Interiérový dizajn

Víkendové projekty: 5 nadčasových kalendárov pre domácich majstrov


Každú zimu deti a dospelí z nespočetných kultúr oslávia germánsku tradíciu adventného kalendára, ktorý sa v jej nespočetných dverách a vreckách vyžaruje s dychtivým očakávaním prekvapení, ktoré odhalia každých 24 dní pred Vianocami. Takýto uctievaný symbol sezóny sa však môže ešte viac prispôsobiť rodine alebo príjemcovi tým, že sa z neho vyrobia výhodné materiály. Vytvorili sme päť domácich adventných kalendárov, ktoré dávajú darčeky štýlu znova a znova.

NA ROLU

Vráťte sa domov na prázdniny do tohto pohostinného kalendára s papierovou rolkou! Šikovný bloger v Morning Creativity vytlačil kalendár na hnedý papier a nalepil číslice na 24 uložených papierových kotúčov. Po naplnení každého nečakaným pokladom vytvorila rady do podoby budovy a utesnila ich lepenkovou podložkou. Polovica papierovej rolky a rozrezaná kartónová krabica vytvárajú vhodný komín a strechu, v ktorej sa nachádza kalendár sezóny.

VRÚCNE PRIVÍTANIE

Možno, že by tri malé mačiatka v renomovanom materskom ríši nestratili palčiaky, keby ich vystavili v tomto hravom, ale praktickom adventnom veniec od inšpirovaného kutilstva v mojom dome chichotov. Vytvorte podobný sviatočný povrch, aby ste si mohli užívať svoje najmenšie vystrihnutím plstených číslic od ruky a lepením za horúca na dva tucty párov veľkých palčiakov. Slávne girlanda, oblečená do šatiek a špagátov v ktorejkoľvek chodbe, robí dovolenku pre srdce a srdce.

VIANOČNÝ TREE-TS

Nemôžete čakať do 25. decembra, aby ste dostali pod stromček dary? Tento drevený adventný strom z dielne A Beautiful Mess rieši túto dilemu a vetvy plné darčekov sa otvárajú každý deň v decembri. Kým upcycled evergreen vyžaduje trochu viac práce vopred - niektoré rezanie, brúsenie a utesnenie nepoužitých prepravných paliet - zostavenie je skôr základné. Dosky „vetvenia“ sú usporiadané od najväčších dole až po najmenšie zhora a pribité na rezervný kufor kufra. Všetko, čo zostáva, je zavesiť na každej úrovni množstvo cien, pamlsky a kariet aktivít!

Slávnostné zhotovenie

Tieto fantastické, textilné adventné vrecká od domácich majstrov za hnedou očnou liškou sú tak fotogénne, že si zaslúžia rámovanie - a tak urobila! Po prilepení nažehľovacích čísiel do mušelínových vreciek sa vrecká naplnili cetkami a zaobchádza sa a potom sa zatiahnu. Nakoniec si vrecká usporiadala vzostupne a pritiahla ich k žiarivo zafarbenému rámu podloženému drôtom hovädzieho dobytka. Tento veselý kúsok dovolenky sa opiera o stenu žiadny diery po skončení sezóny.

LESNÁ DOBRODRUŽSTVO

Tieto stolové zavlažovače adventných stromov od The Merry Thought môžu zmeniť akýkoľvek povrch na cestu lemovanú stromami, ktorá je plná prekvapení. Rezané z preglejky z brezy pomocou šablón stromov a špirálovej pílky, montáž je Super jednoduché - stačí pridať zárez do stredu každého trojuholníka! Ploché, kusy sa ľahko skladujú; vzájomne ich však prepojili a geometrické tvary sa okamžite transformovali do veselej džungle. Ako je to tu vidieť, natrite jednu stranu každého stromu farbou tabúľ a každý rok si môžete každý rok zmeniť kalendár jedinečných adventných aktivít.