Trávnik a záhrada

Rádio: Doprajte svojej kosačke vyladenie


Keď sa letná sezóna blíži k svojmu vrcholu, je pravdepodobné, že kosačka bude mať z TLC v polovici sezóny úžitok.

Počúvaj O PRÁVNEJ STAROSTLIVOSTI alebo si prečítajte nasledujúci text:

Začnite tým, že vám to dobre opláchnete hadicou. Ak sa chcete dostať na spodnú stranu paluby, zvážte použitie hadicového nadstavca s dlhou manipuláciou. Týmto spôsobom môžete vyčistiť oblasť okolo čepele bez toho, aby ste museli kosačku nakloniť o viac ako niekoľko centimetrov.

Nezabudnite tiež, že motory kosačky na trávu žijú na benzín a vzduch. Ak ste dostali papierový filter, skontrolujte, či nie je upchaný. Ak je to tak, vymeňte nový papierový filter vo vhodnej veľkosti. Ak je vaša kosačka vybavená penovým vzduchovým filtrom, vymyte ju mydlovou vodou a pred opätovnou inštaláciou dajte suchú penu ľahkú vrstvu oleja.

Môžete tiež zmeniť zapaľovaciu sviečku alebo naostriť čepeľ. Teraz by vaša kosačka mala byť pripravená na zvyšok letných psích dní.

Rádio je 60-sekundový tip na vylepšenie domácnosti, ktorý sa vysiela na viac ako 186 staníc na 75 trhoch v celej krajine. Kliknutím sem sa prihlásite na odber, aby ste mohli automaticky dostávať každú novú epizódu hneď po jej príchode - úplne zadarmo!