Hlavné systémy

Rádio: Odstránenie vyradení v elektrických skriniach


Knockouts sú čiastočne vyrazené štvrtinové otvory v elektrických skrinkách, ktoré obsluhujú také veci, ako sú zásuvky a vypínače. Akonáhle je knockout odstránený, umožňuje to, aby sa elektrické káble dostali dovnútra a von z krabice.

Počúvaj O ODSTRÁNENÍ KNOCKOUTOV alebo si prečítajte nasledujúci text:

V priemernej elektrickej skrinke je niekoľko vyrazení, z ktorých každý má jeden alebo dva upevňovacie body pripomínajúce malé hrbole. Odstráňte knockout, ktorý by vodičom poskytol najpriamejší výstrel - to znamená, knockout, ktorý by vyžadoval najmenšie množstvo ohybov na strane drôtov.

Ak chcete odstrániť knockout, umiestnite špičku bežného skrutkovača s ostrím čepele priamo do okraja, na stranu oproti bodom pripojenia. To by malo čiastočne uvoľniť knockout, čo vám umožní odstrániť ho zvyškom cesty otáčaním tam a späť, až kým sa upevňovacie body nezaklapnú.

Ak vediete drôt do alebo z vyradenia, nezabudnite nainštalovať svorku na odľahčenie ťahu, doplnok, ktorý nielen drží drôty na svojom mieste, ale tiež ich chráni pred odieraním proti okrajom elektrickej skrinky. Existuje viac možností odľahčenia napätia; skontrolujte miestne centrum na zlepšenie domova.

Rádio je 60-sekundový tip na vylepšenie domácnosti, ktorý sa vysiela na viac ako 186 staníc na 75 trhoch v celej krajine. Kliknutím sem sa prihlásite na odber, takže môžete automaticky dostávať každú novú epizódu hneď po jej príchode - úplne zadarmo!