Hlavné systémy

Nikdy nestratíte nič so značkami na sledovanie dlaždíc


Keď sa ponáhľate z dverí, panikala šialenstvo nad stratenými predmetmi - všetci sme tam boli a stresujúce hľadanie má potenciál vykoľajiť celý deň. Vďaka aplikáciám ako Find My iPhone a Android Device Manager nie je nájdenie nevybaveného telefónu stratenou príčinou. Čo sa však stane, keď sa v náhodnom poradí stratia neelektronické majetky - vaše kľúče, peňaženka alebo dokonca domáce zviera? Zadajte dlaždicu, sledovaciu značku, ktorá umožňuje smartfónu pomôcť pri hľadaní všetkých nesprávne umiestnených vecí.

Ako už názov napovedá, každá dlaždica má tvar bieleho štvorcového čipu, približne veľkosti pol dolára. Môžete ho pripevniť na takmer všetko, čo by ste kedy hľadali. Zasuňte dlaždicu na krúžok na kľúče pomocou šikovného otvoru vyrazeného v ľavom hornom rohu, pomocou lepidla prilepte jednu na diaľku alebo jednoducho vložte dlaždicu do vrecka tašky alebo peňaženky. Potom v mobilnej aplikácii jednoducho prepojte zariadenie s účtom. Ak položka Dlaždice niekedy zmizne, tento malý pomocník vám umožní vyhľadať ju pomocou mapy vo vašom smartfóne. To vám povie, keď sa zahreje, a dokonca môžete nechať aplikáciu vyzváňať dlaždicu, aby ste ju mohli sledovať podľa uší a vykopať ju. Táto funkcia je veľmi užitočná, keď sa snažíte nájsť skryté kľúče alebo diaľkové ovládanie. ktorý spadol za pohovku.

Namiesto použitia technológie GPS na nájdenie polohy v reálnom čase, každá značka sledovača vysiela signál Bluetooth, ktorý váš telefón vyzdvihne, keď je v okruhu 100 stôp od značky. Našťastie, ak ste vystúpili mimo tohto okruhu, aplikácia sleduje posledné miesto, na ktorom „videla“ vašu položku, čo by mohlo byť zhruba tam, kde ste naposledy odišli - užitočné východisko pre opakovanie krokov, ak ste už strávil deň prevádzkou pochôdzok a nepamätá si, či ste nechali peňaženku pri pultovom pulte alebo na stole pri kávičke.

Asi najzaujímavejšou funkciou aplikácie je jej prístup k rozsiahlej sieti používateľov dlaždíc, ktorá môže byť kľúčom k vyhľadaniu týchto používateľov. skutočne stratené položky. Ak vaša kachlová položka zmizne (povedzte na batožine na letisku), pomocou aplikácie ju nahláste ako stratenú. Keď sa akýkoľvek iný telefón, na ktorom je spustená aplikácia, dostane do 100 metrov od neho, aplikácia vás upozorní na jeho polohu-bez upozornenie druhého používateľa na stratený tovar v okolí. Kým predtým, ako by ste nechali batožinu niekde, jediné, na čo by ste sa obrátili, by bolo volanie na všetky miesta, na ktorých ste sa zastavili v dennom cestovaní, teraz sa môžete spoľahnúť na väčšiu skupinu cudzincov, aby ste sa dostali na dno prípadu chýbajúca kabelka.

Nákupná taška, každá 25 dolárov