Skladovanie

Genius! Riešenie na mieru, ktoré stojí takmer nič


Ak skutočne nosíte všetko, čo vlastníte, môžete byť súčasťou rastúceho trendu: ľudia zhromažďujú svoje majetky v nádeji, že si doma zjednodušia život. Keď sa neporiadok začne hromadiť, môže sa dostať do cesty zameraním sa na to, čo je skutočne dôležité. Ak sa však budete venovať príliš ďaleko, môže mať vyradenie z činnosti sterilný vzhľad pripomínajúci nemocničné oddelenie ako doma. Ale DIY-er Ivania z Love Estetics našla kompromis medzi minimalizmom a eklekticizmom, keď sa vrátila (čítaj: inštalované pre prakticky zadarmo) záhradná záhradka ako stojan na oblečenie a doplnky.

Sprejom natieraná biela a zavesená na strope, tento kúsok prírody ponúka úložisko tak krásne ako zvyšok svojho majetku, všetko bez toho, aby zaberalo akúkoľvek podlahovú plochu. A nie je to len liek na skrinku bez dĺžky: dĺžka a tvar tohto stojana pre domácich majstrov tiež robia z neho inteligentné riešenie na zavesenie kolekcie šatiek, hodiniek, kravat, pásov a iného príslušenstva. Úložný priestor, ktorý je funkčný, bezplatný a plný osobnosti to je nápad, na ktorý treba záležať!

Ak si chcete vytvoriť svoj vlastný pohľad, vyhľadajte vetvu, ktorá nie je príliš dlhá alebo príliš krátka na priestor, ideálne s najmenej jednou menšou končatinou pripravenou na uloženie príslušenstva. Maľte alebo si ho nechajte naturel, voľba je na vás - ale pred zavesením čistého oblečenia ho nechajte prať. Potom ceruzkou výšku, v ktorej bude vetva visieť, pozdĺž najbližšej steny. Zmerajte vzdialenosť medzi stropom a stropom, aby ste určili vhodnú dĺžku drôtu alebo lana, a z miestneho železiarstva získajte dva kusy (plus pár silných háčikov). Háčiky priskrutkujte k stropu, preveďte drôtom cez každú vetvu a okolo nej a na jej konci dvojitý uzol. Ak to visí rovnomerne, vaša práca je hotová! Stačí zavesiť váš šatník a vyraziť radosťou do zeleného vrecka, ktoré urobíte sami, namiesto toho, aby ste si zatĺkali na skrini v hodnote 200 dolárov.

PRE VIAC: Láska Estetika