Kúpeľňa

Sprievodca pre kupujúcich: Čističe toaletných misiek


Áno, ideme tam, Pokorná toaletná misa sa musí svedomite vyčistiť a dezinfikovať. Aj keď sú k dispozícii skvelé produkty na zvládnutie tejto úlohy, zdanlivo nekonečná ulička čistiacich prostriedkov vo vašom miestnom supermarkete môže byť výber správnej receptúry celkom výzvou - najmä ak dúfate, že sa vyhnete silným chemikáliám.

Pri výbere najlepšieho čistiaceho prostriedku na toaletné misy si prečítajte základné informácie, ktoré treba zohľadniť, a určte si náš zoznam odporúčaných čistiacich prostriedkov.

  1. NAJLEPŠIE TECHNOLÓGIE KARTRIDGE: Fluidmaster 8100 Flush 'n Sparkle automatický systém čistenia toaletných misiek, modrý
  2. NAJLEPŠIE KAPITÁLY: Click Lysol Automatické toaletné misky, čistiaci gél, vôňa citrusov
  3. NAJLEPŠÍ GEL: Čistič toaletných misiek siedmej generácie, Emerald Cypress a Fir Scent
  4. NAJLEPŠÍ PRE ŽIVOTNÉ PROSTREDIE: Lepší životný prírodný čistiaci prostriedok na toalety
  5. NAJLEPŠÍ OXYGEN BLEACH: Čistiaci prostriedok na toaletné misy bez obsahu lyzolu s peroxidom vodíka

Dizajn dodávky: Existujú tri hlavné typy čistiacich prostriedkov na toaletné misy: gély, tablety / kapsuly a náplne.

  • Gélové formulácie Vyžadujú trochu mastnoty, ako aj toaletnú kefu, ktorá sa musí pravidelne dezinfikovať. Dnešné preformulované gély sú menej drsné, ale rovnako účinné čistiace prostriedky (ďalšie podrobnosti nájdete v časti o vzorcoch nižšie).
  • kapsule ponúkajú čistiaci prostriedok, ktorý je menej náročný na prácu: Jednoducho kvapnite do nádrže, aby ste vyčistili vodu, alebo ju prilepte na okraj toalety, aby ste ju vyčistili a dezinfikovali. Cisternové tablety však často obsahujú žieravé chemikálie (napríklad bielidlá), ktoré môžu časom poškodiť gumové tesnenia vo vašej toalete. Môžu sa tiež zlomiť a spôsobiť upchatie potrubia. Lepšou možnosťou je kapsula na báze gélu, ktorá ulpieva na vnútornom okraji misky.
  • Novšia technológia kaziet Pripája sa priamo k preplachovaciemu systému a prietokovému potrubiu. Inštalácia je jednoduchá a prináša výhody vrátane menšieho rizika poškodenia, hlbšie čistých a ekologických zložiek.

Faktory vzorca: Toaletné čistiace prostriedky môžu byť na vrchole zoznamu „najhorších páchateľov“ každého, kto sa obáva tvrdých a potenciálne toxických chemikálií. Kým bielidlá, ktoré sa často používajú napríklad v komerčných tekutých a kapsulárnych čistiacich prostriedkoch, môžu zabíjať baktérie a odstraňovať škvrny z porcelánu, existujú jemnejšie, rovnako účinné čistiace prostriedky, ako je kyselina mliečna a peroxid vodíka (kyslíkové bielidlo). Príručka environmentálnej pracovnej skupiny (EWG) k zdravému čisteniu, ktorá hodnotí produkty A až F, tiež obsahuje zoznamy zložiek a akékoľvek obavy týkajúce sa zdravia alebo životného prostredia.
Efektívna životnosť: Čistiaci prostriedok na gél je účinný a dôkladný, ale musí sa používať každý týždeň, aby sa zabránilo záchodu bez zárodkov. Kapsuly minimalizujú pracovný čas, udržiavajú vodu čerstvú a dezinfikovanú až 12 týždňov, ale pri čistení iných priestorov, napríklad sedadla, nemusia byť také dôkladné. Inštalácia náplňového systému môže udržať toaletu bez baktérií a vôňu sladkú až tri mesiace.

Naše výrobky sme vybrali na základe efektívnosti čistenia, spokojnosti zákazníka a bezpečnosti životného prostredia. Vybrali sme výrobky, ktoré od zákazníkov Amazonu získavajú štyri a viac hviezd. Zabezpečili sme tiež najnižšiu úroveň toxicity (vďaka výskumu EWG) a vysokú úroveň udržateľnosti.

1. NAJLEPŠIE TECHNOLÓGIE ZÁSOBNÍKOV: Automatický čistiaci systém záchodovej misky Fluidmaster 8100 Flush 'n Sparkle, modrý

Kombinácia najnovšej technológie s šetrnosťou k životnému prostrediu je toaletný čistiaci systém Fluidmaster víťazom na všetkých frontoch. Jeho ľahko inštalovateľná náplň vstrekuje čistiaci roztok priamo do prepadovej rúrky preplachovacieho ventilu - proces, ktorý môže zabrániť poškodeniu, ktoré bieliace tablety môžu spôsobiť toaletným dielom. Splachovacie kazety Spushle vydržia až tri mesiace a zatiaľ čo nový produkt ešte nie je klasifikovaný EWG z hľadiska environmentálnych noriem, dodáva sa v nebielenej verzii. Jeden zákazník sa chvastá: „Moje toaletné misky sú bez poskvrny a nedotkol som sa ich kefou.“ Kúpte teraz.


2. NAJLEPŠIE KAPSULY: Lyzolové automatické toaletné misky, gél na klikanie, vôňa citrusov

Jednoducho pripevnite aplikátor do misky a gél Lysol Click Gel aplikuje nepretržité osviežujúce účinky až na mesiac. Lysol tvrdí, že tento produkt neobsahujúci bielidlá zabíja 99,9 percent baktérií a vírusov. EWG mu dodáva stupeň B z hľadiska zdravotných a environmentálnych faktorov, pričom poukazuje na také obavy, ako je umelá vôňa a čistiaci prostriedok lauret sulfát sodný, ktorý pri nadmernom používaní predstavuje určité zdravotné a bezpečnostné riziká. Zákazníci oceňujú jednoduchosť použitia a dlhodobé účinky tohto produktu. Kúpte teraz.


3. NAJLEPŠÍ GEL: Čistič toaletných misiek siedmej generácie, Emerald Cypress a Jedľa vôňa

Ekologické a bez krutosti sú primárnymi čistiacimi prostriedkami gélu siedmej generácie glukosidy (ktoré pôsobia ako povrchovo aktívne látky a zvyšujú účinnosť čistenia) a kyselina mliečna (ktorá odstraňuje spodinu a znečistené zvyšky). Gél je tiež vonný s éterickými olejmi a rastlinnými extraktmi namiesto umelých vôní, takže nie je divu, že EWG mu dáva stupeň A. Aj keď sa musí používať najmenej raz týždenne, aby sa udržali čisté toalety, zákazníci si užívajú jej vôňu, účinnosť a podľa jedného nakupujúceho „pokoj viem, že na čistenie môjho domu sa nepoužívajú žiadne tvrdé chemikálie.“ Kúpte teraz.


4. NAJLEPŠIE PRE ŽIVOTNÉ PROSTREDIE: Lepší životný prírodný čistiaci prostriedok na toalety

Vytvorená dvoma oteckami, Better Life sa vyhýba syntetickým vonným látkam, bielidlám, farbivám, ropným rozpúšťadlám a fosfátom. Dokonca aj kontajnery sú trvalo udržateľné a využívajú slnečnú energiu a biologicky rozložiteľný materiál. Na rozdiel od mnohých značiek uvádza spoločnosť Better Life svoje prísady, medzi ktoré patrí kyselina mliečna ako zberač nečistôt a olej zo stromov čaju pre svoje dezinfekčné vlastnosti. Striekať okolo misky a pred použitím kefy nechať stáť 10 až 15 minút. Vedci EWG dávajú tomuto toaletnému čističu stupeň A z hľadiska ochrany zdravia a bezpečnosti. Zákazníci ponúkajú pochvalu ako „to najlepšie voňajúce toaletné čističe“ a „dokonca odstraňujú nepríjemné nahromadenie vápnika“. Kúpte teraz.


5. NEJLEPŠÍ OXYGENOVÝ VYSÁVAČ: Čistiaci prostriedok na toalety bez lyzolu s peroxidom vodíka

Ak potrebujete vysokovýkonný čistiaci prostriedok, ale chcete sa vyhnúť bieleniu, vyhľadajte gél bez bielidla od spoločnosti Lysol. Obsahuje peroxid vodíka (aka kyslíkové bielidlo), čistiaci prostriedok, ktorý prijíma EWG triedy B. Aj keď receptúra ​​Lysolu obsahuje ďalšie zložky, ktoré spôsobujú určité zdravotné a environmentálne obavy (ako napríklad umelá vôňa a chemické povrchovo aktívne látky), zákazníci oceňujú jej vôňu a „dobre navrhnutú fľašu na aplikáciu“. Kúpte teraz.