Iné izby

Rádio: Návrat postele Murphy


Ak v príbytku potrebujete prístelku, ale nemáte priestor pre ďalšiu spálňu, prečo si nevyberať posteľ Murphy?

Počúvaj NA MURFICKÝCH POKOJOCH alebo si prečítajte nasledujúci text:

Postele Murphy sú skvelým šetričom priestoru a pomáhajú jednolôžkovým izbám vykonávať viac funkcií. Napríklad s posteľou Murphy sa kancelária alebo denník môžu zdvojnásobiť ako malá spálňa.

Keď je Murphy zavesená na stene na jednom konci, môže sa skladovať vo zvislej polohe, keď sa nepoužíva. Matrac je pripevnený k posteli, zvyčajne pomocou popruhov, aby ho počas skladovania udržal na svojom mieste. Keď ste pripravený na použitie postele, vstavané pružiny a protizávažia vám pomôžu spustiť ho na miesto.

Od prvých modelov bolo zavedených veľa možností, ako sú integrované police a osvetlenie. Niektoré nedávne modely vám tiež dávajú možnosť zavesenia steny postele, nie jej konca. A ak potrebujete poschodové postele, sú na to tiež možnosti.

Ak sa rozhodnete pre cestu postele Murphy, uistite sa, že máte dobre skonštruovaný model vyvážený, aby fungoval bez problémov. Týmto spôsobom neskončíte stráviť noc pod posteľou skôr ako v nej!

Rádio je 60-sekundový tip na vylepšenie domácnosti, ktorý sa vysiela na viac ako 186 staníc na 75 trhoch v celej krajine. Kliknutím sem sa prihlásite na odber, aby ste mohli automaticky dostávať každú novú epizódu hneď po jej príchode - úplne zadarmo.