Súťaže a rozdávanie

Zadajte rozdanie 5 000 dolárov na jeseň ešte dnes!


Čo keby sme vám povedali, že už nemusíte znova čistiť žlaby? Nie, toto nie je trik. So žľabovým systémom LeafGuard, ktorý nevyžaduje údržbu, môžete zabrániť upchávaniu, nepretekaniu vody a vylúčeniu možnosti poškodenia netesností do nadácie bez toho, aby ste museli strácať voľný čas alebo riskovať svoju bezpečnosť. Máte záujem? Zadajte rozdanie 5 000 dolárov na jeseň a môžete túto ťažkú ​​úlohu skontrolovať zo zoznamu úloh raz a navždy.

VSTUPTE TU, aby ste mohli vyhrať

Dnes a každý deň v tomto mesiaci (od poludnia EST, sobota 31. októbra, do pondelka 30. novembra do 11:59), môžete vstúpiť do súťaže o výhru LeafGuard Brand Gutters a inštaláciu (v hodnote až 5 000 dolárov) - a rozlúčiť sa s údržbou odkvapov. navždy. vidieť Úradné pravidlá nižšie.

LeafGuard by Englert je jediný systém svojho druhu, ktorý predstavuje odnímateľnú kapucňu listov a zvyškov, ktorá sa môže pochváliť veľkým odkvapom. Bezšvová konštrukcia, ktorá je inšpirovaná vedeckým princípom priľnavosti vody, umožňuje dažďu stekať dolu a okolo jeho zakrivenej kapoty a do žliabku a zároveň odchyľovať listy a iné nežiaduce materiály.

Tieto pracovité žľaby, podporované Dobré upratovanie utesniť, nielen zabrániť upchatiu zvodov a nebezpečenstvu poškodenia, ale tiež zabezpečiť, aby ste rebrík mohli odložiť navždy. Odkvapové žľaby LeafGuard sú navyše k dispozícii v širokej škále štýlov a farieb, čo uľahčuje nájdenie systému, ktorý dopĺňa exteriér vášho domu.

Takže sa rozlúčte s týmto sezónnym fušom a zadajte dnes rozdávanie rozdielov vo výške 5 000 dolárov dnes a každý deň (do pondelka 30. novembra do 11:59 hodín ráno), aby ste zvýšili svoje šance na výhru.

Ak sa chcete dozvedieť viac o odkvapoch LeafGuard, kliknite sem.

„Dávka na odchod 5 000 USD“ je otvorená iba pre trvalých legálnych obyvateľov USA zo 48 susedných štátov a okresu Columbia; obyvatelia Aljašky a Havaja nie sú oprávnení. Vo všetkých ostatných geografických polohách je neplatný. Nie je potrebný žiadny nákup. Neplatné, ak je to zakázané. Súťažné obdobie trvá od 12:00 hod. (EST) sobota 31. októbra 2015 do pondelka 30. novembra 2015 do 11:59 hodín. Jeden vstup na domácnosť za deň. Alternatívny spôsob zadania pre Kreslenie je k dispozícii faxom na vaše meno a adresu na číslo 508-437-8486 počas príslušného Vstupného obdobia. Výherné možnosti závisia od počtu prijatých oprávnených prihlášok. Pozri oficiálne pravidlá.