Hlavné systémy

Zjednodušte chladenie a kúrenie s jedným systémom pre celoročné pohodlie


Čítate jednu splátku v 10-dielnej sérii venovanej skúmaniu Mitsubishi Electric bezkanálového vykurovania a chladenia. Vidieť všetko.

Priemerný majiteľ domu si zvyčajne nezvolí svoj vlastný systém HVAC. Namiesto toho obvykle zdedí komponenty, o ktorých rozhodol predchádzajúci vlastník alebo pôvodný staviteľ. Mnohé bežné scenáre vám však dávajú slobodu zvoliť si vlastnú technológiu klimatizácie. Rozhodovanie však môže byť ťažké. Po porovnávaní s povedzme, že výber farby farby, systém HVAC vyvoláva niektoré zastrašujúce zložité otázky. Na jednej strane, vzhľadom na rastúce náklady na energiu, je ťažké preceňovať dôležitosť účinnosti. Na druhej strane, pretože ovládanie klimatických podmienok tak výrazne ovplyvňuje pohodlie domácnosti, existujú iba kľúčové faktory, ktoré presahujú prevádzkové náklady. Ešte zložitejšie je, že v mnohých častiach krajiny si extrémne podmienky vyžadujú tak zimné vykurovanie, ako aj letné chladenie. Stručne povedané, je tu veľa na zamyslenie.

Pri hľadaní jednoduchého a vysoko efektívneho riešenia sa čoraz viac majiteľov domov rozhoduje vzdať sa tradičných možností v prospech extrémne úsporných a komfortných kompaktných systémov bez káblov od spoločnosti Mitsubishi Electric.

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Američania sú zvyknutí na rozsiahle systémy HVAC, ktoré sú komplikovanejšími sieťami potrubí ešte viac nepraktické. Bezduché systémy od spoločnosti Mitsubishi Electric, bez ohľadu na svoje meno, nevyžadujú potrubie (hoci môžu byť integrované s existujúcimi potrubiami, ak sa to požaduje). Ductless systémy spoločnosti sú podstatne kompaktnejšie ako konvenčné konfigurácie núteného vzduchu. V skutočnosti najzákladnejší elektrický systém Mitsubishi obsahuje iba tri komponenty - vonkajší kondenzátor, vnútornú jednotku a ručný diaľkový ovládač. Vonkajšie a vnútorné jednotky sú spojené párom chladiacich rúrok, ktoré sú dostatočne malé na to, aby sa zmestili cez tri palcové otvory vo vonkajšej stene. Rozsiahly dom bez chladenia a kúrenia bez káblov by vyžadoval viac vnútorných jednotiek a možno aj viac kondenzátorov, ale bez ohľadu na štvorcový záber upraveného priestoru, Mitsubishi Electric nikdy nevybočuje zo svojho zásadne zjednodušeného dizajnu. Presne preto, že nie sú tak rušivé, systémy duálnych rozvodov Mitsubishi Electric sú vhodné na priamu inštaláciu šetriacu prácu. Inštalácia konvenčného systému HVAC s potrubím môže trvať niekoľko týždňov, ale systém Mitsubishi Electric môže byť často nainštalovaný v jeden deň.

DOČASNÁ ÚČINNOSŤ

Zadajte akékoľvek sídlo postavené v rokoch po druhej svetovej vojne a bez ohľadu na okolie, veľkosť domu alebo architektonický štýl pravdepodobne uvidíte potrubia. Potrubia sú síce všadeprítomné, ale kvôli svojej zlej energetickej účinnosti sú neslávne známe. Najmä pri cestovaní neizolovaným priestorom potrubia strácajú dostatok energie, aby znížili celkovú efektívnosť systému približne o 25 percent. Pec alebo klimatizačná jednotka potom musí pracovať nadčas, aby udržala pohodlnú vnútornú teplotu, a na konci mesiaca musí majiteľ domu platiť viac energetickej spoločnosti, a to všetko preto, že pre vzduchotechniku ​​s núteným vzduchom brzdí vážna konštrukčná chyba. Zvážte, že elektrické rozvody Mitsubishi Electric nie sú vybavené žiadnymi problémami s únikom vzduchu, špinavými kanálmi, ktoré spôsobujú, že staršie možnosti chladenia a kúrenia vedú k takým vysokým nákladom. V skutočnosti je veľa výrobkov patriacich do rady Mitsubishi Electric hodnotené podľa ENERGY STAR®, čo naznačuje, že pracujú s výrazne menšou energiou ako ich rovesníci. V skutočnosti, ak sa rozhodnete pre bezkanálový systém od spoločnosti Mitsubishi Electric, môžete očakávať, že účty sú o 30 až 40 percent nižšie, než na aké ste zvyknutí platiť.

NEPARALOVANÝ POHODLIE

Aj keď systémy káblovodov Mitsubishi Electric vedú k nižším účtom za elektrinu, neplánujú výkon. Naopak, finančne nenáročná technológia stále dokáže dodávať chladenie a ohrievanie kalibru značne nad rámec systémov núteného vzduchu. Čiastočne je to preto, že bežné HVAC sa zvyčajne zapínajú a vypínajú a vytvárajú nepríjemné kolísanie teploty. Na druhej strane systémy Mitsubishi Electric bez káblov udržiavajú rovnomerné teploty neustálym sledovaním okolitej teploty a podľa toho upravujú ich výkon. Mitsubishi Electric sa odlišuje od tradície iným spôsobom. V typickej inštalácii s núteným vzduchom riadi jeden termostat teplotu celého domu. To znamená, že ak chcete, aby bola spálňa na poschodí trochu útulnejšia, musíte tiež zohriať kuchyňu, aj keď sa váš manžel už sťažoval, že je príliš teplá. Mitsubishi Electric vám umožňuje vytvoriť rôzne zóny, každá s vlastnou vnútornou jednotkou a termostatom. Takto môžu byť konečne všetci pohodlní všetci členovia rodiny s rôznymi preferenciami regulácie klímy.

ROČNÝ VÝKON

Dokonca aj v extrémnych zimných teplotách sa môžete spoľahnúť na najmodernejšie duálne systémy Mitsubishi Electric, ktoré vám zaručia pohodlie. Pri teplotách nižších ako -13 stupňov Fahrenheita systémy vybavené funkciou Hyper-Heating INVERTER zabezpečujú, že majitelia domov si zachovajú výhody účinnosti a pohodlia bez toho, aby sa uchýlili k doplnkovému teplu, ktoré oddeľuje Mitsubishi Electric. Režim kúrenia obsahuje aj sadu špeciálnych doplnkových funkcií. Napríklad vďaka patentovanej technológii dosahujú systémy INVERTER svoju cieľovú teplotu za oveľa kratšiu dobu, ako by sa zahriatie trvalo v tradičnej peci. Ak ste zvyknutí nosiť šatku a rukavice vo vnútri, počkajte: S telefónom Mitsubishi Electric je úplné pohodlie vzdialené len pár minút. A nebolo by jednoduchšie prepínať medzi režimami chladenia a kúrenia - vyžaduje to iba stlačenie tlačidla. Pri chladení systém bez káblovodov zhromažďuje teplo z domu a vysiela ho von. V zime sa prevádzka zmení. Je to tak, Mitsubishi Electric získava teplo v období pod nulovým počasím a používa ho na udržanie teploty domova v najchladnejších dňoch v roku!

Na záver mnohí majitelia domov považujú HVAC za zdroj nielen chladenia a kúrenia, ale aj zmätku a záhad. Čo sa týka príťažlivosti ductlessových systémov Mitsubishi Electric, je však málo záhad. Jediným jednoduchým riešením môžete dosiahnuť celkový komfort a Ušetrite peniaze po celý rok.

Tento príspevok vám priniesla spoločnosť Mitsubishi Electric. Jeho fakty a názory sú názory a názory.