Súťaže a rozdávanie

Zadajte rozdanie 3 000 dolárov v garáži ešte dnes!


Pre dobre zorganizovaný domov by väčšina z nás nemohla bez garáže žiť. Je to miesto na ukladanie sezónneho vybavenia, náradia a dokonca aj našich automobilov. Ale pokiaľ ide o prestavby a opravy domov, garáž je až príliš často premyslená. Ak váš priestor prebrali neporiadok a neporiadok, dostali sme sa za tento mesiac späť Odovzdanie garáží v hodnote 3 000 USD od spoločnosti Hyde Tools.

VSTUPTE TERAZ!

Dnes a každý deň v tomto mesiaci (od 12:00 do 20:00 EST 30. júna 2015 do 11:59 hodín 31. júla 2015) vstúpte a vyhrajte od spoločnosti Hyde Tools hotovosť v hodnote do 3 000 dolárov. Pozri oficiálne pravidlá nižšie.

Ak vyhráte tento mesiac rozdávanie, budete môcť zmeniť nevýraznú garáž na čistý, uprataný a multifunkčný priestor. Spoločnosť Hyde Tools sa zameriava na to, aby bola DIY rýchla a ľahká vďaka svojim radom nástrojov na maľovanie, čistenie exteriéru a údržbu domácnosti - a urobia z vášho garáže rovnako jednoduché! Možno by ste chceli nainštalovať lepšie úložné riešenie pre ručné náradie, najať dodávateľa, ktorý zafarbí a utesní vaše betónové podlahy, alebo dokonca pridáte umývadlo, aby dielňa vyčistila hračku. Bez ohľadu na to, ako vyzerá vaša vysnívaná garáž, spoločnosť Hyde Tools vám ponúkne 3 000 dolárov, aby sa stala realitou.

Tak na čo čakáš? Zadajte rozdanie 3 000 dolárov na odovzdanie do garáže dnes a každý deň tento mesiac, aby ste mohli vyhrať neuveriteľnú zmenu v garáži.

Viac informácií o Hyde Tools a ich produktoch nájdete tu.

„Odovzdanie garáže v hodnote 3 000 USD“ je otvorené iba pre trvalých legálnych obyvateľov USA zo 48 susediacich štátov a okresu Columbia; obyvatelia Aljašky a Havaja nie sú oprávnení. Vo všetkých ostatných geografických polohách je neplatný. Nie je potrebný žiadny nákup. Ak je to zakázané, neplatí. Súťažné obdobie trvá od 12:00 hod. (EST) utorok 30. júna 2015 a končí o 11:59 hod. EST v piatok 31. júla 2015. Jeden vstup na domácnosť za deň. Alternatívny spôsob zadania pre Kreslenie je k dispozícii faxom na vaše meno a adresu na číslo 508-437-8486 počas príslušného Vstupného obdobia. Výherné možnosti závisia od počtu prijatých oprávnených prihlášok. vidieť Úradné pravidlá.