažné obdobie trvá od 12:00 hod. (EST) pondelok 30. novembra 2015 do 11:59 hodín štvrtok 31. decembra 2015. Jeden vstup na domácnosť za deň. Alternatívny spôsob zadania pre Kreslenie je k dispozícii faxom na vaše meno a adresu na číslo 508-437-8486 počas príslušného Vstupného obdobia. Výherné možnosti závisia od počtu prijatých oprávnených prihlášok. Pozri oficiálne pravidlá.