Súťaže a rozdávanie

Zadajte 3 000 dolárov Ultimate Outdoor Griveaway s Delta Heat!


Toto leto vstúpte do jedinečnej vonkajšej kuchyne - svojej vlastnej. Navrhnuté oceneným plynovým inžinierom Dante Cantalom, história, dedičstvo a vášeň sú zabudované do každej najlepšej triedy plynového grilu Delta Heat Outdoor. V priebehu mesiaca júna vám dávame príležitosť vyhrať náš konečný vonkajší gril s cenou 3 000 dolárov. Rozdajte darček s Delta Heat a vylepšite svoj zážitok z vonkajšieho bývania. Jeden šťastný výherca dostane z nehrdzavejúcej ocele 32 ”vonkajší plynový gril Delta Heat plus prístupové dvere pre dokonalý zážitok z grilovania.

32 ”gril Delta Heat je vyrobená v USA v kráse, vyznačujúca sa najmodernejšou technológiou grilovania, elegantným dizajnom a pohodlnými funkciami meniacimi sa hry. Grilovanie pikantného mäsa a chutnej zeleniny k dokonalosti pomocou priameho tepla a keramického sálavého grilovacieho systému. Ľahko otvorte svoj gril pomocou asistenčného systému kapoty, v noci varte pomocou svetla LED na ovládacom paneli a halogénových svetiel v interiéri a vychutnajte si krásu lesklých akcentov, ktoré žiaria na letnom slnku.

Od dnešného dňa a každý deň počas júna (od 12:00 do 12:00 EST 15. júna 2019, do 11:59 EST 15. júla 2019) vstúpte a vyhrajte 32 “vonkajší plynový gril Delta Heat, vrátane prístupových dverí. Toto pozoruhodné nastavenie vonkajšej kuchyne bude hovoriť o vašom bloku!

Zakladateľ, majiteľ a prevádzkovateľ Dante Cantal už viac ako 30 rokov prispieva k vývoju a vývoju komerčných a bytových zariadení na varenie. Odborné znalosti spoločnosti Dante týkajúce sa domácich spotrebičov a vysokovýkonných komerčných zariadení na varenie pripravili pôdu pre jeho prechod na grily a vybavenie vonkajšej kuchyne v 90. rokoch. Delta Heat je skutočným vyvrcholením minulých skúseností, rafinovaných a zdokonalených, aby zabezpečili výnimočný dizajn, konštrukciu a výkon.

S týmto vedomím očakávame, že na vás urobí dojem plynový gril Delta Heat 32 ”. Má priamy tepelný a sálavý keramický grilovací systém, ktorý zaisťuje rovnomerne uvarené jedlá s vynikajúcou chuťou. Osvetlenie ovládacieho panela LED a vnútorné halogénové svetlá osvetľujú gril pre ľahké nočné varenie, zatiaľ čo akcenty s lešteným zrkadlom, ukazovateľ teploty a ľahko otvárateľný asistenčný systém kapoty vydávajú lesk špičkového vonkajšieho prostredia. zážitok z varenia.

32 ”plynový gril poskytuje luxusný priestor na varenie s rozlohou 525 štvorcových centimetrov, kompletný s infračerveným horákom na pečenie kvalitnej reštaurácie a tromi výkonnými horákmi typu U. Ohrievací / chladiaci stojan s rozlohou 239 štvorcových palcov poskytuje všetok priestor, ktorý potrebujete na zabezpečenie optimálnej teploty potravín počas celého procesu grilovania. Kryt grilu je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele 304 a dvojitá podšívka zaručuje vynikajúcu distribúciu tepla a rovnomerné varenie. 32-palcové prístupové dvere dodávajú vašej vonkajšej varnej stanici eleganciu a pohodlie, zatiaľ čo zváraná konštrukcia grilu a leštené akcenty zrkadiel ukazujú jeho trvanlivosť a ručne vyhotovený dizajn. Vyrobené v USA.

VSTUPTE TERAZ!

Zadajte $ 3000 $ Ultimate Outdoor Griveaway s Delta Heat denne, aby ste zvýšili svoje šance na výhru piatich elektrických nástrojov od Delta Heat.

“Ultimate Outdoor Grill prozradí 3000 dolárov s Delta Heat” je otvorená iba pre trvalých legálnych obyvateľov USA z 50 štátov a okresu Columbia. Zamestnanci (a ich najbližší rodinní príslušníci a členovia tej istej domácnosti) spoločnosti Vila Media, LLC, Delta Heat a ich príslušné pridružené spoločnosti nie sú oprávnení na vstup. Vo všetkých ostatných geografických polohách je neplatný. Nie je potrebný žiadny nákup. Ak je to zakázané, neplatí. Obdobie súťaže o cenu trvá od 12:00 hod. (EST) sobota 15. júna 2019 až 11:59 hod. (EST) pondelok 15. júla 2019. Jeden vstup na domácnosť za deň. Alternatívny spôsob zadania pre Kreslenie je k dispozícii faxom na vaše meno a adresu na číslo 508-437-8486 počas príslušného Vstupného obdobia. Výherné možnosti závisia od počtu prijatých oprávnených prihlášok. Pozri oficiálne pravidlá.