Nástroje a dielňa

Rádio: Zvýšte bezpečnosť pomocou skrutiek s ochranou proti falšovaniu


Spoločnosti sa už roky snažia udržať krok vpred pred vandalom a zlodejmi výrobou takzvaných bezpečnostných spojovacích prvkov, ktoré sa dajú odstrániť iba pomocou špecializovaných nástrojov. Je pravdepodobné, že zlí ľudia stále hľadajú riešenia.

Počúvaj O BEZPEČNOSTNÝCH FASTENEROCH alebo si prečítajte nasledujúci text:

Na trhu sú teraz desiatky bezpečnostných spojovacích prvkov. Niektoré z účinnejších zločincov sú tie, ktoré majú vyčnievajúci kolík uprostred inak bežnej hlavy skrutiek. Ďalší populárny typ spojovacích materiálov nazývaný „hadie oko“ má na vrchu iba dve malé priehlbiny. Ešte ďalší nemá žiadne štrbiny ani zárezy, takže by mohol byť zlodej, aby videl iba plochú, mierne zaoblenú hlavu. A samozrejme vždy existujú upevňovacie prvky s reverzným závitom. Sú navrhnuté tak, že keď sa ich podvodníci snažia vytiahnuť, v skutočnosti ich sprísňujú.

Nakupujte svoje miestne domáce centrum pre mnoho z týchto spojovacích prvkov, spolu s nástrojmi, ktoré im vyhovujú. Pre niektoré z exotickejších bezpečnostných spojovacích prvkov však musíte ísť do špecializovaných dodávateľov.

Rádio je 60-sekundový tip na vylepšenie domácnosti, ktorý sa vysiela na viac ako 186 staníc na 75 trhoch v celej krajine. Kliknutím sem sa prihlásite na odber, aby ste mohli automaticky dostávať každú novú epizódu hneď po jej príchode - úplne zadarmo!