Súťaže a rozdávanie

Vstupte na letné slnko rozdajte ešte dnes!


Na letné dni nasiaknuté slnkom mnohí z nás smerujú do parku, na pláž a dokonca aj na vlastné záhrady. Koľko majiteľov domov však dokáže oceniť výhody denného svetla od veľkých interiérov? Ak vyhráte tento mesiac Letné slnko rozdajte Okamžite zvýšite prirodzené svetlo vášho domova, takže si môžete užívať slnečné lúče dlho po letných slabnutiach. Je to preto, že sme sa spojili so spoločnosťou Solatube, aby sme jednom šťastlivcovi dali dva neuveriteľné systémy denného osvetlenia vrátane inštalácie, ak je k dispozícii.

VSTUPTE TERAZ!

Dnes a každý deň v tomto mesiaci (od 12:00 hod. EST 31. júla 2015 do 11:59 hod. 31. augusta 2015) vstúpte do súťaže o dva systémy denného osvetlenia Solatube v hodnote až 1 500 dolárov. Pozri oficiálne pravidlá nižšie.

Ak vyhráte tento mesiac rozdávanie, získate všetky výhody krásneho prírodného svetla. Zvýšené slnečné svetlo nie je len výhoda pre izbové rastliny, ale tiež pomáha znižovať prudko rastúce náklady na energiu minimalizovaním potreby stropného osvetlenia. Nielen to, ale denné svetlo má tiež prekvapujúce výhody pre vašu náladu; Štúdie ukazujú, že existuje súvislosť medzi vystavením dennému svetlu a pozitívnym výhľadom a zlepšeným pocitom pohody.

Vďaka Solatube je perfektný spôsob pridávania toľko slnečného žiarenia, aké potrebujete, do svojho domu, je systém dodávok špičkových technológií. Na rozdiel od tradičných svetlíkov majú jednotky Solatube infračervené lúče, ktoré môžu prehriať váš domov, ako aj ultrafialové lúče, ktoré môžu predčasne vyblednúť nábytok a textílie. Výsledkom je ekologické a energeticky úsporné osvetlenie bez akýchkoľvek nevýhod nefiltrovaného slnečného svetla.

Tak na čo čakáš? Zadajte letné slnečné sviečky rozdávať dnes a každý deň v tomto mesiaci, aby ste mohli vyhrať nový jasný doplnok pre svoj domov.

Pre viac informácií o Solatube a ich produktoch kliknite sem.

„Letné rozdávanie letného slnka“ je otvorené iba pre trvalých legálnych obyvateľov USA z 50 susediacich štátov a okresu Columbia. Vo všetkých ostatných geografických polohách je neplatný. Nie je potrebný žiadny nákup. Ak je to zakázané, neplatí. Súťažné obdobie trvá od 12:00 hod. (EST) piatok 31. júla 2015 a končí o 11:59 hod. EST v pondelok 31. augusta 2015. Jeden vstup na domácnosť za deň. Alternatívny spôsob zadania pre Kreslenie je k dispozícii faxom na vaše meno a adresu na číslo 508-437-8486 počas príslušného Vstupného obdobia. Výherné možnosti závisia od počtu prijatých oprávnených prihlášok. vidieť Úradné pravidlá.