Ako na to a rýchle tipy

Genius! Rozbaľte Ultimate Picnic pomocou tohto kufra Hack


Deka funguje dobre pre pikniky - viete, tak, ako sviečky fungovali pred elektrinou dobre. Ale ak chcete stolovať vonku v štýle a pohodlí, autor Instructables Carleyy vám môže ukázať, ako na to. V jej jedálenskom hacke alfresco sa to, čo vyzerá ako akýkoľvek obyčajný pevný kufor, otvára do najmenšieho, najobľúbenejšieho piknikového stola, aký ste kedy videli v susednom parku. Och, spomenuli sme vás na tieto talentované stolové serenády, keď ste desiatu na víne a syre?

Ak si chcete vytvoriť vlastný kufrík na párty, začnite vyrábaním zatiahnuteľných nôh a ich rozrezaním na dosku 1 'x 1'. Majte na pamäti, že na to, aby sa nohy mohli zložiť, môžu byť iba také dlhé, ako je váš kufor vysoký. Nastriekajte ich farbou alebo zafarbením, aby ste ich koordinovali s kufrom. Potom ich priskrutkujte k uzamykacím trakom, ktoré ste zaistili vo vnútri puzdra.

Príprava reproduktorov je rovnako jednoduchá. Začnite pomalým oddeľovaním od objemného plastového krytu okolo lacných reproduktorov USB. Pokračujte, kým neuvoľníte zapojenie. Odtiaľ odmerajte a odrežte dva kruhové otvory do vrchu kufra (blízko miesta, kde sa zaistí). Reproduktory vložte cez otvory a prilepte ich na miesto pomocou epoxidu. Skryté vo vnútri puzdra môžu byť káble reproduktorov zakryté buď našitou tkaninou alebo malou pripevnenou plastovou krabičkou.

Nakoniec pridajte popruhy, stuhy a elastické na podšívku kufra, aby ste držali svoje piknikové náležitosti (čítajte: fľaša na víno a poháre). Tri fandenia tejto skvelej DIY!

PRE VIAC: Instructables