Ako na to a rýchle tipy

Genius! Zavlažovač fliaš Soda


Pre väčšinu rodičov je týždeň Labor Day nabitý barmi, prehliadkami alebo nákupmi v škole. Dovolenka pre deti je však pochmúrnou pripomienkou, že letná dovolenka je naozaj u konca. Pred zaslaním najmenších späť do školy im dajte poslednú letnú liečbu - trochu zábavy na záhrade s týmto (prakticky zadarmo) sprchovacím automatom pre kutilov od Jenn v Clever Crafty Cookin 'Mama. Na uskutočnenie svojho dňa budete potrebovať iba tri zásoby: pripináčik, prázdnu 2-litrovú fľašu sódy a 3/4 'otočný adaptér hadice z miestneho železiarstva.

Po prehrabávaní v recyklačnom koši vyplachujte fľašu podľa výberu, aby ste odstránili všetky zvyšky nápoja. Potom zoberte podložku dodávanú s hadicovým adaptérom, otočte ju na hrdlo fľaše a naskrutkujte otočný hadicový adaptér. Teraz uchopte tlačný kolík a strčte asi osem otvorov po jednej strane fľaše. Budete chcieť, aby boli dostatočne veľké, aby uvoľňovali tenké prúdy vody, a tak ich kývajte v každej z vašich štartovacích otvorov, aby ste ich rozšírili. Pripojte adaptér k vašej záhradnej hadici a zapnite čap, aby ste naštartovali nízky tlak vody. Akonáhle sa fľaša naplní vodou, prebytok začne vytrysknúť rovnako ako postrekovač.

Najlepšia časť? Tento hadicový nástavec je úplne prispôsobiteľný vašim potrebám. Pre vyšší prúd zvýšte tlak vody; pre ľahšiu hmlu Jenn odporúča ponechať malé pichnuté diery. Očakávajte hodiny zábavy v posledných z horúcich letných dní a skôr, ak- deti to unavujú, jednoducho premiestnite tento jednoduchý kutil do svojej záhrady ako praktický spôsob, ako zavlažovať rastliny.

PRE VIAC: Chytrá múdra variaca mama