Kuchyňa

Genius! Ľahký (a cenovo dostupný) recept na kuchynskú dosku pre domácich majstrov


Tento príbeh začína na obrubníku, kde ľudia vynechávajú veci, ktoré už nepotrebujú. Medzi recyklačnými nádobami a odpadmi susedov, ktoré boli pripravené na vyzdvihnutie, si DIYer Naomi Huober z BLDG 25 všimol - a nabral - starú skrinku určenú pre skládku. Iste, bol poničený a chýbala mu vrchná časť, ale mala veľké kosti; maľovaná štiepka biela a kompletná s kovaním zo železa, pochválila priamy pocit z farmy. Všetko, čo potrebovalo, bola prispôsobená doska, ktorá sa hodí k jej existujúcemu dizajnu miestnosti. Naomi si želala udržať nízke náklady na tento projekt voľných motocyklov a hrať si jeho vidiecky štýl. Naomi obchádzala miestny železiarstvo, kým nenarazila na nepravdepodobné riešenie: drevené miešačky farieb.

Drevené dosky sú charakteristickými znakmi dnešných kuchýň, obľúbené pre svoju krásu a odolnosť. Až do výšky 100 dolárov za štvorcový stopa však mäsiarsky blok nebol v rozpočte na tento kabinet. Namiesto toho naložila Naomi 30 bezplatných drevených miešačiek cez preglejkovú strechu, aby dosiahla správny vzhľad za zlomok ceny.

Jej jednoduchý nápad môžete použiť aj na osvieženie stolových dosiek alebo kabinetu. Jednoducho použite pravítko a ručnú pílku na rezanie každého miešadla pred krivkou v lese, takže zostanete so všetkými rovnými hranami. Potom ich položte na povrch: Začnite v rohu, postupujte postupne k stredu jeden pásik, naneste na stolovú dosku lepidlo na drevo a každý miešač zatlačte na miesto. Keď sa dostanete na opačné strany, odrežte posledné z farebných miešadiel tak, aby zodpovedali zostávajúcemu priestoru, lepidlu a obrúsili okraje. Vyplňte všetky medzery drevenou výplňou a vráťte sa za hodinu, aby ste povrch brúsili a aplikovali škvrnu podľa vášho výberu. Pred zabalením zalepte dvoma vrstvami polyuretánu, aby žiadna voda nemohla neúmyselne poškodiť váš dokončený projekt.

Čisté zvislé čiary, drevené zrno a zafarbenie obyčajných starých farebných miešačiek premenili túto kedysi nudnú preglejkovú dosku na presvedčivý faux butcher block counter cez noc - hovorili o najjednoduchšom prerobení všetkých čias. A ak sa niekto spýta, nebojte sa; Vaše tajomstvo je v bezpečí.

PRE VIAC: Slobodní ľudia