Dvere a okná

Objavte, ako tento inovatívny svetlík svieti v noci


Videnie obrovského rozdielu medzi umelým svetlom a jasným, krásnym a prirodzeným osvetlením nálady si nevyžaduje víziu 20/20. Po celé desaťročia majitelia domov chápali rozdiel a jeho dôležitosť a často pridávali svetlíky, aby umožnili slnečnému žiareniu. Určite niektoré z prvých svetlíkov trpeli problémami s výkonom, ale pokroky vo výrobe nielen opravili minulé nedostatky, ale otvorili rad nových možností do budúcnosti.

Solatube International, Inc. sa dnes so svojím revolučným prístupom k tejto kategórii radí na popredné miesto v tomto odvetví. Zatiaľ čo tradičné strešné okná sú v podstate okná na streche, Solatube ponúka niečo nové, iné a v očiach mnohých oveľa lepšie ako to, čo prišlo predtým. Možno by sme si zvykli myslieť na svetlíky, ktoré osvetľujú iba priestor priamo pod ním, ale trubicové zariadenia na denné svetlo Solatube (TDD) sú schopné dodávať prirodzené svetlo do prakticky akejkoľvek miestnosti, dokonca aj na prízemí viacposchodového domu. To všetko umožňuje jedinečný a priekopnícky dizajn, ktorý sa opiera o tri hlavné komponenty: kupolu zachytávajúcu denné svetlo, vysoko reflexnú trubicu na usmerňovanie svetla a prispôsobiteľnú šošovku v miestnosti, ktorá nakoniec dodáva a rozptyľuje svetlo. Solatube, ktorý beží od strechy po najtmavší, najviac zastrčený roh vášho domova, využíva najmodernejšiu optiku, ktorá vám umožní predstaviť denné svetlo, kdekoľvek chcete.

Kompaktný a nákladovo efektívny systém Solatube vyniká mnohými presvedčivými dôvodmi. Ale to je to, čo by mohlo byť najpôsobivejšie: Spoločnosť skutočne prišla na to, ako zabezpečiť, aby svetlíky fungovali v noci! Zoznámte sa so inteligentným LED systémom Solatube, jedinečným hybridným riešením osvetlenia, ktoré je vždy funkčné, slnko alebo žiadne slnko.

DEŇ A NOC
Solatube kombinuje svoju technológiu denného osvetlenia s najnovšími LED diódami pre inteligentný systém LED a poskytuje jedinečné riešenie pre domáce osvetlenie. Vo svojom jadre je riadiace centrum, ktorého technológia SunSense neustále monitoruje množstvo svetla prichádzajúceho zo strechy. Ak napríklad a keď hladina svetla klesne napríklad pri západe slnka alebo v období silného oblačnosti, technológia SunSense okamžite aktivuje integrované LED žiarovky. Majiteľ domu si možno ani nevšimne prechod z denného svetla na LED av niektorých prípadoch môžu oba typy osvetlenia fungovať spoločne. Takto na rozdiel od všetkých predchádzajúcich svetlíkov poskytuje systém Solatube Smart LED Systems vždy osvetlenie, slnko alebo žiadne slnko. Je to revolučný koncept a dôsledky sú ďalekosiahle. Remodeleri museli kedysi inštalovať ďalšie svietidlá, aby sa zohľadnila skutočnosť, že v noci by sa svetlík stal v skutočnosti nefunkčným, veľkým čiernym obdĺžnikom. Teraz, namiesto toho, aby ste sa uspokojili s nevzhľadnými švajčiarskymi stropmi podobnými syrom, môžete dosiahnuť prehľadný a zefektívnený vzhľad pomocou jednotlivých svietidiel, ktoré poskytujú denné aj nočné osvetlenie.

VÝHODA LED
Každý inteligentný LED systém Solatube je vybavený kvartetom 3000 K LED žiaroviek. Aby sme to vyjasnili: Toto nie sú druhy žiaroviek, ktoré pravidelne vymieňate. LED diódy sú najdlhšou výdržou každého typu žiarovky a často zostávajú životaschopné až 20 rokov. To je trikrát dlhšie ako u kompaktných žiariviek, osemkrát dlhšie ako u halogénov a 25-krát dlhšie ako u žiaroviek! Od Thomasa Edisona a príchodu známej žiarovky sa skutočne veľa zmenilo. Technológia prešla míľovými krokmi a v oblasti osvetlenia odráža LED to najlepšie z dnešnej doby.

MIMORIADNA ÚČINNOSŤ
Horné svetlíky nechávajú miestnosti v lete príliš horúce, v zime príliš chladné. Mohli by ste buď žiť v nepohodlí, alebo zaplatiť príplatok za vaše vykurovacie a chladiace zariadenia, ktoré pôsobia nadčas pôsobením proti tomuto účinku. Ani jedna z možností neznie veľmi príťažlivo, však? Vďaka inteligentnému LED systému nemusíte robiť starosti s tým, že svetlík spôsobí fyzické alebo finančné ťažkosti. Systém sa môže pochváliť vyhľadávaným hodnotením ENERGY STAR pre svoju schopnosť udržať tepelný zisk a tepelné straty na minimálnej úrovni. Inštalácia svetlíkov tu neznamená narušenie domácej teploty a nie je to tak?

Systém Smart LED skutočne šetrí peniaze: v porovnaní s tradičným svetelným zdrojom je to o 94% účinnejšie! Je to preto, že slnečné svetlo samozrejme nestojí nič, takže keď je deň a slnko, míňate 0 dolárov. Potom, keď sa v noci, keď sa systém prepne na LED, využijete skutočnosť, že v porovnaní s klasickými žiarovkami vyžaduje novšia technológia na prevádzku výrazne menej energie. Kombinujte bezplatné slnečné svetlo s lacným LED osvetlením a pri osvetlení domácnosti získate značné úspory.

Výberom inteligentného LED systému s voliteľným snímačom obsadenia získate ďalšie úspory. Senzor Solatube zistí, či sa v miestnosti nachádza niekto, a podľa toho aktivuje alebo deaktivuje žiarovky LED. Týmto spôsobom môžete zaistiť, aby v prípade, že rodinný príslušník zabudne vypnúť svetlo, na konci mesiaca neukončili platenie chyby. S voliteľným snímačom obsadenia už nikdy nebudete musieť premýšľať o zasiahnutí vypínača svetla a zároveň dosiahnuť maximálnu úsporu energie.

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA
Inštalácia môže trvať aj skromný konvenčný svetlík. Inteligentný systém LED v rukách predajcov Solatube Premier trvá iba pár hodín. V závislosti na vašich schopnostiach a skúsenostiach budete dokonca schopní zvládnuť inštaláciu sami. Je to preto, že systém nevyžaduje žiadne štrukturálne zmeny; komponenty zapadajú medzi a okolo krokiev a nosníkov, čo umožňuje rýchly a ľahký projekt. Inteligentné LED diódy sa inštalujú zvlášť bezbolestne, kdekoľvek v súčasnosti existujú nadzemné svietidlá. Je to preto, že tu nie je potrebné spúšťať nové káble. To, čo poháňalo predchádzajúce zariadenie, by sa jednoducho pripojilo k napájaniu nového zariadenia Solutube. Týmto spôsobom - či už v predsieni, práčovni alebo malej kúpeľni - systém Smart LED umožňuje majiteľom domov zaviesť jasné a oslňujúce denné svetlo do priestorov, ktoré boli predtým osvetlené iba slabým umelým svetlom. Najlepšie zo všetkého je, že majitelia domov to môžu robiť nenápadným spôsobom, ktorý si vyžaduje minimálne úsilie a takmer žiadne úpravy domu. Skúste niečo podobné povedať o konvenčnom svetlovode!

Majitelia domov milujú svetlíky na premenu tmavých, mrazivých interiérov na svetlé a vzdušné priestory. Solatube Smart LED System vďaka svojmu jedinečnému dizajnu ide tam, kde iní nemôžu, a prináša slnečné svetlo do prakticky akejkoľvek miestnosti v domácnosti. A na rozdiel od iných svetlíkov, minulých a súčasných, tento nestmavne, keď slnko zapadá!


Tento príspevok vám priniesol Solatube. Jeho fakty a názory sú názory a názory.