Súťaže a rozdávanie

Thumbs Up: Dnes sa začína súťaž 2 x 4


Pokiaľ ide o drevospracujúci priemysel, málo vecí je všadeprítomných ako pokorná drevená doska 2 x 4. Existuje dobrý dôvod, prečo sa tento materiál vyskytuje v toľkých DIY projektoch. Táto doska je nielen multifunkčná, ale je robustná a kvalitná na naštartovanie. Preto v tomto mesiaci predstavujeme niekoľko našich obľúbených 2 x 4 projektov z celého webu Palec hore súťaž.

ZOBRAZIŤ VŠETKY PROJEKTY TU

Palec hore vyzdvihuje niektoré z najlepších a najjasnejších blogerov pre domácich majstrov a tento mesiac sme nadšení, že môžeme zdieľať tri neuveriteľné 2 x 4 projekty. Každý z nich získa body za kreativitu a štýl, ale spoliehame sa na to, že nám pomôžeme pomenovať jedného bloggera ako majstra tohtoročnej súťaže a cenu - darček za darček 250 dolárov.

Takže odovzdajte svoj hlas dnes a každý deň v júli, aby ste svojmu obľúbenému blogerovi pomohli stať sa víťazom tohto filmu v tomto mesiaci. Koniec koncov, je to váš hlas, ktorý určuje výsledok tejto súťaže.

Gratulujeme víťazovi blogu, ktorý vyhral minulý mesiac, Start at Home. Prečítajte si viac o víťazstve Palec hore projekt tu.

Chcete na ďalší blog odporučiť bloggera Palec hore? Povedzte nám o tom na Facebooku alebo Twitteri!