Trávnik a záhrada

Najlepšie grily pre dvorček Cookouts


Keď uvažujete o záhrade, ktorá je zábavná a stolová pod holým nebom, na obrázku je takmer vždy gril, ktorý horúcimi psami spaľuje kukuričné ​​klasy a všetko medzi tým. Či už chcete aktualizovať existujúci gril, ktorý je lepší, alebo plánujete postaviť plnú vonkajšiu kuchyňu, začnite týmto nákupným sprievodcom. Ďalej sme načrtli funkcie, ktoré majú tendenciu byť najviac žiaduce, a vybrali sme nasledujúcich päť najvyššie hodnotených modelov, ktoré sa hodia k účtu najlepšieho grilu.

 1. NAJLEPŠÍ VŠEOBECNÝ BACKYARDNÝ GRIL: Weber Spirit II 2-horák propánový gril
 2. NAJLEPŠÍ CHARCOÁLNY GRIL: Weber Original Kanvica na uhlie Premium
 3. NAJLEPŠÍ TABUĽKA NA STOLE: Weber Liquid Propane Grill
 4. NAJLEPŠÍ VESTAVÝ PLYNOVÝ GRIL: Vonkajší vstavaný gril na zemný plyn Bull
 5. NAJLEPŠÍ PELETNÝ GRIL: Traeger Renegade Elite Wood Pelety Gril

Faktor paliva

 • Charcoal: Pôvodné vonkajšie palivo na grily, drevené uhlie (vo forme brikiet) je stále najpredávanejším produktom, pretože ponúka vonkajšiemu kuchárovi vysoký stupeň regulácie teploty - čím viac brikiet sa používa, tým vyššia je teplota varenia. Tento druh grilu prepožičiava potravinám výraznú údenú príchuť, ktorá pripomína varenie pri ohni. Sú to tiež niektoré z najdostupnejších grilov, ktoré bežia od 50 do 200 dolárov v závislosti od veľkosti a kvality.
 • propán: Najpredávanejšie výrobky na dnešnom trhu sú poháňané propánovým plynom, ktorý sa dodáva v naplniteľných 20 libier. nádrže, ľahko dostupné v supermarketoch a obchodoch na zlepšenie domova. Mreže sú vybavené horákmi a automatickými zapaľovačmi, ktoré sa na dotyk vyhrievajú a upravujú teplo na číselníku. Propanové grily sú prenosné, aj keď sa veľkosť líši od malých stolných modelov až po veľké zvislé verzie. Očakávajte, že zaplatíte 100 až 1 100 dolárov za propánový gril v závislosti od veľkosti, kvality a pridaných možností.
 • Zemný plyn: Pretože zemný plyn neprichádza do praktických nádrží, ako je napríklad propán, vonkajšie grily, ktoré sú poháňané zemným plynom, sú zvyčajne navrhnuté tak, aby boli trvalo nainštalované vo vonkajšej kuchyni a napojené na domové plynové potrubie v domácnosti (úloha pre inštalatéra s licenciou). S grilom na zemný plyn sa nebudete musieť starať o ťahanie propánových nádrží, ale budete platiť viac, až 4 000 dolárov za špičkový model so všetkými zvonmi a píšťalkami.
 • pelety: Rovnako ako grily na drevené uhlie, grily na pelety prepožičiavajú potravinám ľahkú dymovú vôňu z výberu peliet z tvrdého dreva, ktoré spaľujú javor, čerešňa, dub alebo mesquit, všetko dostupné v domácich prevádzkach a na farmách. Palivová skriňa drží pelety a automaticky ich vydáva do ohnivej komory grilu podľa potreby, aby sa udržala prednastavená teplota na varenie alebo údenie mäsa pri nižšej teplote. Pretože automatický dávkovač na grile na pelety vyžaduje na spustenie elektrinu, na varenie budete potrebovať aj externú zásuvku alebo predlžovací kábel.

Dimenzovanie hore

Pri dimenzovaní grilu je najdôležitejším meradlom jeho celková varná plocha. Malý gril vhodný na varenie 10 až 12 hamburgerových koláčikov by mal mať najmenej 300 štvorcových centimetrov varnej plochy. Stredný až veľký gril so 450 až 500 štvorcových palcov varnej plochy pojme až 24 hamburgerových placičiek. Niektoré grily sa dodávajú s pripojenými bočnými horákmi, ktoré držia malú mriežku alebo hrniec, čo pomáha rozširovať priestor na varenie. Pokiaľ ide o veľkosť grilu, je zvyčajne lepšie zväčšiť sa, ako si myslíte, že budete potrebovať pre prípad, že si budete chcieť uvariť ďalšie jedlá, ako napríklad kukuricu na klase alebo ražniči.

Posudzovanie ďalších možností

To, čo robí gril vynikajúcim na trhu a v srdci grilovačov, je často komparz. Nájdete tu prebytok možností, ktoré sú navrhnuté tak, aby prispôsobili najlepší gril pre vaše zvyčajné záhradné varenia. Nemusíte sa však skutočne vysporiadať s „dielami“. Pomocou nižšie uvedeného zoznamu určite, na čom vám najviac záleží, než začnete nakupovať.

 • rošty: Tyče, ktoré držia jedlo, sa mimoriadne ľahko čistia a majú mimoriadne trvanlivosť, keď sú vyrobené z roštov z nehrdzavejúcej ocele a porcelánu potiahnutého železom alebo porcelánom. Nenatierané liatinové mriežky však majú sklon k hrdzaveniu a korózii, ak nie sú po použití vyčistené a sušené ručne - alebo ak sa gril nachádza v oblasti s vysokou vlhkosťou. Vyhnite sa mriežkam s tenkými oceľovými alebo hliníkovými mriežkami (zvyčajne najlacnejšie značky), pretože môžu za niekoľko mesiacov hrdzaviť, ohýbať sa alebo inak opotrebovať.
 • Infračervená technológia: V niektorých horných plynových griloch sa nachádza infračervená technológia, ktorá je cenená za rovnomerné rozloženie tepla. Plyn ohrieva sálavé vykurovacie teleso, ktoré potom vyžaruje teplo v celej grilovacej komore. Používatelia uvádzajú, že sálavé teplo ponúka konštantnú teplotu pečenia, čo môže byť žiaduce, ak varíte veľký kúsok mäsa, ako je napríklad pečené mäso alebo pečiete pizzu s kamennou panvou.
 • gril: Ak plánujete grilovať morku vďakyvzdania alebo menšie kurča, príde vhod ražňa. Niektoré grily obsahujú oceľovú tyč (alebo ju ponúkajú samostatne) na vloženie veľkým kúskom mäsa alebo celého vtáka, ktorý sa potom zavesí v strede varnej komory. Z vonkajšej strany môžete mäso ručne otáčať pri varení, alebo - ak je na grile automatická rotisserie - bude pre vás pomaly rotovať.
 • Bočné horáky: Mnohé plynové grily sa dodávajú s jedným alebo viacerými bočnými horákmi, ktoré sa dajú použiť na ohrievanie hrncov a panvíc ďalších potravín, rovnako ako varenie na varnej doske.
 • panvy: Ak ste pripravení pripraviť každé jedlo vonku, vrátane palaciniek cez víkend, budete mať úžitok z grilu, ktorý sa dodáva s povrchom mriežky. Niektoré takéto grily sú vybavené iba veľké povrchy mriežky (bez mriežok), zatiaľ čo iné rozdeľujú varnú plochu pomocou mriežok a mriežky.

Pri výbere najlepšieho grilu pre váš dvor je dôležitým faktorom váš osobný spôsob varenia, váš rozpočet a obľúbené jedlá vašej rodiny. Pravdepodobne však nemôžete pokaziť s niektorým z nasledujúcich piatich, ktoré spĺňajú naše náročné štandardy a zapôsobia na milovníkov grilovania, ako ste vy.


NAJLEPŠÍ VŠETKÝ VÝHRIACOVÝ GRIL: Propánový gril s 2 spálňami Weber Spirit II (349 $)

Väčšina majiteľov domov zamiluje 2-horákový propánový gril Weber Spirit II, vybavený 450 štvorcových centimetrov varnej plochy a ľahko čistiteľnými liatinovými roštami so smaltovaným porcelánom. Dodáva sa s panvou na zber tuku, teplomerom, palivomerom (takže budete vedieť, kedy sa blíži prázdna nádrž na propán) a automatickým zapaľovaním. Kupujúci Amazonu udeľujú Weberovmu grilu 4,5 hviezdy za jeho výkon a v neposlednom rade za jeho praktický dizajn otvoreného košíka, ktorý ponecháva priestor pre propánovú nádrž. K dispozícii od Amazonu.


NAJLEPŠÍ CHARCOÁLNY GRIL: Weber Original Kanvica na uhlie Premium Charcoal Grill (164 dolárov)

Najlepšie z jedál pripravených na drevenom uhlí sa nepozerajte ďalej ako na originálny gril na varenie uhlia od spoločnosti Weber. Môžete si pripraviť až 13 hamburgerov naraz v jeho varnej zóne s rozlohou 380 štvorcových centimetrov (vrátane priloženej hamburgerovej tlače) a každý hamburger bude mať táborák! Táto zvláštna príchuť zarába na grile 4,6 hviezd od zákazníkov Amazonu, rovnako ako jednoduchosť použitia. Veko a misa sporáka sú porcelánovo smaltované, aby odolali hrdzi, a pod misou je umiestnený zachytávač popola, aby sa očistilo. Je dodávaný so zabudovaným teplomerom veka a mriežkou na varenie z nehrdzavejúcej ocele. K dispozícii od Amazonu.


NAJLEPŠÍ TABUĽKA NAJLEPŠÍCH STABILÍN: Weber Liquid Propane Grill

Nepotírejte ho, ak na palube alebo terase nemáte miesto na veľký gril. Vďaka 4,7-hviezdičkovému stolu Weber Tabletop Propane Grill nepotrebujete viac miesta na varenie. Tento menší gril má automatické zapaľovanie a 189 štvorcových palcov smaltovaných liatinových roštov alebo dostatok miesta na grilovanie štyroch veľkých hamburgerov naraz. Odolné smaltované telo a veko uľahčujú presun zo stolíka na terasu k udalosti tailgating. Môžete si dokonca vybrať jednu z ôsmich farieb grilu, aby zodpovedala vášmu tímu. K dispozícii od Amazonu.


NAJLEPŠÍ VSTAVENÝ PLYNOVÝ GRIL: Vstavaný gril na zemný plyn od spoločnosti Bull Outdoor (1 949 dolárov)

Pridať 600 štvorcových palcov varnej plochy (mriežky z nehrdzavejúcej ocele) a Rotisserie do vašej vonkajšej kuchyne s týmto pôsobivým stacionárnym grilom od Bull Outdoor Products. Pripája sa priamo na plynové potrubie vášho domu a prináša vám široký rozsah varenia na dvor. Vstavaný gril je navyše vybavený dvoma praktickými vnútornými svetlami, aby ste videli, čo varíte, aj po zotmení. Nakupujúci Amazonu oceňujú jeho „kvalitu vnútornej kuchyne“ a elegantný vzhľad, udeľujúc grilu Bull 4,3 hviezdy. K dispozícii od Amazonu.


NAJLEPŠÍ PELETNÝ GRIL: Gril na pelety Elite Wood Traeller Renegade Elite (699 $)

Ak chcete, aby táto výrazná chuť táboráku s všestrannosťou robila všetky vaše vonkajšie varenie, vyskúšajte grilovaciu peletku Elite Wood Traeger Renegade Elite. Kupujúci Amazonu udeľujú grilovaču Traeger 4,3 hviezdy za možnosť grilovania, opekania a pečenia, všetko v tej istej jednotke. Regulátor teploty zariadenia Traeger rozdeľuje pelety z tvrdého dreva podľa potreby, aby sa udržala rovnomerná teplota pečenia, takže si môžete pečiť morčacie mäso alebo upiecť bochník chleba vo varnej komore. Gril Traeger ponúka 380 štvorcových centimetrov varnej plochy - dosť pre 13 hamburgerov súčasne - a prichádza s praktickým náradím a automatickým zapaľovaním. K dispozícii od Amazonu.


Pozri si video: Visiting my hometown. .with Carl (Jún 2021).