Ako na to a rýchle tipy

Rustikálny remeselnícky ostrov


Závislá dvojica majstrov na kutiloch, Katie, reimaginovaný ostrov pre domácich majstrov, plánuje vytvoriť pre svoje remeselnícke miesto skladovacie miesto, ktoré je ideálne na uchytenie nepraktických predmetov, ako je jej šijací stroj. Objavte, ako vložila svoju osobnú pečiatku na túto žiarivú krásu.

MATERIÁLY A NÁRADIE
- (Zhromaždené z plánov Ana Whiteovej):

-1 - 3/4 "hrubá horná 24" x 52 "(odporúčame predpripravený panel projektu)
- 5 2 × 4 @ 8 stôp dlhá
- 3 2 × 2 @ 8 stôp dlhá
-1 - 1 × 12 @ 8 stôp dlhé (odrežte 31 1/2 'dlhé kúsky z tejto dosky)
- 1 1 × 12 @ 4 stopy (odrežte police z tejto dosky)
- 3 1 × 3 @ 8 stôp dlhá
- 3 1 × 2 @ 8 stôp dlhá
- 1 1 × 6 @ 10 stôp dlhá
- 1 1 × 8 @ 4 stopy dlhé
- doska 4 '1 × 10 pre zarážky zásuvky
Preglejky -2 - 10'x18 '1/2' preglejky pre dno zásuvky (môže to byť útržok alebo kúpiť 1/4 'list)
- 4 kolieska kolieska, ktoré je možné namontovať na spodok 2 × 4
- 2-palcové skrutky
- nechty 1 1/4 palca
- nechty s povrchom 2 palce
- 11/4 'skrutky do vreckových otvorov
- Skrutky do 21/2 'vrecka
- Elmerovo lepidlo na drevo
- Meracie pásmo
- Námestie
- Tužka
- Bezpečnostné okuliare
- Ochrana sluchu
- Kreg Jig
- Vŕtačka
- Kotúčová píla
- Pokosová píla
- Brad Nailer
- Náhodná orbitálna brúska
- Brúsny papier

KROK 1


Pred začatím projektu som predrezal celé svoje drevo a pomocou orbitálnej brúsky brúsil všetky svoje kúsky brúsnym papierom o hrúbke 150 a 220 a potom ich spojil. Na tomto projekte je veľa zákoutí a zárezov a predbežné brúsenie uľahčuje život.

Plány neukazujú, kde presne vŕtať vaše vreckové diery pomocou Kreg Jig, takže som chcel ukázať, kde som umiestnil môj. V plánoch bolo odporúčané vyvŕtať 3/4 'otvory pre vrecká do horného vzpery, aby sa pripevnila horná časť stola. Neskôr som zistil, že po vyvŕtaní dier sa nakoniec odhalil iba jeden z dôvodu 1 x 12 zásuviek / políc.

KROK 2


Chcel som, aby bol stred stola pripevnený k základni, a tak som vyvŕtal 3/4 palcové otvory do stredového deliča. Tieto rovnaké otvory som vyvŕtal do strán zásuvky / police na každom konci základne.

KROK 3


Boky zásuvky / police som pripevnil pomocou 2 'skrutiek a zásuvka sa zastavila pomocou 1 1/4' skrutiek do vrecka. Tiež som použil lepidlo na drevo na všetky moje kúsky pred ich zoskrutkovaním. Pri takýchto projektoch som zistil, že nikdy nemôžete mať príliš veľa svoriek.

KROK 4


Bolo to trochu ťažké nájsť tú dokonalú priepasť medzi lamelami, ktorá by ich prinútila dokonca celú cestu naprieč. Skúšal som rôzne kúsky šrotu, meral som vzdialenosť medzi nimi, atď. Nakoniec som chytil jednu zo starých dosiek môjho mladšieho syna a stalo sa to perfektnou šírkou! Odložil som medzeru na jednom konci, prilepil ju a pribíjal, potom presunul knihu na druhý koniec lamely a urobil to isté.

KROK 5


Zostavenie zásuviek bolo veľmi jednoduché. Kúpil som si preglejku 2'x4 'preglejky 1/4' pre spodnú časť zásuviek a po zhotovení škatule som ich roztrhol. Preglejku som prilepil a pribíjal k spodnej časti zásuvky a brúsil som všetky hrany, ktoré neboli úplne zarovnané.

KROK 6


Pôvodné plány vyžadujú, aby sa 2 x 2 kusy použili ako vzpera na držanie zásuviek. Pridal som druhú 2 × 2 nad každú vzperu, aby sa zásuvkám poskytla určitá dodatočná podpora, takže zásuvky sa pri otvorení nevypadnú. ne. Pretože diapozitívy na bokoch zásuviek sú 1x2s, vyrezal som malý kúsok šrotu o 1/8 palca dlhšieho ako je hrúbka šuplíkov zásuvky a použil som ho ako vodidlo pri zaskrutkovaní hornej podpery.

KROK 7


Prilepil som, zovrel a pribalil lemovanie 1 × 2 k hornej časti základne a nechal som ho trochu zostať.

KROK 8


Pretože knižnice v mojej remeselníckej izbe sú veľmi tmavé, trvalo mi chvíľu, kým som sa rozhodol, ako dokončím ostrov. Nakoniec som sa rozhodol vystúpiť z mojej pohodlnej zóny a maľovať tyrkysovou farbou. Ako farbu farby v saténovom prevedení som si vybral Valspar Rushing Stream. Vedel som, že chcem dať ostrovu rustikálnu patinu a táto farba bola presne tým, čo som si predstavoval.

Vďaka, Katie! Ak chcete získať viac farebných projektov, navštívte stránku Addicted 2 DIY.