Súťaže a rozdávanie

Vstúpte a vyhrajte 3.000 dolárov.


Sezóna na terase je tu oficiálne! Pre väčšinu majiteľov domov nie je nič iné, ako relaxovať pri ohnisku a baviť priateľov a rodinu v prekrásnom dvore. Ak však vaša terasa zaznamenala lepšie dni, môže ju pripraviť na letnú zábavu. To je dôvod, prečo sme sa spojili s Quikrete, aby sme vám tento mesiac rozdali šancu s výhrou jedného z dvoch vylepšení na terase v hodnote 1 500 dolárov.

VSTUPTE TU, aby ste mohli vyhrať!

Začína sa dnes a každý deň v máji (od 12:00 hod. EST Štvrtok 30. apríla 2015 do 11:59 hod. EST, nedeľa 31. mája 2015), môžete vstúpiť a vyhrať jednu z dvoch cien, ktoré sa skladajú z súpravy na ohnivú guľu Pavestone Rumblestone Round Firepit, betónu, cementového farbiva, moridla a tesniva betónu, ako aj foriem, nástrojov a materiálov v hodnote 1 500 USD! (Pozri oficiálne pravidlá nižšie.)

Betónové terasy sú neuveriteľne jednoduché na zostavenie, ale ich najlepšou vlastnosťou je, že môžu byť prispôsobené podľa vášho vkusu. Napríklad, ak ľahko čistiteľný plochý povrch nevyhovuje vášmu štýlu záhrady, skúste použiť betónové formy Quikrete Walkmaker® na vytvorenie prekvapivo jednoduchých povrchov faux tehál alebo kameňov. Možno túžite po palete farieb, ktorá je viac dekoratívna ako vaša obvyklá šedá chodník? Žiadny problém! Jednoducho premiešajte farbivá Quikrete tak, aby vyzerali tak, ako máte radi, napríklad bohatú terasu terra cotta alebo elegantný odtieň uhlia. Ak vyhráte tento mesiac rozdanie, budete mať k dispozícii všetky konkrétne prostriedky, farbivá, tmely, formuláre a nástroje, ktoré potrebujete na vybudovanie dokonalej terasy pre váš domov. A bez ohľadu na to, aké návrhy alebo farby snívate pre svoju terasu, budete si môcť vychutnať jej krásu a zozbierať sa okolo svojho nového pavilónu Rumblestone Firepit.

Takže sa pripravte na terasu, na ktorú ste hrdí, že zavoláte domov! Ak vyhráte 3 000 dolárov môže byť rozdané, perfektný dvor je vzdialený len jeden deň!

Ak sa chcete dozvedieť viac o Quikrete a ich produkty, kliknite tu.

Stávky na odovzdanie peňazí vo výške 3 000 dolárov môžu byť otvorené iba pre trvalých legálnych obyvateľov USA z 50 štátov a okresu Columbia. Vo všetkých ostatných geografických polohách je neplatný. Nie je potrebný žiadny nákup. Súťažné obdobie trvá od 12:00 hod. (EST) Štvrtok 30. apríla 2015 do 11:59 hod. (EST) Nedeľa 31. mája 2015. Jeden vstup na domácnosť za deň. Alternatívny spôsob zadania pre Kreslenie je k dispozícii faxom na vaše meno a adresu na číslo 508-437-8486 počas príslušného Vstupného obdobia. Výherné možnosti závisia od počtu prijatých oprávnených prihlášok. vidieť Úradné pravidlá.