Ako na to a rýchle tipy

5 Čo robiť s ... Hnedé papierové tašky


Hnedý papierový vak je vysoko podceňovaný pohotovostný režim pre domácnosť. Aj keď jej každodenné použitie siaha od obchodu s potravinami až po pokrytie školských kníh, jeho tvorivý a dekoratívny potenciál siaha ďaleko za obed s vreckom. S týmito piatimi neuveriteľne ľahkými kutilstvami, ktoré vám umožnia znovu umiestniť svoje papierové výrobky do multifunkčných majstrovských diel, využite svoju skvelú zásobu.

1. NAPÍŠTE TOTO DOLE

Udržujte svoje nápadité sviatočné logá a zoznamy na poslednú chvíľu štýlovo v bezpečí s týmto mini notebookom, ktorý sa môže pochváliť vonkajšou hnedou taškou. Táto jednoduchá DIY od Sketchy Notions je vyrobená z niečoho viac ako z papiera, noža X-Acto, lepidla a nejakej farebnej pásky a je perfektnou veľkosťou, ktorá sa dá zasunúť do zadného vrecka.

2. PLUG IT IN

Ak viete, ako skladať papier (alebo vám to nevadí stráviť trochu času cvičením), môžete si vyrobiť tento super lacný, umelý prívesok tienidla zo starej hnedej tašky. Aj keď je zoznam materiálov šťastne krátky, je potrebné mať na pamäti jeden detail, že by ste si mali byť istí, že používate žiarovku LED s nízkou teplotou, aby ste najskôr nehrozili (potenciálne) zapálením bezpečnosti tienidla! Piece of Rainbow má úplné návody, plus vzor na stiahnutie a diagram, ktorý vás prevedie projektom.

3. VYBERTE PECK

Dajte svoje zručnosti v tkaní košov na prácu s konverziou papierových tašiek na potraviny do kurióznych košov na držanie ovocia, kancelárskych potrieb alebo iných drobností, ktoré si vyžadujú korenie. Horúca lepiaca pištoľ, niekoľko základných potrieb pre domácnosť a tento krok za krokom od Lia Griffithovej je všetko, čo je potrebné na to, aby sa zvyšné vrecká z vašej najnovšej zbrane rýchlo premenili na perfektné malé plavidlo. Tieto malé koše sú očarujúce pre servírovanie piknikového občerstvenia alebo pre štýlové predstavenie darček hostesky.

4. WRAP IT UP

Baliaci papier môže byť drahší, najmä počas prázdnin. Tento šikovný hack vám ušetrí peniaze na drahom papieri, ale vaše balíky budú vyzerať rovnako leštené ako kedykoľvek predtým. Jednoducho nakrájajte hnedé papierové tašky na veľkosť krabice alebo darčeka, ktorý kryjete, a potom pridajte farebné nálepky v ľubovoľnom tvare alebo veľkosti, aby vyhovovali vášmu štýlu. Zapojte deti do zdobenia na popoludnie zábavnej zábavy s rozpočtom.

5. DOKONALÝ OBRAZ

Transformujte papierové vrece na rohože rustikálneho vzhľadu, ktoré slúžia ako módne pozadie pre obrázky a pamiatky. Pomocou Mod Podge tento rýchly a lacný projekt okamžite zvyšuje umeleckú a vizuálnu pozornosť každej miestnosti. Ahoj prírodný má informácie o tom, ako rozdrviť a prebudiť svoj papier pre dosiahnutie najlepších výsledkov - proces, ktorý má aj prekvapujúcu výhodu úľavy od stresu!